Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

SM dárky erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Se svou přítelkyní Karin měl Mark bezvadný vztah, co se týče sexu, také bez problému, hodně si důvěřovali a proto zkoušeli i jiné prak🡕 tiky. V poslední době se zaměřili na svazování, což se nejvíc líbilo Karin. Pomalu to dospělo k tomu, že celé dny strávila v nějakém sexy oblečku, nebo i s roubíkem, ve kterém uklízela, uspokojovala všechny Markovy potřeby a podobně.

Nejvíc ji však vzrušovalo, když byla jen tak přivázaná k židli🡕 nebo k posteli a nemohla Markovi odporovat. Když ji místo rychlého sexu zdlouhavě a trýznivě vzrušoval, místo přímého sexuálního styku si s jejím tělem jen pohrával a nechával ji ve slastných křečích jen s vibrátorem. V den Karininých narozenin jí Mark zavolal do práce, aby přišla domů trochu později, že pro ni připravuje překvapení. Hned jak Karin přišla celá nedočkavá domů, všimla si, že jsou zavřené dveře do ložnice a hned vycítila, že to bude nějaké hodně vzrušující překvapení a její zvědavost zastínila i únavu z celého dne. Karin se samozřejmě chtěla hned podívat do ložnice, ale Mark ji jen zavedl do koupelny. Nejdřív jdi pěkně do sprchy, chci, abys byla voňavá a hebounká. Nařídil jí Mark a zatím, co se Karin mydlila, přinesl si do koupelny igelitovou tašku. Teď se pěkně celá ohol, ani chloupek na tobě nechci vidět, nikde, od krku dolů. Necháš si jen čárečku nad mušličkou. Připomněl jí ještě Mark a sledoval správné provedení úkolu. Když byla Karin vykoupaná, postavil ji Mark před zrcadlo a vytáhl z tašky líčení.

Teď chci vidět upravené obočí, dlouhé nakroucené řasy, perfektní oční stíny, hodně rudé a lesklé rty a k tomu tento lak na nehty, však víš jak se mi to nejvíc líbí, velel Mark a podával jí postupně novou kosmetiku. Potom, co se Karin podle Markových instrukcí pečlivě, ale na její vkus trochu silněji, nalíčila, zavázal jí Mark opatrně oči šátkem🡕 . Mám pro tebe nové prádlo, aby ses mi líbila a nechci, abys ho viděla dřív než bude nutné, řekl Mark a natáhl na ni nový kus oblečení. Karin hned i poslepu poznala, že je to korzet, přestože měla krásnou postavu a k zeštíhlení jej rozhodně nepotřebovala. Byl z hebkého, ale pevného materiálu, šněrovací na zádech a bez krajek. Dolní část se trochu rozšiřovala a byla ukončena čtyřmi podvazky. Nahoře byl vykrojený tak, že končil těsně pod krásnýma Karininýma ňadrama.  Teď vydechni, musím to trochu stáhnout, řekl Mark a začal od vrchu šněrování stahovat. Nejdřív opatrně, ale při druhém stahování zabral, až to začalo Karin trochu škrtit. Au, říkal si trochu ty surovče, zasténala Karin. Pro krásu musíš něco vytrpět, teď si sedni! pokračoval bez mrknutí oka Mark a pomohl jí posadit se na okraj vany. Poté začal Karin postupně navlékat silonové punčochy. Když je připínal k podvazkům, párkrát jí rukou ‚náhodně‘ přejel přes její jeskyňku a zjistil, že se Karin oblékání do nového prádla také líbí. Pak si potichu olízl ukazováček a zkusil jak je vlhká uvnitř. Karin, která se rukama opírala o vanu, křečovitě stiskla její okraj a rozvzdychala se. Mark se až lekl, jak byla Karin rychle vzrušená a rychle prst vytáhl. Pak jakoby nic pokračoval - neboj, moc jsem neutrácel, skoro vše je ze sekáče i tyto boty, dodal ještě Mark a začal Karin nazouvat boty. Jejich pásky byly tak dlouhé, že se po omotání lýtek, zapínali až pod koleny. Po stoupnutí Karin zjistila, že mají alespoň deseticentimetrové podpatky. Teď ti ještě nasadím tohle, kdybys náhodou zlobila, řekl nakonec Mark a kolem krku jí připnul tři centimetry široký obojek a kolem kotníků a zápěstí ještě další menší. Poté jí dal ruce za záda a řemínky spojil.

Přitlačil Karin zády ke zdi a pevně ji chytil za prsa. Karin cítila, jak už jí vzrušením začíná téct šťáva po stehnech a jak se blíží k vrcholu. Mark v nejlepším vzrušené Karin řekl - Tak a teď půjdeme do ložnice. Tam si tě vychutnám. Jemně Karin políbil tak pojď, pojď šeptal jí a přitom ji tahal za bradavky až k posteli. Tam Karin posadil na postel, rozepnul ruce a pásky na nohou a rukou připoutal k pelesti. Rukou jí pomalu přejel od rtů až po kotníky a vzdálil se. Teď byla Karin roztažená na posteli a dychtivě poslouchala jak se Mark vysvléká. Náhle ucítila tělesné teplo a první polibek na prsíčko, jemně povzdechla a bradavky ji rázem ztvrdly. Pak následoval další jemný na její třešničku. Cítila vlhký jazýček pohrávající si s jejími vystouplými bradavkami, pomalé a dlouhé polibky po celých ňadrech a šíji a vzrušením se začala olizovat a kousat do rtů. Pak ucítila teplo tváře a jemné vzdechy blížící se k jejím rtům, lehce se zachvěla a vyšpulila rty. Následovaly jemné polibky a pak jazýček zajíždějící mezi její žhavé rty. V tom poznala, že to není Mark a ucukla. Kdo je to? Marku, Marku! Ahoj jsem Linda, Markova kamarádka a tvůj dáreček ozval se hlas v blízkosti jejího ucha. Párkrát jsem tě už viděla a moc se mi líbíš. Chtěla bych si s tebou pohrát a poznat chuť tvého těla. Ale já nechci! Vykřikla skoro plačtivě Karin. Neboj jsem u tebe! řekl klidným hlasem Mark. Lež klidně, užívej si to a nekřič, stejně tě nikdo neuslyší. Ale to už jí Linda sundala šátek🡕 z očí a Karin se rozkoukala. Uviděla Marka, jak stojí nahý u postele a vše fotí. Pak si prohlédla Lindu.

Byla to krásná štíhlá dívka kolem dvaceti let s krásnýma prsama a malým zadečkem. Oblečená byla ve vínově červeném kompletu podprsenky, kalhotek podvazkového pásu a punčoch. Což ladilo s barvou její krátkých rudých vlasů, rtů a nehtů. Ona sama byla oblečená v tmavě modrém, což s Lindou vytvářelo krásný kontrast. Linda se nad ni znovu sklonila a pokoušela se ji políbit. Karin se chvíli polibkům bránila a neustále hlavou uhýbala. Linda ji ale pevně chytla za obojek a po pár polibcích na tváře, uši a rty jí pomalu vsunula jazyk do pusy. Jemně a hluboce Karin políbila a ukázala jí, že i když ji má v moci chce na ni být něžná a jemná. Karin se přesto ještě chvíli pokoušela vyvléci se z pout, ale marně. To už jí Linda jemně hladila po ňadrech a občas jemně zatahala svými pěstěnými nehty za bradavky. I když se to Karin nelíbilo, její tělo bylo opačného názoru a chvělo se vzrušením. Linda si na chvíli klekla, vysvlíkla si podprsenku a tanga a přitiskla se svými ňadry na Karinino tělo. Pak si jazykem a rty klidně dál hrála s celými ňadry a jemnými polibky zasypala Karininu šíji. Když přitom rukou sjížděla k její třinácté komnatě a začala ji hladit na vnitřní straně stehen, přestala Karin vzdorovat a plně se oddala rozkoši. Jak Linda svými ústy sestupovala níž a níž a Karin ucítila první polibek na podbřišku prudce zasténala a tělem jí projela první, dlouho očekávaná, vlna orgasmu. Ten neutuchal pod vlhkými polibky na její poštěváček a velkých naběhlých pyscích. Celé tělo se prohýbalo, když si Linda zkušeně jazykem pohrávala s celým okolím rozevřené dírky. Své polibky střídala s jemnými stisky zubů a zasouváním jazyka do zvlhlého otvůrku a rukama si přitom dál pohrávala s Karininými bradavkami.

Mark fotil rychle, jak to jen šlo a rozvášněná Karin přestala kontrolovat své vzdechy. Linda se opět pomalu přesunula ke Karininým rtům, kde se chvíli zastavila a nedočkavé Karin polibek jen naznačovala. Poté jí dala před ústa své ňadro a Karin dychtivě cucala a kousala do naběhnutých bradavek. Linda sténala vzrušením a jak ucítila Karininu poddajnost, odvázala ji od postele a sama si nedočkavě lehla na záda.

Karin se už ani na chvilku nepozastavila, přitiskla se na Lindu a ‚na přivítanou‘ ji políbila. Poté se laskala s celýma ňadrama a vzdychání obou dívek pozvolna zaplňovalo celou místnost. Sestupovat níž se však Karin nechtělo, Linda ji ale chytla za obojek a hlavu ji stáhla ke své žhavé škvírce. Druhou rukou ji pak přitlačila tak, aby se Karin chtíc nechtíc dotýkala ústy jejího podbřišku. Karin ucítila, že její vzdor je zbytečný a nesměle ji políbila na poštěváček. Postupně její polibky přidávali na intenzitě a do hraní zapojila i rty a jazyk. Karin si začala užívat a ne a ne se nabažit chutě Lindiny šťávičky a jazýčkem prozkoumávala celou Lindinu lasturku. V tom ke Karin ze zadu přistoupil Mark, pevně ji chytil za boky a rychle vsunul do její připravené, vlhké dírky svého chlapáka. Karin se slastně prohnula a dál se věnovala Lindině mušličce. Po pár tazích si na záda lehl Mark a Karin na sebe posadil. Linda si klekla za ni, začala ji intenzivně laskat nadržené kopečky a líbat ji na šíji a ústa. Karin stačila malá chvilka a tělem jí proudili další a další vlny orgasmu. Vezmi si ho teď do pusinky a pečlivě mi ho olízej přikázal po chvilce Mark a přitáhl Karin za obojek. Orgasmy oslabená Karin ho poslechla a jemnými pohyby rukou, ústy a jazykem masírovala jeho ztopořený úd. Když byla v nejlepším stalo se něco nečekaného, Karin ucítila v mušličce další penis.

Opět hlasitě vydechla a vzrušeně se prohnula. Při krátkém otočení uviděla, že si zatím Linda nasadila připínací penis a jak ho pomalu vsouvá do její škvírky. Po chvilce začala Linda přirážet rychleji a to Karin donutilo k rychlejším pohybům hnětení a Marka přivedla k vyvrcholení. Když však ucítila blížící se výstřik ucukla. Linda ji ale pevně přidržela hlavu s žaludem u pusy a jakoby kamarádsky pošeptala - zkus to ochutnat, není to tak hrozné, nemá to skoro žádnou chuť. Já nevím ještě jsem to nikdy nezkusila řekla Karin. Ukaž, já ti pomůžu odpověděla Linda, vytáhla umělého macka z Karininy promočené dírky a sama se k ní sklonila. Společně pak olízali všechnu Markovu šťávu a Linda klidně řekla - tak vidíš, nebylo to tak hrozné a lehce Karin políbila. Děkuji za dárek řekla Karin Markovi a Lindě, když vedle sebe ulehli a společně se ještě hladili. Po chvíli šly Karin s Lindou do koupelny, kde se ještě dlouho pod sprchou mazlily a líbaly. Při Lindiným odchodu si slíbily, že si to někdy musí zopakovat samy. Když ale Karin s Markem ulehla, nejvíc přemýšlela, jak se mu pomstít a ukázat mu krásu submisivity.

Části povídky

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře