Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Pošťák zvoní třikrát 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Čau, Jirko.""Nazdar, chlape marodná, tak co, ještě tě svrbí noha?""Hele vole, průser! Stala se mi taková nepříjemnost, teda ze začátku to byla příjemnost, ale pak noční můra..." Do detailu jsem Jirkovi do telefonu  vylíčil, co se mi dnes dopoledne stalo. Mohl jsem si to dovolit, jsme skoro jako bráchové, chodili jsme spolu od první třídy i na průmyslovku, lítali spolu za holkama, zkrátka nejlepší kámoši.

"Ty krávo, nekecej! Pošťačka, říkáš? To by neměl být problém zjistit, co je zač a..."" Hele, tys mě asi neposlouchal, " skoro jsem ho okřiknul, "ta holka mě přeblafla za bílýho dne v mý předsíni! To mám zajít na poštu a zdvořile se přeptat na pošťačku, co kouří čuráky místo svačiny?" "Nevyšiluj. Myslel jsem třeba zavolat tam a zjistit jen její jméno a adresu, nic víc, chápeš? Zbytek vypátráme sami, hodíme kontakt a trochu ji zmáčknem, prachy ti vrátí a bude klid." "To by šlo.""Kolik to bylo? Potřebuješ založit?""Ne, to je v klidu. Ale ta mrcha má moji osmičku, už to beztak rozhazuje v obchodech s hadrama. No nic, brečet ti do telefonu nebudu. Stavíš se večer? Proberem to." "Jo, v osm. A koupím nějakou láhev, abys netrpěl jak zvíře." Každá sranda v životě něco stojí, mě přišlo tohle malé, zajímavé dobrodružství na pořádnej majlant.  "Trochu drahé pokouřeníčko, co?" řekla by asi teď  Anička pošťačka. Asi se nemůže smíchy udržet! Kdoví, jestli jen využila situace, nebo to má už nacvičené - vtrhne ženatýmu chlapovi, co mu nese peníze, do bytu, tam ho uhrane svým sexuálním talentem, rozdá si to s ním a pak odejde i s penězi. Jenže u mě se poněkud sekla. Nejsem ženatý, nejsem blokovaný případným prozrazením nevěry, takže jakási naděje, že své prachy ještě uvidím, je docela reálná. Ať je to jak chce, byla fakt dobrá. A až jednou budu starý, plesnivý dědek, rád si vzpomenu na to, jak můj vztyčený pyj zajížděl do její krásné pusinky tak hluboko, že špičku nosu měla přitisknutou na mém podbřišku, jak její mrštný, dlouhý jazyk navždy poznamenal každičkou buňku mé předkožky, jak přívaly spermatu zkropily její mladou pleť... Drahé pokouřeníčko, pravda, ale stálo to za to! Na sex nemám ani pomyšlení, nejraděj bych se teď pořádně opil a na pár dní zapomněl, že jsem. A taky jsem se začal těšit do práce, za týden jdu sundávat sádru a pak šup, zpátky do pracovního procesu. Vykoupal jsem se.

Normálně mám radši sprchu, ale teď to nejde, musím napustit vanu do půlky, lehnout do ní a pochroumanou nohu opřít o kohoutky, aby byla ve vzduchu. Ať už je ten gyps konečně dole! Trochu jsem poklidil v pokoji, nalil si Whisky do sklenky a usedl k počítači vybrat e-mail. Za hodinku tu bude Jirka. Je to stejný dobrodruh, jako já. Kolikrát mi hučelo v kládě, když mi vypravoval zběsilé zážitky ze svého milostného života. Jak to dělal s jednou blondýnou ve výtahu jednoho bankovního domu, jak se v Polsku seznámil s dvěma sestrama a pak s nima šoustal ve své dodávce na dálničním odpočívadle... Dokonce jsme si předsevzali, že jednou sbalíme nějakou ženu a uděláme jí to společně, nějakou, co po tom taky touží, žádný násilí. Zatím jedeme sólo. V telefonu bylo slyšet, že mi mou historku s pošťačkou - kuřačkou moc nevěří a chtěl, abych mu pustil "Zvukovou stopu", jak říkal mé úchylce s nahráváním svých milenek na diktafon. Žádnou jsem nepořídil, nebylo kdy, nebylo jak! Seběhlo se to tak rychle, že jsem si ani nevzpomněl. Nakonec musel uznat, že jsem ho trumfnul na plné čáře. Zapnul jsem televizi, abych se podíval na zbytek zpráv, než dorazí Jirka s lahví Tequily, když v tom zvonek. Zamrazilo mně

"Zase další pošťačka."  Mrknul jsem na hodiny na monitoru, bylo 19 - 38. To si Jiří pospíšil, asi chce chlastat a vytáhnout mně ještě někde do společnosti, abych netrpěl jak zvíře, jak sám pravil. Po cestě ke dveřím jsem si všimnul kousků sádry na koberci na místě, kde jsem byl dnes dopoledne dokonale zneuctěn a dokonale okraden. Napadlo mě, že bych to měl ještě posbírat, ale nechal jsem to tak, ať přítel Jiří vidí přímé důkazy zločinu, spáchaném na mém těle i duši (a peněžence). Při otvírání ještě bleskurychle nasazuji výraz chudáka, zlomeného a ožebračeného, ale zároveň s lehkým úsměvem, jako že nic, takový je život... Na rohožce stojí Anna. Krásná, překrásná Anna, se širokým úsměvem, kakaovýma očima a v civilu. Ne takový civil, co si bere holka na rande (střevíčky+sukně+halenka+já nevím, co ještě); modré tenisky na hrubé podrážce, plátěné kalhoty🡕 se spoustou kapes - na její drobounké tělo o pár čísel větší, ale velmi slušivé, krémová mikina🡕 s kapucí, přes ni na popruhu jakýsi miniaturní batůžek a vlasy, bože, ty krásné hnědé vlasy měla stáhnuté do dvou rozkošných culíků. "A...ahoj Aničko", v mžiku jsem přehodil vyhybku z Jirky na Annu, "myslel jsem..."

"Vím, co sis myslel a není to od tebe vůbec hezké, že sis to myslel. Úplně jsem na ty peníze zapomněla, přišla jsem se ti omluvit a... trochu tě poznat." "Jasně, pojď dál, " otevřel jsem dokořán, aby mohla vstoupit (teď mně zamrzelo, že jsem odpoledne neuklidil víc... no a ta sádra v předsíni...). "Vůbec se na tebe nezlobím, " lhal jsem, "doufal jsem, že tě ještě někdy uvidím, " nelhal jsem. Vstoupila. Když mně míjela, ovanul mně její jemný parfém🡕 kořeněné vůně. Přivřel jsem oči a nosem odhadoval, kolik feromonů asi obsahuje tenhle deodorant. Dost na to, abych se do téhle holky úplně zbláznil! Sotva jsem zavřel dveře, otočila se ke mně, objala mně kolem pasu a vroucně políbila na ústa. Přimhouřila oči a zašeptala - "A taky jsem si přišla pro odměnu. Víš, když jsem tě uviděla dneska ráno, napadlo mě, že seš hezkej chlap. Já jsem tohle ještě nikdy neudělala. Teda, dělala jsem to už mockrát, " uculila se, "ale nikdy ne takhle nahonem s cizím člověkem, " sklopila oči. "Prostě to byl zkrat a měla jsem v tu chvíli na tebe takovou chuť, že jsem to riskla." "Tos riskla moc dobře, " zašeptal jsem, "mám rád odvážné školačky." "Nejsem školačka, jenom tak vypadám, je mi 26, mám svou práci, starám se o svou domácnost, " roztomile se zamračila, "a žiju se sestrou, " dodala. "Dáš si něco na pití?" "Hmm, co piješ?" Vzal jsem ji za ruku a vedl do pokoje - "Mám nalitýho Wolkera, ale mám i džus, mlíko, pivo, vodu z kohoutku, nebo ti uvařím čaj." "Pivo, když mi s ním pomůžeš." Při otvírání ledničky jsem si vzpomněl na Jirku. "Co teď? Můžeme společně zapařit, ale Anička mluvila o odvetě, takže ho radši odvolám." Vzal jsem telefon a vyřídil to s Jirkou během minutky. Smál se mi. Ale měl pochopení a musel jsem mu slíbit, že je seznámím. Donesl jsem pivko do obýváku. Anička už seděla v křesle. Sedl jsem si proti ní, i když bych se nejraděj na ní vrhl, ale nechtěl jsem být nezdvořilý. Cítil jsem, že to je žena, která ví co chce, a že když bude chtít, řekne si o to sama. Teda - doufal jsem. Na stolku už ležely peníze z onoho osudného dopoledne.

Ještě jednou se moc omlouvám, " řekla skoro provinile, "tohle se mi ještě nestalo..." "Co? To s těmi penězi, nebo to se mnou?", hned jsem litoval, že jsem to řekl. "Promiň, tak jsem to nemyslel." Neurazila se. "Obojí. Víš, mám moc ráda sex a myslím, že jsem v něm dobrá. Vždycky jsem jednala spontánně, a když cítím, že jsme oba na stejný vlně, nemám zábrany a riskuju. Nejsem děvka, co dá každýmu, ale když potkám někoho báječnýho, ráda se s ním pomiluju. Jsem ráda, že jsem tě nevylekala. Když jsi ráno otevřel dveře, cítila jsem, že stojíš za to provést něco šílenýho." Usrkla piva, svezla se z křesla na kolena, jako kočka, co sleduje svou kořist, se v tichosti připlížila k mým nohám, vyhoupla se na křeslo a obkročmo si sedla na má stehna (a sádru), tváří v tvář.

"Nebolí?" zeptala se soucitně při pohledu na tu sádrovou nádheru. "Au, " odpověděl jsem s úsměvem. Voněla nádherně, chytil jem ji za boky a zadíval jsem se jí do očí - "Takovou ženu jsem ještě nepotkal. Ty, co jsem dosud měl, dělaly drahoty, jakoby šlo o něco posvátného, neuměly se u milování uvolnit, relaxovat. Buďto to braly jako nutné zlo, nebo jako něco extra, co mám za odměnu, když budu poslouchat. Netvrdím, že to není posvátný, ale je to taky hra, dva rovnocenní partneři si dokazují vzájemnou náklonnost pomocí těch nejintimnějších intimností. Ale... začínám filozofovat. Zkrátka, myslím, že ty jsi jiná. Nechci s tebou hned chodit a žít a mít kopec dětí. Chci tě poznat, prožít s tebou pěkné chvíle a potom, kdoví, možná se do sebe zamilujeme." "Mluvíš mi z duše, Lukášku. Vy chlapi jste vesměs prasata, co myslej jen na sebe.", usmála se a položila mi dlaň na tričko tam, kde je srdce.

"Málokdy potkám někoho, kdo se zajímá o to, jestli se mi to líbí nebo ne, co bych chtěla, prostě v tu chvíli jsem jejich majetek, do kterého můžou zajíždět s tím svým nádobím, kdy se jim zlíbí. Jestli jsi i ty takový, to poznám velmi brzy, poznám i, když to budeš na mně hrát, "přiblížila se k mým rtům tak blízko, aby mohla jen šeptat, "ale nejsem jasnovidec, miláčku, takže si tě musím otestovat těma zastaralýma metodama, jako je líbání, lízání, cucání, zasouvání, píchání, mačkání, hekání, "mezi každým tím přisprostlým, ale vzrušujícím výrazem, mě políbila na mé překvapené rty, "kousání, škrabání, svíjení, polykání, křičení, ..." Nedalo se to už vydržet, přitáhl jsem si ji silou k tělu a divoce políbil. Naše jazyky se okamžitě našly a začaly se navzájem mihotat v ústech. Přidržovala si mně za hlavu, abych ji snad neucukl, mnul jsem její pevný zadeček, jednou rukou jsem zajel pod mikinu🡕 a kochal jsem se její jemnou, rozpálenou kůží na zádech; neměla podprsenku. "Jak to asi budeme dělat, když mám tu sádru?", pomyslel jsem si, ale věděl jsem, že když se chce, všechno jde. Už jsem nad ničím nepřemýšlel a plně jsem se oddal rytmu jejího těla, které se otíralo o mé.

Ztvrdlým přirozením jsem jen stěží odolával lehkým nárazům jejího klína. Jsme oba velmi vzrušeni, hladíme se, naše polibky nám smáčí ústa. Svlékám jí mikinu🡕 s nedočkavostí, až konečně spatřím její nádherná, pevná prsa se vztyčenými bradavkami. Jsou opravdu velká a nádherná, bělostná v kontrastu s opáleným bříškem. Trčící bradavky uprostřed rudých dvorců vybízejí k laskání. Jako by vytušila, na co mám chuť, mírným tlakem na zátylek mně donutila sehnout hlavu. Špičkou jazyka maluju kružnice po obvodu jejího ňadra, od největší do nejmenší, až se dotknu nedočkavé bradavky. S úlevou vzdychá. Nespěchám, dráždím ji svou pomalostí. Nadzdvihla si dlaní prs blíž  k mým ústům a donutila mně nasát ztopořenou bradavku. Můj jazyk rozehrává koncert plný kmitání a dráždění po celé hrací ploše dvorce. Na oplátku mi Anička zajíždí pod tričko a mne mou bradavku mezi prsty. Mé ruce dychtivě přejíždějí po hebké pokožce jejího rozvlněného těla, sem a tam, chvíli na bříšku, chvíli na její vypnuté hrudi. Líbám ji snad všude, kam jen dosáhnu, jazykem vytvářím milostné ornamenty. Líbá mě na ústa a odklání se ode mě, záda se jí prohnou tak, že mi leží na stehnech, její kalhoty🡕 při tomhle záklonu odhalují rozkošný pupík. Hned se na něj snáší déšť vlhkých polibků. Pomáhám si rukama a snažím se rozepnout knoflíky u těch velkých kalhot s kapsama, aby odhalily víc.

Od voňavé a jistě vlhké a teplé jeskyňky mně dělí už jen jemná látka bělostných kalhotek, dokonale kopírující její Venušin pahorek. Zachytávám prsty za teňoučkou gumu a pomalu, velmi pomalu, odhaluji tu nádheru - chomáček pečlivě zastřižených černých chloupků se chvěje společně s jejím dechem. Nevím, jak to dokázala, ale během zlomku vteřiny udělala kotoul vzad a dopadla hlasitě, ale bezpečně na všechny čtyři. Usmála se na mě - "Líbí se mi, jak mně svlékáš, jsem z toho celá roztoužená. Zasloužíš odměnu, " mrkla na mně, stoupla si přímo před mé posezení a začala se vlnit v bocích. "Chtělo by to nějakou muziku, " skoro zašeptala. Okamžitě jsem sáhl po dálkovém ovládání a namířil jej k věži; moc dobře jsem věděl, co je v ní za CD, hned jsem navolil skladbu č. 5. Ozvaly se první tóny písničky, kterou nazpíval Robbie Williams s Kyllie Monogue, kousek přesně pro tuhle příležitost.Zavrněla - "Hmmm, má oblíbená, " shoupla se v kolenou a v rytmu muziky rozehrála ten nejbáječnější striptýz, co jsem kdy ve svém životě viděl. Zaklonila hlavu a začala se hladit po bříšku a prsou, rozepnuté velké plátěné kalhoty🡕 jí stále držely zavěšené na bocích.

Dívala se mi do očí a kroutila tělem, vypínala svá nádherná ňadra, nasliněným prstem si pohrávala s bradavkami. Naklonila se ke mně a dovolila mi sáhnout si, položil jsem dlaň na její rozpálené ploché bříško. Otočila se mi v náručí, spatřil jsem její záda - hebkou, voňavou kůži, co se chvílemi vypínala, tu na lopatce, tu zas na šíji, bylo to pokoukáníčko. Vzala mé ruce a položila si je na lem kalhot a pomalým pohybem jsme je společně nechali klouzat po jejích čerstvě oholených nohách až k zemi. Byl jsem uvytržení, nezmohl jsem se na jediné slovo obdivu. Stála tam zády ke mně, takřka nahá, jen v kalhotkách, špulila na mně svůj mladistvý, dokonale tvarovaný zadeček, dlaněmi si rejdila po celém těle, do rytmu pohupovala pánví. Když se předklonila, bílé kalhotky přesně vyrýsovaly bochánek stydkých pysků v rozkroku pod prdelkou. "Uouu!" zavýskl jsem jako ve striptýzovém baru, zdivočelý ocas v mých kraťasech se rozhodl utábořit a v mžiku postavil stan🡕 . Otočila se ke mně a neustávaje v kopulačním tanečku, zajela si svou drobnou ručkou do rozkroku. Pod jemnou látkou spodního prádla se mihotaly její prstíky, vzpomněl jsem si na svou vysněnou zdravotní sestřičku - přesně takhle si to v mé chlípné mysli dělala i ona! Anička poočku pozorovala mé reakce, nemohla si nevšimnout mé stojící tyče a snad, že se jí zdála ještě ne dost vztyčená a tvrdá, uchopila láhev piva a opatrně si po bříšku nechala stéct teňoučký čůrek, který si to mířil rovnou k jejímu klínu pod kalhotky.

Úchvatné. Pozorovat, jak během chviličky zlatavý mok prosakuje přes kalhotky, které se lepí na její ohanbí a vykreslují ty nejjemnější detaily. Což teprve, až bude zmáčené prádélko úplně pryč! Opět si vyskočila obkročmo ke mně, tentokrát ale poklekla na opěradla křesla, čímž se ocitla svým ulepeným bříškem na úrovni mých úst. Neváhal jsem, pevně jsem ji sevřel v bocích a zcela nevybíravě jsem jí začal lízat místa, zasažená pivem. Oba jsme dobře věděli, kam až pivo zateklo, oběma nám bylo jasné, kam se budu muset svým jazykem dostat. Poodtáhla si kalhotky od těla, abych mohl spatřit překrásný ostrůvek černých chloupků, semtam orosených zeleným zlatem. Líbám, lížu, saju překrásnou předsíň její rozpálené kundičky. Anička napíná látku kalhotek do extrému, jen abych se dostal níž. Jazykem nahmatávám poslední chloupky, pak už jen příjemná hladká kůže přechází do prvních záhybů zduřelých stydkých pysků.

Sálá z ní horkost, omamná vůně jejích šťáv, mísící se s pachem piva, vytváří nebezpečnou kombinaci sexuálního aroma, z něhož by jen málokterý milovník nezešílel... Špičkou jazyka opatrně, skoro nesměle mířím ke klitorisu, který se začíná opovážlivě vysouvat z úkrytu vyholené kundičky. Anna evidentně nemíní měnit polohu, jen aby si úplně sundala  kalhotky a tak je chytá jednou rukou v místě rozkroku a promáčený kousek látky odsouvá na bok, kde s plesknutím gumy přistává na třísle. Tenhle obraz je naprosto dokonalý - naběhlé rty její kačenky, mírně odchlípnuté od sebe, jemná růžová kůže, lesknoucí se voňavou kundí štávičkou a poštěváček, ale co, poštěvák, každou vteřinou větší a větší,   vybízí k jazykovým hrátkám. Až po chvíli si uvědomuji, že jsem ustal v laskání Aniččina klína a jen zírám na tu nádheru. "Na co čekáš? Neboj, nekouše, jen si lízni!" zněla trochu nervózně. Na důkaz své oddanosti si dvěma prsty roztáhla masivní pysky a dlaní si přitlačila na venušin pahorek, čímž se jí kůže v rozkroku napnula a já mohl spatřit její klitoris v plné kráse.

"Ještě si tě trochu nažhavím, " chechtám se v duchu a špičkou jazyka odhrnuji malé závoje lesklé kůžičky, olizuji její sladkou štěrbinku od spodu až  nahoru, pak ještě jednou a ještě. Anička zlehka oddechuje, trochu přitvrzuji a celou plochou jazyka a větší silou přejíždím po napnutých pyscích až ke klitorisu, kroužím kolem něj jako vosa kolem bombónu, je tvrdý a velký, celý natěšený, až zmizí v mých ústech. Anna mě surově chytá za vlasy a hrubou silou mi tlačí hlavu do rozvlněného klína. Už ji nebudu trápit, cumlám její poštěvák, nechávám si jej vjíždět mezi rty, jazykem o něj brnkám vysokou frekvencí. Ústy vytvarovanými do O divoce přejíždím po celém kundišti, abych se nabažil té omamné chuti. Anička zrychluje tempo, pánví vychází vstříc mým ústům, sama si prsty masíruje kluzký poštěváček, to když jsem zrovna jazykem v její dírce a předvádím jí, co jí čeká za pohromu, až v ní budu rejdit něčím mnohem větším... "Prstem, vraž mi tam aspoň jeden prst, Lukášku!" žadoní mezi vzdechy Anna. Dvěma prsty mířím k její dírce. Nemusím je ani slinit, stačilo je jen z obou stran protáhnout mezi rozmlaskanými stydkými pysky a už se s lehkostí ztrácejí v jejích útrobách.

Skoro se jí zakousávám do  klitorisu, co už vypadá jako miniatura mého penisu a za razantního vnikání prstů do její teplé, mokré pochvy ji dovádím k orgasmu. Napadlo mě, že bych jí mohl oplatit tu krásnou koncovku s prstem v zadku a tak jsem z ní vytáhl dva perfektně promazané prsty, jimiž jsem připravil dostatečné kluzko kolem jejího análku a smočil prsteníček v její mazlavé jeskyňce. Dva prsty jsem opět zasunul do pochvy, jejíž hrdlo se už nebezpečně stahovalo a připraveným prsteníčkem začal slídit kolem zadní dírky. Vešel do ní jak po másle, Anička vyjekla, ale hned se s chutí přisunula celou pánví a dala mi najevo, že můžu ještě hloub. Jako perfektně seřízený stroj vnikají mé prsty do análu a do kundy, jazykem a rty zpracovávám ztopořený klitoris, Anička se ocitá v orgastické křeči, někde mezi životem a smrtí, dýchá a vzdychá tak hluboce, že mám o ni strach a obrovské vlny extáze pohazují celým jejím tělem. Nemůžu (a ani nechci) z jejího sevření, mohutné stahy její pulsující vagíny mi pohlcují snad celou ruku, skoro nemohu dýchat, jak mi tiskne hlavu do svého zdivočelého klína. "Aaaaaach, to je ono! Ještě prosím nepřestávej, Lukášku. Uuuuh, nádhera..." napětí povolilo. Zvolnil jsem, ale nepřestal jsem úplně. Jemně jsem jazykem rozprostřel její slaďounké vlhko po celém jejím rozkroku, slíbal vycumlaný klitoris, otiskl pár polibků na stehna krásné, divoké Anny. Spokojeně oddechovala, její ručka, co mi tak surově kudlila vlasy, mně teď něžně hladila. Sklonila se ke mně a vroucně mně políbila, jazykem se snažila zachytit chuť svého sekretu v mých ústech. Labužnicky přivřela oči - "Děkuji ti, miláčku. Bylo to moc hezký. Doufám, že nejsi moc unavený, ještě jsme neskončili. Kde máš koupelnu, trochu bych se opláchla a konečně vysvlékla, " ukázala bílé zoubky a ani nečekala, seskočila z křesla a zmizela v bytě. Já, rozplácnutý v křesle jako dobře trefená moucha, s trčícím pérem v kraťasech, jsem ještě chvíli oddechoval a přemýšlel o té dívce jménem Anna, o té samičce, co předčila všechna má očekávání. Byl jsem každopádně rád, že jsem uspokojil její chtíč (tedy alespoň protentokrát) a samozřejmě jsem pomyslel na to, jak jí to nejlépe udělat s ohledem na tu zatracenou sádru na mé hnátě (bože, nikdy bych neřekl, že mi bude někdy tak překážet!).

A málem bych zapomněl na svůj diktafon! Sakra, byla by to pěkná "Zvuková stopa", Anička kňourala a vzdychala moc pěkně. No, zkusím to aspoň teď, bude-li ještě něco. "Snad jo, říkala přece, že se chce umýt a vysvléknout!" doufal jsem. Když jsem přišel s diktafonem za zády do koupelny, Anička zrovna vylézala ze sprchy. Na jejím božském těle se leskly kapky vody. "Podám ti ručník, " využil jsem situace ke spuštění diktafonu a když jsem bral čistý ručník z hromádky, nahrávací zařízení jako kouzlem zůstalo za ní. Zabalil jsem ji do froťáku a obejmul. Po chvilce líbání mi sundala tričko a skloněná mi začala jazykem rejdit po prsou. Rukou mi suverénně zajela pod šortky🡕 , kde nahmatala mohutný ocas, připravený na jakkoliv divokou jízdu. Něžně a pomalu jej párkrát prohonila v dlani; až teď jsem si všiml, že má varlata se sotva vejdou do její malé dlaně. Přiklekla si k němu a hned po něm chňapla otevřenou pusinou. Napoprvé se jí to nepovedlo, ale po druhém pokuse jej už bezpečně svírala mezi rty. Jazykem začala zkušeně masírovat uzdičku a límec žaludu.

Musel jsem se chytit umývadla, abych závratí nespadl. Rejdila po celém penisu mrštným jazykem a pohybem dlaně, která svírala ohon u kořene umocňovala prožitek z tohoto báječného kouření. Zatoužil jsem být opět hluboko v jejím hrdle. Hned pochopila, co má dělat, když jsem položil ruce na její hlavu v místech, kde jí trčely copánky. Jen jsem se kochal pohledem na žilnatý, dobře nasliněný penis, jak celý mizí v jejích ústech a jak si jej nechává zase celý vysunout, aby jej mohla v dlani pěkně promnout. Věděl jsem, že nemůžeme takhle dovádět donekonečna a že je čas zasunout kladélko do přirozeného útočiště. Plánoval jsem, že navrhnu, aby si vyskočila na pračku (na níž stál komínek čistých ručníků a za ním... však ty víš, milý čtenáři... dokonalá akustika koupelen ;-)). Jenže člověk míní, žena mění. Po chvilce se Anička vytáhla zpátky nahoru, uchopila mně za rozkouřený ocas a táhla mně za něj z koupelny, jako by byla na procházce s pejskem. V chodbě, aniž by se zastavila, se na mně otočila - "Musíme si najít nějaké pohodlné místečko, abys sis to mohl užít, když máš ten gyps. Navíc, jeden orgasmus je mi málo a ráda bych, abys to do mě zasouval dost razantně, " špitla, přičemž u slova "to" jsem pocítil silný stisk její ruky na svém "pejskovi" Zastavili jsme se v kuchyni, rozhlédla se, pak se podívala na mně, odhadla mou výšku a už si to mířila k lince.

Aniž by mně pustila v rozkroku, otočila se čelem ke mně a políbila. Ztuhlý, nepoddajný penis se snažila nasměrovat víc dolů, proti své kočičce. První dotyk špičky žaludu s její hebkou kůží vyholeného klína v nás vygradoval touhu po milování do maxima. Chytil jsem ji za zadek a vysadil na okraj kuchyňské linky, okamžitě roztáhla zeširoka stehna a nohama, jako ostruhama, mě donutila přiblížit se. Anna, se svýma kakaovýma očima, co se leskly neslušným chtíčem, mi bez okolků vrazila svůj nadržený jazyk do úst. Měla velmi dobrý odhad, seděla ve výšce, kde jsem se nemusel nijak namáhat, abych se do ní mohl dostat. Žaludem mého penisu, který ještě pořád měla v ruce, si začala smyslně přejíždět ve znovu vlhnoucí škvírce. Roztírala si přibývající sekret na klitoris a mohutnící stydké pysky. Nelíbali jsme se, oba jsme koukali na tu nádheru - její ručka obratně vedla můj zkamenělý penis po své rozevřené lesknoucí kundičce. Přidal jsem se, svou rukou jsem vedl její a společně jsme promazávali naše součástky a připravovali jsme je na jistě divokou jízdu. "Miluju to, když se takhle mazlím, " spokojeně vrněla Anička, "ráda se na to dívám, jak se ti dva navzájem oslintávají, je to moc vzrušující."

"Ty nemůžeš bejt ženská!" vydechl jsem, "myslel jsem, že tyhle detaily zajímají jenom chlapy." "Tak to pozor, proč bych nemohla být taky trošku prasátko a vychutnat si tyhle nádherný čuňačinky?" řekla to tak něžně, že jsem už nic nenamítal. "A co kondom, vezmu si ho, jestli chceš." Upřímně, řekl jsem to ze slušnosti a doufal jsem, že nebudu muset. "Ne, nechci, není to ono. Beru pilule. Nemusíš to ale do mě hned napumpovat, mám to ráda venku." "Ráda koukáš, viď." "Hmm, " sklopila oči. "Chceš jít dál?"

Pustila mi ptáka, pokrčila nohy, až se chodidly mohla zapřít o mé tělo a velmi zručně si oběma rukama zeširoka rozhrnula oponu růžovoučkého masíčka v rozkroku. Spatřil jsem nádherný lesklý vchod do její pochvy, namířil jsem proti němu nedočkavostí zfialovělý žalud a pomaličku jsem jej zasouval dovnitř. Přivřela oči a tichounce vydechla slastí. Celým penisem jsem ještě na okraji její dírky kroužil a hýbal ze strany na stranu, aby se pěkně roztáhla a zvykla si na jeho tloušťku, ale když jsem jej chtěl zasunout hloub, poznal jsem, že jsme mazivem přece jen trošku plýtvali. Dlouho jsem nepřemýšlel, jak chybějící šťávičku nahradit. Opustil jsem její útulnou, těsnou jeskyňku, zdravou nohou jem poklekl na zem (tou nezdravou nohou jsem samosebou zakročil dozadu, takže jsem vypadal jako atlet - idiot), ale svůj účel to splnilo, protože jsem se ocitl přímo proti Aniččině klínu. Hned jsem jej začal častovat polibky a jazykem jsem na patřičné partie nanášel silnou vrstvu slin. Aničce se to moc líbilo, takže jsem se ještě chvíli zdržel u jejího nabobtnalého klitorisu, abych jej jazykem polaskal a velejemným kousáním vyhnal na pokraj blaha.

Udělal jsem dobře, protože nová dávka mazlavé, voňavé šťávy se vyronila z hlubin její nadržené kundy. Už jsem na nic nečekal, zpátky nahoru jsem se dostal, ani nevím jak. Anička, celá rozvlněná a udýchaná, si připleskla můj ocas přímo na střed mezi promáčené pysky, které jej skoro celé obemkly, takže jsme vypadali, jako Hot Dog . Stačilo pár kopulačních pohybů, aby se mé kladélko protřelo v kluzkém sevření Aniččiných stydkých rtů a obalilo se tak jejich sladkým nektarem. "Zasuň ho tam, " přikázala nervózně. Na tohle jsem čekal. Kluzký čurák do ní vjel jako po másle. Ještě jsem jej přidržel, aby mohl celý zase vyklouznout a hned zajet zpátky. Horkost její těsné dírky mi působila velké potěšení, přidržel jsem si ji za stehna, abych se do ní mohl nořit nadoraz. Aniny vzdechy dávaly tušit, že se jí to zamlouvá. Žilnatý penis, potáhnutý lesklým filmem Aniččina sekretu, se střídavě zasouval a vyjížděl z napnuté kundičky. Naslinila si konečky prstů a šup s nima do klína obdělávat zduřelý poštěvák. "Neboj se přidat, miláčku, pěkně mě omrdej!" Její sprostá slova mě fakt rajcovala, přidal jsem na rychlosti i na hrubosti

"Tak ty chceš omrdat? Vyšoustám tě, že si tři dny nesedneš. Zničím tě pouhým přirážením, " uvolnil jsem se. Uvědomil jsem si, že když takovéhle věci říkám, bylo by dobré je dodržet... Byli jsme jako dobře promazaný stroj, bušil jsem do ní jak pneumatické kladivo. Ocas, napnutý k prasknutí, s lehkostí rajtoval sem a tam v těsném sevření rozpálené pochvy. Mezi našimi vzdechy se ozývalo pleskání varlat o její zadek. Strčila mi své dva prsty do pusy, v očekávání něčeho zajímavého jsem je řádně naslinil. Začala si jimi mnout a natahovat vztyčený poštěváček a rejdit těsně kolem štěrbinky na čůrání. O kousek níž mlaskal ztopořený pyj a neúnavně dobýval hlubiny Aniny pičky. Trochu mě přibrzdila, ale to jen proto, aby si ony dva nasliněné prsty nasoukala spolu s mým penisem do dírky. Měl jsem strach, že mně poraní nehty, ale dělala to moc šikovně, za chvilku jsme zase nabrali to správné tempo. Anička překotně vzdychá a sténá, patama mně při každém přírazu povzbuzuje a sama mi vychází vstříc celým tělem, šoustáme nadoraz, hlouběji už to nejde. "Lukášku, za chviličku budu.

Chtěl bys mi ho strčit do prdelky?" zamrouskala a já, neustávaje v drtivém přirážení, jsem nemohl nesouhlasit. Ač s análním sexem nemám ty nejlepší zkušenosti (spíš problém v partnerkách, než ve mně), nedovedl jsem si představit, že s Aničkou by se mi to nelíbilo. "Nemám ale žádné mazáníčko, " vytáhl jsem promočený ocas z Aniny kouzelné dírky."Nevadí, to dáme." Sesouvá se ještě níž, prak🡕 ticky už na lince leží, zvedá své překrásné štíhlé nohy do výšky a zeširoka je roztahuje, jako gymnastka. Rukama si podpírá vystrčený zadeček a prsty roztahuje půlky. Ještě dost mokrý penis teď míří přímo do zadní dírky. Vnikám do ní opatrně, ale odhodlaně, často se vracím o kousek zpátky, aby jí to nebolelo. "Hmmmmm, to je pěkné, jen pomalinku, aaaaach..." Ocas už je z půlky v Aniččině prdelce, nabírám v ústech sliny a snažím se zamířit cíl. Táhlé kapky dopadají přesně na penis a po něm stékají k napjatému okraji análu. Začíná nám to pěkně klouzat, za chvíli celou délkou dobývám zadní dírku. Je nádherně těsná. Anička okamžitě začíná zpracovávat vše ostatní, co zbylo, pomáhám jí. Zajíždím palcem do kundičky, aby jí nebylo líto, že zůstala tak opuštěná.

Rychlost Aniččina přirážení se nebezpečně zrychluje, cítím, že se blíží její orgasmus a ani já už to dlouho nevydržím. Celou dlaní si poplácává po kundičce, až nešetrně si dráždí klitoris, má to jako já - bolest v extázi hraničí se slastí. "Mrdej, mrdej mě!" dere se z jejího hrdla, "A....a...uu....aaaaaaaaa" pár posledních hlubokých přírazů ukončilo Aniččino slastné trápení a bohové sexu ji vynesli vysoko nad hranice lidského chápání a fantazie. Je na ni překrásný pohled, když to má. Vzrušuje mě to a cítím, že už jsem taky překročil bod, kdy se nelze vrátit a nezbývá, než si pořádně užít to vyvrcholení. Vytahuji cukající ohon Aničce z prdelky, oba ho chytáme do dlaní a posledními stahy předkožky dokončujeme dílo zkázy. "Stříkej, Lukáši, postříkej si mně, " heká ještě v mrákotách Anička.

Všechny svaly v mém těle tuhnou, několik okamžiků ticha, než se mé horké magma prodere tělními trubkami a je tu první mohutný výstřik. Bělavá horká tekutina v zajímavém patvaru přistává na udýchaném břiše Annině. "Uuuaaaaaaaaaaach, " dere se mi z hrdla a z běsnícího ocasu se řine další porce lepkavé šťávy, který již za zlomek vteřiny stéká po rozkoší nafouklých ňadrech. Další šplíchnutí věnuji mé věrné kundičce, která si dozajista zaslouží svou odměnu... Divoká Anna, nenasytná Anna, rozmazává si lepkavou dobrůtku po svém roztřeseném těle a labužnicky ji olizuje z prstů. Dává mi taky ochutnat, pokorně přijímám své tělo...

Části povídky

🕙 Přidáno 10.6.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře