Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Školní výlet v sextě erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Jednoho červnového dne jsme vyjeli na školní výlet. Banda 17letých puberťáků dělající, jak jinak, neskutečný bordel už cestou do rekreačního střediska. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že pro naši třídu, 31 sextánů, jsou rezervovány tři chatky po 11 postelích. Pro některé vcelku příjemné překvapení, protože nás bylo 15 kluků a 16 holek - musela se tedy vytvořit jedna smíšená chatka. Doslechl jsem se něco o tom, že někteří toho náležitě využili.

Ovšem v naší, kde nás bylo 9 kluků, taky vždycky nespali v postelích po jednom a jednoho pohlaví... Výhodou pro nás bylo taky to, že dvě profesorky, které s námi jely, byly velice dobré kamarádky; po večerech popíjely víno ve své chatce, která byla docela daleko od těch našich, a moc se o nás nestaraly (a když už později v noci vtrhly do naší kaličské chatky, ochutnaly něco z našeho chlastu, vyzkoušely podomácku vyrobenou vodárnu jednoho ze spolužáků a zase odešly). Druhý den školního výletu jsem šel později večer na záchod, poměrně vzdálený od chatek. Okolo záchoda byl smrkový les a poměrně prudký svah. Když jsem vyšel ze záchodu, uviděl jsem někoho, jak jde nahoru k chatkám. Byl přede mnou asi 20 metrů. Poznal jsem v něm spolužáka Lukáše, který se mi vždycky líbil; tajně jsem ho okukoval ve sprchách v tělocviku a chtěl jsem s ním jednou něco podniknout. Kudrnaté tmavohnědé vlasy, hezký, ještě trochu dětský obličej a to, co jsem viděl ve sprchách na obvykle skrytých místech, to bylo něco krásného.

V ruce nesl spíš plnou flašku vodky. Bylo vidět, že v sobě už nějakou má, ale zatím ne moc. Rozhodl jsem se za malý okamžik. Sundal jsem si mikinu🡕 a dohnal jsem ho, opatrně, aby mě neslyšel. Naštěstí bylo na zemi jehličí. V příhodném okamžiku jsem mu hodil mikinu🡕 přes hlavu. Lekl se a začal se bránit, ale uklidnil jsem ho naštěstí docela rychle šeptáním, aby byl v klidu, že teď něco zažije. Odvedl jsem ho stranou od cesty a posadil na jehličí. Sedl jsem si vedle něj a šeptal jsem mu, aby si nechal na hlavě mikinu🡕 , kterou jsem mu zatím držel. Nevěděl vůbec, jestli jsem holka nebo kluk, nevěděl nic. Začal jsem ho hladit po těle a nenápadně jsem se přibližoval jeho rozkroku. Přitom jsem se ho zeptal - Máš už nějaký zkušenosti? Ne, vůbec. A honíš si ho aspoň? Jo, to jo. A jak často? To jsou mi otázky... Odmlčel se na chvilku. No, tak asi jednou denně v průměru. Jo, tak to já podobně. Cože?! Ty seš kluk? Hm... řekl jsem rozpačitě. Lukáš se chvíli odmlčel. Z jeho výrazu jsem absolutně nedokázal vyčíst, jak to na něj zapůsobilo a co si o tom myslí. Možná za to mohlo i to, že měl pořád přes půlku obličeje mikinu🡕 . Teď ji už měl dobrovolně, což mě svým způsobem potěšilo. Po chvíli se opatrně nadechl - Já... abych pravdu řekl... já jsem asi bi... Trochu mě to překvapilo. Odpověděl jsem mu - Jo, já si taky myslím, že jsem na oboje. Pořád jsem šeptal, takže nemohl vědět, kdo jsem. Pozvolna jsem se mu začal dobývat do kalhot. A kdo si myslíš, že jsem? zeptal jsem se ho po chvíli zvědavě. To fakt nemám tušení... Ale... lezlo z něj jak z chlupaté deky🡕 , ale ve třídě je jeden kluk, se kterým bych rád něco zkusil... Kdo to je?? Byl jsem napnutý, a to jak zvědavostí, tak dole v kalhotách🡕 . Bylo vidět, že Lukáše taky nenechala vzniklá situace úplně chladným.

Mám si tu mikinu🡕 sundat? Neodpověděl jsem mu. Pomalu vzal moji mikinu🡕 a sundal si ji ze své hlavy. Podíval se na mě. A pak jen tiše, šokovaně a zasněně řekl - Jo... Já jsem na něj jenom zíral. Ne!! A pomalu jsem ho objal. Moje ruka si prorazila cestu do jeho kalhot a nahmatala přes trenky něco tvrdého a krásně teplého. Stiskl jsem to a Lukáš se viditelně i cítitelně (a to v té tmě spíš) zachvěl slastí. Už jsem to nemohl vydržet, rozepnul jsem mu kalhoty🡕 , stáhl je i s trenkama ke kolenům a měl oči jen pro to, co z nich vykouklo. Bylo to nádherné. Mělo to asi 16 cm; kulatý žalud nalitý krví se vyzývavě tyčil připraven k akci🡕 . Nemohl jsem se nabažit toho pohledu. Vzal jsem ho do ruky a začal jsem jemně přetahovat předkožku sem a tam. Lukáš si to zjevně užíval. Mazlil jsem se s tím jeho nástrojem jako s nejcennější hračkou na světě. Po chvíli, kdy jsem se už nemohl dočkat, jsem si ho pomalu strčil do pusy. Lukáš jenom zavzdychal, bylo vidět, že ho to opravdu vzrušuje. Moje kopí ostatně stálo tak, že mi div neprotrhlo kalhoty🡕 . Lukáš se mi naštěstí rozhodl odvděčit - už bylo načase. Začal roztřesenou rukou hledat můj zip od kalhot. Sotva se dobyl k mému klacku, stiskl ho svou rukou a přímo explodoval do mé pusy. Zkoušel jsem dřív ochutnávat svoje sperma a moc mi nechutnalo, ale tohle bylo něco jiného. Měl jsem jeho sladké šťávy plnou pusu. Olízal jsem mu ho pečlivě, zatímco Lukáš, málem ještě v transu, prudce oddychoval. Když se trochu vzchopil, prohlásil - To bylo něco neuvěřitelnýho... a uvolněně vydechl... Musím ti to oplatit, pojď. Ale nikdy jsem to nedělal, vyjádřil svoje obavy. To nevadí, všecko je jednou poprvé, utěšoval jsem ho, a jak se tak koukám, tomuhle to opravdu nebude vadit, řekl jsem se smíchem při pohledu na svých 17 cm vytrčených do tmy. Lukáš se na něj podíval a začal ho lehce olizovat. Pak ho najednou popadl do pusy a měl tam, ani jsem nevěděl jak, půlku mého klacku. Jen jsem Lukáše poprosil, aby mi ho nedřel zubama, a on mi ho začal docela dost dobře kouřit. Olizoval mi ho, sál a cumlal prostě fantasticky.

Vydržel jsem to sotva čtyři pět minut a už jsem stříkal. To byl opravdu jiný kalibr, než když jsem si to dělal sám. Jemu se to zjevně taky líbilo, protože jeho nástroj už zase nebyl úplně v klidu. Tak jsem se ho zeptal, jestli by nechtěl ještě, a on na to - Ne, podruhé je to vždycky už nic moc. To jsem taky znal, takže jsem to pochopil. Vzal jsem flašku, která ležela vedle nás a kterou tam Lukáš předtím položil. Napil jsem se, pak jsem flašku podal jemu. Napil se taky. Chvíli jsme jen tak leželi vedle sebe na jehličí a objímali se. Nic jsme neříkali. Pak jsem se zeptal - Tak to někdy zopakujem? Jasný, dostalo se mi odpovědi. Potěšilo mě to. Chvíli jsme o tom zase přemýšleli a pak jsme se posbírali a došli zpátky k chatkám. Bylo asi 11 večer a nikdo nás nepostrádal. Nenápadně jsme se připojili k popíjejícím spolužákům. Během večera jsme na sebe tu a tam mrkli... Druhý den večer to samozřejmě mělo ne zcela nezajímavé pokračování...

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře