Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex se šéfem erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Jana seděla doma u počítače a čekala na svého šéfa. Ten jí měl přivézt práci. Byl už večer, venku nádherně svítily hvězdy. Jana se podívala z okna a trochu jí bylo smutno. Její přítel na pár dní pracovně odjel a jí se tolik stýskalo. A tak brouzdala po internetu, když uslyšela motor auta. Pod okny auto zastavilo a Jana s neskrývanou radostí běžela otevřít. Martin věšel do domu a vypadal, že snad usne ve stoje. Já celou noc pracoval, tak promiň. Jana mu uvařila čaj a začali se bavit o práci. Rozebírali to kolem dokola a při tom si pouštěli videokazety. Víš že jsi od doby co žiji s Jirkou moje první pánská návštěva? Se smíchem pronesla Jana. Navíc když Jirka není doma, uvědomila si a musela se znovu zasmát. Skoro se nabízela otázka, jak toho využít. Martin byl opravdu velice pohledný mladý muž a k tomu s ním byla legrace. Často spolu flirtovali po internetu. Jana se Martinovi také líbila. Jenomže oba dva byli zadaní a tak vždy zůstalo jen u toho virtuálního laškování. Noc pokročila a Jana s Martinem se doslova váleli na pohovce v kuchyni. Jana naředila víno sodovkou a mezi dlouhým rozhovorem usrkávali vynikající nápoj. Bylo jim fajn. Bavili se o všem možném a snad i nemožném. Ač to byl vesměs pracovní rozhovor, tak kdyby je někdo viděl rozhodně by ho to nenapadlo. Martin v pololeže hladil Janu na stehně a snad si to ani jeden z nich pořádně neuvědomoval. Líbilo se mu, jak Janě padají dlouhé vlasy do čela, jak se pořád snaží dát je na stranu, aby na Martina viděla. Jana hladila Martina po zádech a vůbec jí to nepřišlo divné. Stále víc si uvědomovala, že se pomaličku začíná utápět v Martinových očích. Byly tak hluboké a jasné, že chvílemi rozpačitě sklopila zrak. V kuchyni svítily dvě svíčky a vinný střik začínal pomalu, ale jistě účinkovat. Jana si stále říkala - Už bych si neměla dolévat, nebo bude průšvih. Ale dopila sklenici a automaticky si nalila další.

Martin už sice nechtěl, jenomže nějakým záhadným způsobem se Janě podařilo dolít mu ji. Chvíli se na oko hádali o cigaretu. Když se Martin dotkl svou teplou dlaní Janiných prstů, věděla že je zle. Ten dotyk nebyl jen tak dotyk. Bylo v něm něco víc a oba to cítili. Martin po očku sledoval Janin rozepnutý knoflík u košile🡕 a vůbec se nenamáhal Janě říct, že mu ukazuje krajku své černé podprsenky🡕 . Vydrž, hned jsem tu, řekla Jana a odběhla do koupelny. Když se vrátila Martin ležel na pohovce oči zavřené a spal. Sedla si vedle něj a chvíli ho pozorovala. Nevěděla jestli spí doopravdy, nebo to snad dělá schválně. Prohlížela si jeho tvář. Ty nádherné oči i přes to, že byly zavřené jí stále víc a víc uchvacovaly. Jeho ústa jí mlčky vyzývaly k polibku. V duchu si říkala, že to nesmí udělat. Že polibek by znamenal krok dopředu. Je to přece šéf a takhle by to nešlo. Nicméně nedokázala odolat pokušení. Naklonila se k jeho tváři a lehce ty rty políbila. Martinnespal. Okamžitě polibek vrátil. Byl tak něžný a krásný, že se Janě zatočila hlava. Zavřela oči a její mysl si začala dělat co chce. Ten letmý polibek se okamžitě změnil v tak vášnivé líbání, že vše bylo oběma nad slunce jasné. Janiny vlasy šimraly Martina na tváři a jejich vůně ho okouzlovala. Jak Jana ležela na Martinovi ucítila jeho totálně tvrdý Penis. Ten se mačkal v kalhotách a žadonil o propuštění. Tohle už prostě nevydržela. Rukou zajela do kalhot a dlaní přejela po celé jeho délce. Byl úžasný. Už se sama sebe neptala, cože to vlastně dělá a jaké by to snad mohlo mít následky. Chtěla ten nádherný nástroj lásky olíznout a pohrát si s ním. Martin nebyl v žádném případě proti. Rukama hladil Janino štíhlé tělo a pokusil se zajet jí pod kalhoty🡕 . Jana sebou škubla. Jakoby se jí vrátil na okamžik rozum. Věděla, že když ho nechá, aby prsty polaskal její Kundičku, tak už nebude cesta zpátky. Martin pochopil a dál jen hladil její hebkou kůži. Líbal její ústa a napětí v něm rostlo. Bleskově si stáhnul kalhoty🡕 . Jana líbala jeho tělo a směřovala stále níž. Martin jen lehce zasténal. I když se v Janě doslova vařila krev rozčilením, jenž jí říkalo, že tohle nesmí, nepřestávala. Vzala do ruky Penis a špičkou jazyka ho olízla. Byl tak sladký, že nešlo jednoduše přestat. Martin byl jako omráčený a bez diskuse se poddal jejímu laskání. Janin způsob orálního sexu mu nedovolil se pohnout. Sála a olizovala Pyj, vyžívala se v tom a Martin cítil, že už dlouho nevydrží. Tiše vzdychal a svaly se mu napínaly.

Jana kroužila jazykem okolo naběhlého žaludu. Prsty masírovala varlata a nemohla s tím už vůbec nic dělat. Těšila se na sladké tajemství, které záhy přišlo, jako blesk z čistého nebe.  Martin se napnul jako struna a Jana slíbávala tu úžasnou bělavou tekutinu. Nenechala ani kapku utéct jinam, než do své pusy. Ale ani to jí nestačilo. Dál líbala Penis, který vůbec neochabnul. Stále se tyčil vzhůru, jakoby neměl vůbec dost. Janinu mysl zaplavovala touha. Nedokázala vůbec přemýšlet. Líbala Martinovo břicho, zajížděla neustále na penis a pohrávala si s napětím. Absolutně automaticky si svlékla kalhoty🡕 . Udělala to tak bravurně, že ani na okamžik její rty nepřestaly dráždit Martinův Pyj. Vůbec se Martina neptala, jestli chce, nebo ne. Martin ani nedutal a mlčky si Janu na sebe posadil. Totálně provlhlá Kundička do sebe přijala ten náramný Úd a Jana se roztřásla. Martin prsty přejel po krásně a hladce oholené Berušce. Pohrál si s úzkým proužkem chloupků, který úchvatně dokresloval ten božský dar. Jana se k Martini naklonila a jejich polibky nebraly konce. Mechanicky se pohupovala a cítila blížící se orgasmus. Martinův Penis měl tolik síly, že nemohla skoro ani dýchat. Na čele jí vyvstaly kapičky potu a tisíce jehliček rozkoše se Janě zabodávalo do celého rozpáleného těla. Ani si neuvědomila, že jí  opatrně přetočil na záda a jeho ústa spočinula v jejím klíně. Zatoužil pohrát si s tou fantastickou Kundičkou. Byla tak šťavnatá a hlaďounká. Prsty rozhrnul zástěrky stydkých pysků a olízl nabobtnalý Poštěváček. Jana se zachvěla a hlasitě vzdychla. V bříšku jí to příjemně šimralo a Kundička pulsovala v přicházejícím orgasmu. Nepřestávej....hmmm! Zasténala a Martin poslechl. Líbal měkoučkou broskvičku tak dokonale, že Jana se brzy zmítala v báječné slasti.

Nevědomky si Martina přitáhla k sobě, položila mu nohy na ramena a nasměrovala Penis do lačné dírky. Martin přirazil. Přirazil tak, až to s Janou škublo a jí se zase zatočila hlava. Cítila, že orgasmus nebyl poslední. Sotva jeden odezníval na řadě byl druhý. Vůbec nechápala, co se to s ní děje. Martinův Penis tak dokonale uspokojoval její touhu, že to snad nebylo ani možné. Náhle si Martin Janu otočil na břicho. Položil se na ní a Pyj rychle našel cestu do temné Jeskyňky. To už Jana nevydržela. Chtělo se jí křičet, brečet, smát se a sténat zároveň. Před očima měla tisíce barev duhy a orgasmus cítila až u kořínků vlasů.  Narážela na Martinův Úd, jako smyslů zbavená. Třásla se rozkoší a kousala se do spodního rtu. Nedala Martinovi moc šancí na dlouhý vytrvalý sex. Ač Martin nechtěl, orgasmus přišel záhy. Nedalo se to udržet a na Janině zádech se objevily první horké kapky spermií. Zasténal a otočil Janu proti sobě. Položil se vedle ní a dlouhým stále ještě vášnivým polibkem zakončovali milování. Janě se vůbec nechtělo přestávat, ale rozum se vracel. Teprve teď si uvědomila co se stalo. Jenomže už bylo pozdě. To jsme tomu dali co? Řekla tichým hlasem a nevěděla jak se má vlastně chovat. A tak Martina znovu políbila a snad se i trochu začervenala. Počkej musím si odskočit. Řekl Martin a bylo víc než jasné, že jde spíš přemýšlet co řekne. Když se vrátil, posadil se na postel. Tohle jsme neměli. Pronesla smutným hlasem Jana a najednou nenáviděla svůj chtíč. Nenáviděla sebe a nenáviděla snad celý svět. Martinse k ní otočil. A co jsme neměli dělat? Vždyť jsme nic nedělali, nebo ano? Já o ničem nevím. Tenhle humor Janu potěšil a přidala se k té hře. Nakonec byla ráda, že to Martin vzal takhle a pokoušela se to brát úplně stejně.

Martin odjel, jakoby tu byl opravdu jen na pracovní návštěvě. Jana poklidila v kuchyni, pověsila na věšák bundu🡕 , co tu Martin zapomněl, dala si sprchu a šla si lehnout. Ležela v posteli a nemohla usnout. Stále myslela na ten šílený sex, stále si vyčítala, že toho byla schopná. Nakonec se rozplakala. Bylo jí to všechno tak strašně líto. Hlavou jí kolovaly myšlenky o budoucnosti. Jak s ním budu dál pracovat? Bude se mnou vůbec chtít po tom všem ještě dělat? Dobře věděla, že ona si s tím sexem začala. Ale bylo jasné, že Martin se vůbec nebránil a tak se alespoň trochu snažila hodit vinu i na něj...

Části povídky

🕙 Přidáno 24.9.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře