Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

SM dárky 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Mark s Karin odjeli na vánoce do nedalekého městečka, kde měla Karinina zesnulá teta malý domek. Dvacátého pátého za nimi měla přijet i Linda a Mark se moc těšil, jak si spolu všichni užijí krásnou zimní dovolenou. Karin byla celé vánoce tajemná a Markovi naznačila, že pro něj mají s Lindou ještě jeden velký dárek. Druhý den dopoledne Linda přijela, ubytovala se v pokoji pro hosty a sešla dolů do obýváku, aby si společně předali poslední vánoční dárky.

Markovi hned to slíbené překvapení potvrdila a nečekaně mu přikázala odložit si všechny svršky. Mark tušil své a natěšený na krásný erotický dárek, hned uposlechl. Než byl hotov, šla Karin s Lindou pro jedno její zavazadlo. Když se vrátily zkontrolovat splnění příkazu byly navíc obě úplně nahé. Myslela jsem úplně, i slipy! doplnila své pokyny Linda a nasadily mu na zápěstí malé řemínky. Společně pak odvedly udiveného Marka do koupelny, tam ho postavily do vany a přikázaly mu, aby se chytil tyče na sprchový závěs. Když to udělal, Linda k němu přistoupila a řemínky mu nad tyčí spojila. Karin si chvíli s něčím hrála a pak mu z nenadání nasadila roubík z uzlu na šátku🡕 . Linda pak stáhla cípy Markovi za krk a dala si dost záležet na tom, aby jej pevně utáhla. Mark ani nestihl nic namítnout a protože byl uzel dost veliký, taktak se Markovi do pusy vešel. Tak a teď si jen náš a můžeš si začít vychutnávat svůj dárek! Řekla s úsměvem Linda, která to celé trochu vedla a dodala - nejdřív si tě trošku očistíme. Společně pak Marka začaly mydlit a Mark se chvěl vzrušením, pak to ale přišlo. Obě si ze skříňky vytáhly holící strojky a začaly ho holit. Nejdřív nohy, Linda pak Marka plácla po pečlivě oholeném zadku. Pohrály si s jeho jedinou dírkou, ale nejvíc s jeho rozkrokem. Tam mu nad penisem schválně nechaly velice ženský, tenký proužek. Hhhh mmm hhhh mmm mmm?! pokusil se vyděšený Mark něco namítnout a cítil, jak se mu při té proceduře jeho malej postavil do pozoru. To jsem nečekala, že tě to tak vzruší, řekla Karin. Nejdřív si s jeho penisem pomalu hrála, ale potom jej pár rychlými tahy dovedly k orgasmu. Potom, jakoby nic, klidně pokračovaly dál v holení hrudníku a paží. Mark se ještě snažil uvolnit si pouta🡕 , ale nezbylo mu nic jiného než jen celé vyholování s nevolí sledovat. Netrvalo jim to ani moc dlouho a skončily, až z něj všechny chlupy popadaly na zem. Náhodou ti to moc sluší. Pochválily si holky dobře odvedenou práci a znovu ho omyly a osušily. Karin mu pak na vysvětlenou řekla - Brzy tu budou bydlet tři krásný holky Linda, Karin a Sally pak políbila Marka na rty a dodala - ta Sally budeš ty. Radši tě hned budeme oslovovat tvým novým jménem, aby sis rychleji zvykal, vlastně zvykala. Než mu odvázaly ruce přinesla Linda lak na nehty a pečlivě mu upravily a nalakovaly nehty. Karin na nohou a Linda na rukou. Když byly spokojené s tvarem i barvou, nechaly lak uschnou, odešly a vrátily se oblečené. Vysvlékly jsme se, jen aby jsme tě snáz dostaly do koupelny, i svázat ses nechal! smála se Karin, potom mu svázaly ruce za záda a odvedly ho do pokoje. Teď tě trochu dotvarujeme, abys byla hezčí! seznámila ho se situací Linda. Postavička by docela ušla, až na to bříško, ale to nějak srovnáme podotkla Linda a z tašky vytáhla korzet.

Při jeho nákupu už věděla jak má být vůči postavě velký. Schválně jej utáhla nejvíc co to šlo, aby Mark poznal pohodlnost každého dámského oděvu. Ten ucítil, jak se mu hůř dýchá a jak se jeho pas zúžil alespoň o deset centimetrů. Přes boky se korzet po utáhnutí mírně rozšířil, vytvářelo to tak dojem rozšíření pánve, čímž se Markova postava stala takřka perfektně ženskou. Pozor při sedání a žádný velký nadechování. Na mně se ti ten korzet tak líbí! Chceš přeci abys taky vypadla sexy. řekla Markovi Karin. Ještě ti vycpeme prsa, dodala ještě, ale Linda se otočila a před Karin otevřela krabici. Karin vykulila oči, to jsi nemusela, vždyť je to drahé. Ne, ne, chtěla jsem to mít perfektní odpověděla Linda a ukázala to Markovi, byla to silikonová prsa. Linda ještě vytáhla nějakou tubu, potřela tím zadní část prsou a vložila je Markovi do košíčků. To je speciální lepidlo, je dost pevné a prsa ti tak nespadnou ani bez podprsenky. Můžeš se s nimi i sprchovat, ale prsa ti povolí až tak za týden, tak si zvykej. Vysvětlila Linda Markovi, zatímco hnětla jeho nová ňadra do ideální formy. Pak mu oblékla černá tanga a zvadlý penis přitom nasoukala do kalhotek tak, že jej zasunula co nejdál mezi nohy, čímž mu další erekci zcela znemožnila. Pak ho začala soukat do černých krajkovaných samodržících punčoch. No! Už začínáš vypadat podle mých představ! a na krk mu nasadila černý široký obojek a řemínky na kotníky. Teď ti musíme obléct tvoje nové šaty🡕 . Ale jak na to, aby jsme tě celého nerozvázaly? Už vím... Přemýšlela nahlas Linda a přinesla pásek🡕 . Zapnula ho Markovi kolem pasu a připnula k němu obě ruce.

Pak mu natáhla černé šatičky na krk, odpoutala jednu ruku, provlíkla ji ramínkem a připoutala ji zpátky. To stejné opakovala s druhou a Markovi zůstali šaty🡕 nad pasem. Linda pak spoutané ruce odpoutala od pásku, odepnula ho a šaty🡕 upravila jak se patří. Byly z nějakého elastického materiálu a krásně Markovi obepnuly prsa, sukýnka byla volnější a dosahovala sotva do půlky stehen. Výsledek byl na pohled poměrně vkusný a jemně vyzývavý. Poté posadily Marka na židli🡕 . A teď ještě botičky řekla Linda a začaly mu nohy nazouvat do otevřených páskových lodiček. Byly na dost vysokém podpatku a podle velikosti, bezpochyby koupeny jen pro Markovu osobu. Mark slabě zasténal. Tlačí? No vidíš a my v tom i tančíme dodala jen Karin. No a nakonec tvůj oblíbený make-up! Tvou novou kosmetiku jsem vybírala já prohlásila hrdě Karin. Přesně takovou jaká se ti na mě tak moc líbí a uvidíš, že ji budeš ráda používat i sama! vysvětlila Markovi a obě odběhly z místnosti. Po chvilce se vrátily, Linda nesla větší kosmetický kufřík a Karin měla schované ruce za zády. Obešla jej ze zadu a Mark ucítil, jak mu ruce přivazuje k opěradlu. Pak už to šlo ráz na ráz, nejdřív mu provaz provlíkly pod paží a pár smyčkami mu tělo omotaly a přitáhli k židli🡕 . Líčit tě budu já, mám s tím víc praxe! Ale ty se nesmíš ani pohnout, ať to nedělám několikrát. prohlásila Linda. Potom mu pár smyček protáhla i oky v obojku a po přivázání mu znemožnila větší pohyby hlavou. Mark se začal na židli🡕 vrtět. Jedna smyčka mu sjela z ramennou a provaz se kolem prsou začal uvolňovat. Karin, ale zareagovala rychle a s Lindou provazy znovu pevněji přitáhly. Ale! Holčičce se to nelíbí a chce dělat problémy! Za každé neuposlechnutí a náznak nevole budeš po zásluze potrestán. rozzlobila se Karin. Původně jsem to Lindě dovolit nechtěla, ale...

Stoupla si mu za záda a pak mu hbitě zavázala oči šátkem🡕 . Tak se do toho pusť! Já jdu zatím pro paruku. promluvila Karin k Lindě a vyšla z místnosti. Linda vstala, začala něco hledat v kufříku a chodit po místnosti, pak ucítil jak se mu posadila zpátky na klín. Chvíli se nic nedělo, jen slyšel jak se Karin vrátila a něco Lindě šeptala. V tom ucítil jak ho chytila za hlavu a ostré vpíchnutí v pravém boltci, jak mu Linda propíchla ucho. Hmm mmm hhh mmm snažil se bolestí vykřiknout Mark. Měla jsem pro tebe nejdřív nachystané klipsy, ale trest je trest. Ostatně jsem si vždycky myslela, že by ti náušnička slušela. řekla klidně Karin a Linda mu rychle propíchla i levé. Třeba teď budeš poslušnější a připnuly Markovi náušnice ve tvaru velkých kruhů. Když mu Karin rozvázala oči nanesla Markovi na hlavu vrstvu nějakého gelu, nechala mu ho zaschnout a pak mu nasadila paruku. Tím gelem jsem ti vlasy pěkně slepila a když ti ji teď připevním sponkami a vlásenkami bude ti to pořádně držet. vysvětlila Karin a začala mu paruku česat a upravovat. Tak a teď ti Linda upraví obočí, už se na to moc těšila. Žádná dívka nemá takhle ošklivé, široké obočí, ale pěkně upravené linky vysmívala se ještě Karin jeho situaci. Hhhh mmm hhhh mmm mmm?! pokusil se Mark Lindu zarazit, když viděl, jak vylovila z kufříku pinzetu a blíží se k jeho tváři. Věděla jsem, že se ti to moc líbit nebude, proto jsme tě svázaly a nasadily roubík! vysvětlila mu Linda a začala si pomalu vychutnávat vytrhávání obočí a Markovu bezmocnost proti tomu odporovat. Mmm hh hh mmmmm? snažil se nedůvěřivě uhýbat Mark. Nech toho! Slyšíš? Další trest tě nemine, ten si ale vybereš později a upravila mu obočí do uzoulinkých linek. Takhle krásně bych si to sama nikdy nedokázala udělat pochválila Lindu Karin, když odložila pinzetu.

Tvůj obličej je o mnoho ženštější, ale stejně stále vypadáš nedokonale! Stěžovala si Linda, Asi ti nejdřív zkusím více barev! Vysvětlila a začala pečlivě pudrovat Markův obličej. S tím roubíkem to asi nepůjde! poznamenala Karin. Nejhorší už máš za sebou, ale jestli nebudeš hodná... tresty se ti začnou načítat, jasný? řekla nekompromisně Karin a roubík mu odvázala. To se ještě uvidí řekl ještě Mark. Jak chceš, to už je třetí trest! upozornila ho Karin. Linda přitom vybrala několik tužek a štětečků a začala s líčením. Tužkou opatrně obtáhla oční linky a zvýraznila obočí. Nalič ho pěkně silně, jak to má rád, vlastně ráda radila Karin. Neboj řekla Linda a na víčka mu nanesla hned několik tmavších stínů, které směrem k obočí postupně zesvětlovala. Na všechno používala novou kosmetiku a to ty nejvíc syté a výstřední barvy. Nakonec si Linda své dílo okomentovala - dalo mi to pořádně zabrat, ještě trochu řasenky a pořádně namalované rty a bude z tebe pořádná kost! Nejdřív mu pomalu a dlouze líčila a natáčela řasy a nakonec se vrhla na rtěnku. Karin vybrala ty nejvýraznější a podávala je Lindě. Linda rty trochu zvětšila a dotvarovala. Kontury mu několikrát opravila různými tužkami, dokud rty nebyly syté a lesklé. Karin ho nakonec navoněla přichystaným parfém🡕 em a řekla - Touto voňavkou drsný Mark na týden zmizel a nastal čas seznámit se s něžnou slečnou Sally. Pak ho rozvázaly a pomohly mu na nohy. I přes jejich pomoc se však Mark na deseticentimetrových podpatcích cítil strašně nejistě. Drž kolena napnutá a nohy u sebe, radila mu Karin, když ho vedly ke skříni. Jsi připravená? zeptala se Marka, otevřela dveře skříně a poskytla mu možnost pohledu do zrcadla.

Mark zalapal po dechu, když spatřil postavu, která stála proti němu. Co na to říkáš Sally? zeptala se Linda hrdě, myslím, že si strašně sexy. C...co...co jste to udělaly? zašeptal Mark, to, to nejsem já. To nemůžu být já! Vždyť to ani nejsi ty, Marku, toto je Sally! ujistila ho znovu Karin. Mark oněměl a s obrovským údivem si prohlížel svou novou podobu. Měl černou paruku střiženou do mikáda a na černo nalakované nehty. Make-up a především obočí a nalíčené řasy vytvářeli dojem velkých očí. Způsobem, kterým Linda zvýraznila a rozšířila ústa, vytvořila Sally smyslné, ženské rty, které dávali její tváři úplně odlišnou identitu. Mark udělal krok dopředu a zblízka se ještě jednou podíval pravdě do očí. Linda sáhla na jeho rameno. Udělej dva kroky dozadu a podívej se, jaké krásné nohy vytvořili tvoje boty! A krásný efekt, který jsme pomocí korzetu dosáhly s tvým pasem a boky? Mark byl stále v šoku z výsledku transformace a jeho oči se rozšířili ještě víc, když jeho pohled sjel na dokonalé ženské poprsí. To je náš společný dárek. Pořídily jsem ti spoustu líčení, které je jen tvoje. Máš svá krásná prsa. V sekáči jsme ti koupily oblečení a boty, které ti budeme během dovolené předávat a časem ti budeme tvůj šatník doplňovat. Největším problémem bylo sehnat ti paruku, pokračovala Linda ale nakonec jsem jednu starší sehnala. Budeš mít všechno vlastní a ještě zadarmo. Je to škoda, že se chlapci nemohou sami zkrášlit a mít radost z šatů. Myslím, že všichni by měli mít šanci si to aspoň jednou vyzkoušet. Přikyvovaly Karin s Lindou. Má to ale pro tebe jeden háček řekla Karin.

Když jsi byl dominantní ty tak se ti to líbilo, teď bych to ráda zkusila já a tobě se to, narozdíl ode mne, asi líbit nebude. Během celé dovolené se naučíš chodit jako žena, chovat se jako žena, mluvit a oslovovat se jako žena a dělat všechno co každá správná žena dělá. Doplnila ji Linda. Vše co jsi od žen vyžadoval si zkusíš na vlastní kůži. Na Sallyinu kůži!

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře