Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

SM dárky 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Holky chvíli nechaly Marka, aby se doprohlížel, pak ho Karin plácla po zadku a řekla - tak šup, šup, teď jdi pěkně do kuchyně a udělej nám kafe, všechny si to zasloužíme. Mark odešel a Karin s Lindou se mezi tím převlékly do svého prádla co měly na Karininých narozeninách. Mark měl co dělat, aby na podpatcích udržel rovnováhu a když přinesl kávu🡕 do pokoje a spatřil je tam jen v prádle, málem ji rozlil. Jakmile spolu kávu🡕 dopily, poslaly ho umýt nádobí.

Za chvíli za ním přišly a když ho viděly, jak se shýbá nad dřezem přistoupily k němu. Karin mu zvedla sukýnku, ze zadu se k němu přirazila a chytla ho přes tanga za jeho krasavca. Linda chytla Sally‘ za prsa a řekla - Víš, že seš v těch šatičkách vzrušující, kočičko? Přijď si za námi hrát až to tu skončíš. Mark si s nádobím nebývale pospíšil. Když se vrátil do obýváku, viděl jak Karin sedí rozvalená v křesle, Linda na ní klečí a zuřivě se líbají. Mark k nim ihned přistoupil, ale Karin zvedla hlavu a udiveně Marka okřikla - Co si myslíš, že jdeš dělat? Kdo ti to dovolil? Klekni si k nám a můžeš se dívat. Mark se s nevolí odklonil a přiklekl Karin k nohám. Ta znovu zavřela oči a pokračovaly s Lindou v líbání a mazlení. Mark sledoval, jak si dívky hrají a cítil, jak se mu ten jeho divoch bouří a dere se ven ze svého sevření. Jak se mu zvětšuje a tanga se zařezávají mezi jeho půlky. Už, už mu chtěl pomoct, když v tom ho Karin uviděla a řekla - dobrá, jak chceš. Jestli si ho chceš vytáhnout, předvedeš nám tu ukázkový striptýz.

Linda si sedla vedle a Karin pustila rádio. Markovi se i přes velké vzrušení příliš nechtělo, ale ze strachu z trestu se začal podle příkazů vlnit a ani si nevšiml, že Karin vytahuje foťák. ‘Sally‘ vystrkovala zadek a jezdila oběma dívčinám po klíně. Ty si spolu dál užívaly a pomalu ji vysvlékaly z šatů. Když mu sundaly korzet, což bylo obzvláště uvolňující, zjistil, jak jsou prsa těžké a přesto mu pevně drží a tahají ho za jeho hruď. Když si děvčata užily první vlny orgasmů, stáhly Markovi tanga a uvolnily tak konečně jeho penis. To stačí, ty punčochy a botičky si necháš, aby sis zvykla řekla uvolněná Karin a pokývala na svého, hladce oholeného, miláčka prstem. Teď si k nám znovu klekni poručila, vsunula prst do Lindiny vlhké dírky a natáhla ho ke klečícímu Markovi. ‘Sally‘ si bez váhání vzala prst do pusy a začala jej olizovat a sát. Karin po chvilce prst vytáhla a ukázala na svou mušličku. ‘Sally‘ ihned pochopila co má dělat a začala ji jemně olizovat a kousat. Karin se mezi tím věnovala Lindě a jejím bradavkám. Dívky si Sally vyměňovaly a po jejich několikerém vyvrcholení se na rozrušenou Sally usmály. Pojď do ložnice, je čas abys poznala své ženské tělo přikázaly jí. Na posteli zavázaly Sally oči. To abys mohla víc vnímat své dotyky. Hlaď se pomalu, aby ses nám hned neudělala Dodala ještě Karin, usedly s Lindou na kraj postele a ještě se jemně mazlily. Mark ležel na zádech a hlazení hladkého vyholeného těla ho vzrušovalo. Olizuj si prstíky a hrej si s bradavkami... Dávaly dál obě povely. Když už se Sallyino tělo svíjelo ve slastných křečích krotila ji Karin taháním za obojek, aby zpomalila.

No, no, no, pomaličku, chci aby sis to užívala, holky mají rády spíš delší mazlení dodala. Sally se pomalu hladila a vzdychala, když v tom ucítila, jak jí někdo pomalu zasouvá nagelovaný prst do zadečku. Áaaah zaúpěl Mark vzrušením a rychle rozkročil nohy, aby uvolnil cestu do své jediné dírky. Nikdy před tím v tomto otvůrku nic neměl a tak ho docela překvapilo, že se mu to líbí. Teď sama zavelela Karin, Sally si naslinila nalakovaný prst a zasunula si ho do svého zadečku. Chvíli Sally nechaly, aby si to vyzkoušela a přitom ji hladily po celém těle a punčochách.

Zatímco se Linda věnovala jeho penisu, Karin vytáhla svůj vibrátor. Přiklonila se k Sally, chytla ji za obojek a vrazila jí ho do úst. Vezmi si ho a ukaž jak to máš ráda přikázala Karin a Sally začala poslušně olizovat umělý penis. Linda si zatím vzala další gel a pomalu si hrála se Sallyniným otvůrkem. Nejdřív jedním prstíkem a za chvíli dvěma. Když se jí zdálo, že je dost uvolněný a roztažený přikázala Markovi - To stačí, teď si ho strč do té své hladové dírky. Ne, prosím tam ne bránil se Mark. Buď si ho tam dáš sama, nebo ti ho tam vsuneme my, tak si vyber varovala ho Karin a nanesla silnou vrstvu gelu na robertka. Sally si ho pomalu začala zasunovat do dírky, asi po pěti centimetrech se dostala na ‚konec‘ trochu přitlačila, ale nešlo to a znovu jej vytáhla. Pořádně, nebo chceš pomoct? Okřikla ji Karin. Sally to zopakovala asi pětkrát a pokaždé trochu víc přitlačila a zasténala. Najednou dírka povolila a s nesmírnou lehkostí si ho tam pomalu zastrčila skoro celého. Pak ho úplně vytáhla a znovu zastrčila, šlo to čím dál lépe a čím dál hlouběji. Po pár tazích to přestalo bolet úplně, nahlas se rozvzdychal, ale jeho úd začal Lindě v ruce vadnout. Po pár lekcích se ti to třeba začne líbit a už ti měknout nebude. Teď už si ho můžeš vyndat, trest sis odpykala Sally si ho konečně vytáhla a Linda pokračovala v laskání žaludu. Pak už stačilo jen pár pohybů a Mark si vychutnával mohutný výstřik. Budeme to trénovat častěji, ale jinak jsi vypadala roztomile, Sally. Do příště se jen nauč vzdychat jako žena a víc se usmívej řekla Karin. Pak mu sundaly šátek🡕 a společně odešly do koupelny. Mark si konečně sundal boty a punčochy. Linda mu pak pomohla se odlíčit a dívky se před Sally společně vysprchovali. Ty se vykoupeš po nás a pozor na paruku a prsa. Než půjdeš spát, si vyper a pověs kalhotky. Když si Sally doprala prádlo, vrátila se do ložnice. Karin si s Lindou o něčem povídaly, ale když Sally vstoupila přestaly a jen se tak uculovaly. Potom Sally podaly noční košilku a když si ji oblékla, uložily ji do oddělené postele. Jsem ráda, že ses do své nové role tak pěkně vžila, Sally, když budeš víc poslouchat, tak ti tresty nebudou tak přibývat. Zítra se naučíš, jak to spolu dělají lesbičky, takže si užiješ i s námi pošeptala Karin a dala Sally pusu na čelo. Teď ale dobrou noc.

Sobota

Marka probudila Karin - No tak, vstávej! Nemůžeš tak dlouho spát, čeká tě hodně práce. Jakpak ses vyspinkala? Dobře odpověděla Sally. Jdi pěkně na záchod a nezapomeň jak to dělají holčičky. Když se Mark vrátil oblíkl si vše co včera, akorát do korzetu mu musely pomoct. Teď se půjdeš trošku upravit zavelela Linda a odvedla Sally do koupelny. Nejdřív si ohol to nové, neženské strniště, ať se můžeš v klidu nalíčit. Když byl Mark hotov podala mu pudřenku a oční stíny. Sám? zeptal se překvapeně. Chceš říct ‚sama‘? Ano, musíš se to naučit. Mark si pečlivě nanesl vše co mu Linda podala. Po nezbytném make-upu, jemnější stíny, řasenku a růžovou rtěnku. Poté si do uší pověsil náušnice a proměna zpět na ženu byla hotova. Sally pak musela udělat ranní kávu🡕 a tousty. Zatímco se Karin s Lindou dívaly na televizi a laškovaly spolu, Sally celé dopoledne uklízela, utírala prach, vysávala, čistila boty a při obědě také výrazně pomáhala. Po večeři, přibližně v osm hodin řekla Linda - Je to moc pěkné městečko, co kdyby jsme se šli projít a možná si zašli i na skleničku? Co, holky? V Markovi by se v tu chvíli krve nedořezal.

Části povídky

🕙 Přidáno 10.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře