Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vesnické prázdniny 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Ráno jsem se probudil až po kámošovi. Vstal jsem z postele a při pohledu na fleky na pyžamu a na posteli jsem se zasmál. Naštěstí to nebylo tak zlé, a nebylo jich tolik. Vzal jsem ručník přes rameno, do ruky zubní pastu tuti fruti, kartáček a šel se umýt. V koupelně jsem si stoupl na předložku u umyvadla a zahájil očistu. Při pohledu na mísu stojící v rohu jsem si vybavil večerní zážitky a zavřel jsem oči.

S kartáčkem trčícím z pusy jsem stál před umyvadlem a užíval si představy, které jsem měl štěstí za poslední dny zažít. Stál jsem tam dobrých pět minut, když jsem za sebou zaslechl Dobré ráno. Byla to maminka Růženy. Měla v ruce šampon, ručník a nějakou tašku. Hned za ní do koupelny vběhla Růža a její sestra. Každá s ručníkem v ruce. Růža mě pozdravila Ahoj, její sestra se trošku zarazila, byla překvapena, ale také pozdravila. Cítil jsem se překvapen, kartáček s napěněnou pastou mě nedovolil odpovědět, jen jsem zabručel něco jako ummhýýýýhen, jakože je zdravím. Jejich matka se usmála, a ke mně jen prohodila, že mi určitě nebude vadit, že všechny tři osprchují. Otočila se a zavřela dveře, přeci jen z chodby trošku táhlo na nohy. Rozhodně mě to vadit nebude, pomyslel jsem si v duchu, přesto mě to stále dokázalo udivit. Taková otevřenost byla ovšem z jejich strany opravdu super. Všechny tři si hodili ručníky na sušák a pračku, maminka si se sestrou sedli na okraj vany. Růža si okamžitě přes hlavu přetáhla noční košili. A nahá vykročila ke sprše, odtáhla závěs a pustila vodu. Stojíc na jedné noze venku ze sprchy otáčela kohoutky a snažila se nastavit vodu na optimální proud a teplotu. Měla malinké prsa, hezkou takovou trošku tenkou postavu a jak jsem již věděl krásně chlupatý klín. Mladší sestra se naklonila k mamince a něco jí pošeptala. Růži maminka pokrčila rameny a podívala se mým směrem. Já jsem vše viděl dílem kradmými pohledy Růžiným směrem, dílem odrazem v zrcadle přede mnou. Růža se otočila na matku a řekla, že voda je už teplá. Maminka si stoupla a zeptala se Růži, jestli se jí chce čůrat? Růža, která měla už jednu nohu ve sprše, se otočila a podívala se na mě. Jejich maminka se usmála a řekla, že se chce její mladší sestře čůrat, i ona je z tekoucí vody ve sprše již na krajíčku s čůráním, a že jestli se chce i Růži tak se mě mohou ukázat všechny tři. Mladší ze sester se opět naklonila na maminku a něco jí šeptla do ucha. Ta jen zakroutila hlavou a řekla, že nemusí. Růža řekla, že i jí se chce a tázavě se podívala na matku. Ta jí jen pokynula a Růža přišla ke zbývajícím dvě ženám. Jejich maminka si mě změřila, to sem již stál otočen čelem k nim, zcela překvapen vývojem situace a čekal. Jen řekla, že se mám dívat a, že se mi to bude líbit. Holkám řekla, ať se ke mně otočí zády. Všechny tři si stoupli doprostřed koupelny nad kanál, otočili se ke mně zády a maminka si vykasala noční košili, mladší sestra si sundala pyžamové kalhoty🡕 . Jejich matka se široce rozkročila a všechny na mě vystrčili holý zadek.

Byl to nádherný pohled. Můj penis okamžitě ztvrdnul. Já si jej okamžitě vysvobodil z kalhot, kalhoty🡕 sundal a hodil do kouta. Ještě než jsem to stihl dokončit, začala čůrat mladší ze sester. Z úzké štěrbiny mezi jejíma nohama vyrazil tenký, ale dlouhý proud. Vzhledem k událostem jsem na nic nečekal a klekl si těsně za čůrající děvče. Bál jsem se jí sice dotknout, ale snad nikomu nebude vadit, že se dívám zblízka! Stále tekoucí voda ve sprše, moje tichost, rychlost a to, že byly všechny tři otočené zády, způsobila to, že si ničeho nevšimly. Já pozorujíc z dvaceti centimetrů čůrající pipku mladší ze sester, nevěnoval nejmenší pozornost její moči dopadající na moje kolena a tekoucí mi mezi bosými prsty nohou. Krásný proud vyvěrající z její pičky nebyl nijak silný, ale trval stále. Její maminka si roztáhla půlky od sebe. Pravou ruku, kterou jsem si honil péro, mě náhle bez varování smáčel prudký proud prýštící z její matky. Pyžamo bylo z půli úplně mokré, ale krásně hřálo. Jako na povel přestala mladší ze sester čůrat a vystřídala se s Růžou. Růžina vyšpulená prcina byla velmi podobná, co se týče ochlupení její matce. Jen rychlým točením hlavy doprava jsem mohl z blízka pozorovat, jak jim oběma moč protéká mezi chlupy, syčí, a prudce teče dolů. Neodvážil jsem se pohnout. Roztažené půlky a pička jejich matky mě fascinovala nejvíce. Sice jsem nerozuměl tomu, co vidím, ale řitní dírka a silně ochlupený růžový otvor, z nějž proudem teklo, mě fascinoval. Divadlo pomalu končilo, holky přestaly čůrat. Jejich maminka spustila noční košili dole, otočila se a začala se smát. Růža se sestrou se na sebe podívali a zarazili se. Asi je překvapilo vidět mokrého honiče na podlaze za nimi. Já už jsem na nic nečekal, a začal při pohledu na zarostlou pičku Růžinu i zcela holou, kterou měla její sestra prudce stříkat. Růža se zasmála, vzala šampon, z aktovky žínku a šla do sprchy. Sestra v zápětí udělala to samé. Jejich maminka mě řekla, ať si stoupnu a dám jí to mokré pyžamo. Že to musí v ruce rychle namočit a přeprat. Já si mezitím vzal zpod umyvadla kalhoty🡕 , a snažil si je obléct. Chtěl jsem odejít do svého pokoje. Neměl jsem představu co dělat. Jejich maminka mě však zarazila. No holky se sprchují (obě byli ve sprše) a ty půjdeš neumytý? a ukazovala na můj ulepený penis. Vodní hrátky

Okamžitě, jak vypere pyžamo, si mám vlézt do vany a osprchovat se. Bylo mě trapně z toho, že mě to ani nenapadlo. Ale síla prožitého zážitku a rychlost její reakce mě dostatečně vykolejila. Ale naštěstí to nemyslela nijak zle a nikdo to nekomentoval. Mám si počkat na umyté pyžamo a dát si je v pokoji usušit. Stála skloněná nad vanou a noční košile jí zakrývala stehna těsně pod kundičku, kterou jsem před chvilkou viděl kousek od svého obličeje. Měla docela široký zadek, hezké tlusté stehna a trošku chlupaté nohy. Látka noční košile jí vlezla mezi půlky a hezky obtáhla tvary zadnice. Sprcha se zastavila a obě dcery vyšly ven a začali se utírat. Bylo hezké pozorovat obě mladé holky, jak se utírají, jak se mažou nějakým krémem a jak se češou. Začalo mě být zima od nohou a jako vždy po výstřiku semene se mě chtělo čůrat. Šup do vany! ozvalo za mnou a já sebou trhl. Jasně..prohodil jsem a vlezl jsem tedy do vany, do které už proudila vlažná voda. Mýdlo byla na rohu vany a žínku jsem nepotřeboval.

Zastavil jsem vodu a namyslil jsem si ruce. Holky mezitím ukončili očistu, jejich matka jim utřela vlasy, uvázala kolem hlavy ručník a poslala ej vyfénovat si hlavy. Děvčata si oblekly pyžamo a noční košili a odešly na pokoj usušit si vlasy. Sotva za sebou zavřeli dveře, vysvlékla se i jejich maminka a podívala se na mě. Jestli chci, že si vleze za mnou do vany. Asi třikrát jsem přikývnul a řekl, že ano. Jak šla k vaně, tak se jí houpaly prsa. Měla velké prsa s velkými bradavkami. Vlezla do vany naproti mně, sehnula se a pustila teplou vodu. Příval teplé vody a zvuk proudu způsobil silné tlaky v mém měchýři! Stál jsem před ní, ona seděla zadkem na rohu vany a dívala se, jak jí dopadá voda na nohy. Už jsem to nemohl vydržet a řekl jsem, že musím čůrat! Jen zvedla oči, mrkla na mého pindíka a řekla, no tak čůrej. Vzal jsem si šulína do ruky a zavřel oči. Zaklonil jsem hlavu dozadu, několik vteřin se soustředil a vypustil proud moči směrem k ní a do vany. Dlouhý oblouk prořízl vzduch a dopadl jí na nohy, stehno a do vody. Podíval se na své nohy, nadzvedla se na rukách a pomalu sklouzla do vany. Proud mé moči jí dopadal na břicho, na prsa a do rozkroku. Na nic jsem nečekal, zatlačil a začal její tělo sprchovat proudem moči. Neříkala nic, měla zavřené oči a já jsem jí proud vyvěrající z mého péra směřoval přesně mezi velké kozy. Vzrušeně jsem dýchal a cítil jsem se nádherně. Cítil jsem, že vodopád moči slábne, proto jsem si ptáka stisknul, přišel až k ní, povolil stisk, silně zatlačil a poslední výtrysk směřoval z bezprostřední blízkosti na její krk a obličej.

Zkřivila obličej a otočila hlavu na stranu. Já skončil s čůráním a hluboce dýchajíc, pozoroval pochcanou Růži maminku klečící pode mnou ve vaně. Namočila si ruce, nabrala vodu z vany a umyla si obličej. Změřila si mě pohledem a podívala se na mého ptáka. Neříkala nic. Nemračila se. Natáhla ruce, objala mě kolem zadku, přitáhla si mě blíže, jazykem mě oblízla pindíka, na jehož konci se leskla kapka moči a vzala si ho do pusy. Sklonil jsem hlavu a díval jsem se na to, jak mi Růži matka cucá ptáka. Bylo to neskutečné, měla v puse krásně teplo, měkký jazyk a byla tak měkká. Kolena jsem měl zabořená do jejích prsou, rukama jsem ji hladil po vlasech. Lízala mého ptáka, lízala koule, sála mně ptáka. Byla to nádhera. Netrvalo to dlouho a pták mě krásně ztvrdl a zrudl. Zvedla oči a bylo vidět, jak se usmála. Vzala mi ptáka do ruky a se zvednutým obočím se zeptala, jestli je to poprvé? Se zakloněnou hlavou jsem jen slabě vydechl, že ano. Samozřejmě netrvalo dlouho a moje koule, v předchozích okamžicích stimulované jejím jazykem, začaly vydávat své poklady. Třemi dlouhými výstřiky jsem jí zasáhl obličej, vlasy a pusu. Dvě menší dávky jí skončili na prsou. Utřela si rukou oči, podíval se na mě a jen řekla Dobré co?. Bylo to božské, nádherné a už teď jsem věděl, že si to chci co nejdříve zopakovat. Pomalu jsem si klekl do vany, a posadil se na své nohy. Dlouze jsem vydechl, a díval se na ni. Ona seděla naproti mně a umývala si obličej. Vzal jsem mého pintka do ruky a začal si jej mydlit. Podruhé za hodinu jsem stříkal, a tak jsem si jej pořádně namydlil i za předkožkou a opláchl vodou.

Růži mamka si přede mnou stoupla, byla již také namydlená a celá od pěny, pustila sprchu a smývala si mýdlové bubliny z těla. Nevěnovala mi pozornost a já z podhledu jen sledoval, jak si pravou rukou mydlí a myje prsa, mezeru mezi nimi, jak si už asi potřetí zajela mezi nohy a důkladně si prsty proprala každé zákoutí pičky.

Zaškolen a poučen

Bylo krásné pozorovat jak jí bubliny, mýdlo a voda teče po chlupech v rozkroku, jak si zajíždí prsty do zákoutí, roztahuje a mne si to tam. Nabízel se mi neskutečný pohled, tak jsem seděl ve vaně a trpělivě se zájmem pozoroval. S hlavou zakloněnou dozadu si umyla hlavu, celá se naposledy osprchovala a podívala se, kde jsem a co dělám. Tady jsi, koukala se na mě dolů. Chceš se podívat pořádně?, odtušila směr a zájem mého pohledu. A nečekajíc na moji bezesporu kladnou odpověď dala levou nohu na okraj vany. Tak se podívej. Po kolenou jsem se posunul asi deset centimetrů dopředu a zblízka jsem se díval na chlupatý porost a zákoutí pičky nabízející se mi v krásném úhlu. Ukážu Ti, jak se holky dotýkat. Musíš to znát, abys věděl, co má pořádný chlap s ženskou dělat řekla a pravou rukou si roztáhla kudnu. Tohle jsou pysky, každá ženská je má jiného tvaru a zakrývají celou pipinu., sáhni si. Ukazováčkem pravé ruky jsem se dotknul růžového pysku těsně vedle její ruky. Byl teplý, masitý a měkký. Toto jsou malé pysky, ty má také každá ženská jiné. A držíc si kus pokožky natáhla jej asi dva centimetry. Tady, kde malé pysky začínají je takový malý hrbolek.., to je poštěváček. Velice citlivé místo většiny ženských Prsty pravé a levé ruky si doširoka pysky roztáhla a na mě vykoukl takový malý růžový hrášek. Dotkni se jej.. Přiložil jsem dlaň na její chlupatou pičku a palcem jsem se jemně dotknul toho hrášku. Jemně jsem zatlačil a povolil. Musíš po něm kroužit, nasliň si prst! poučila mě. Plivnul jsem si na palec a zkusil kroužit kolem a přejíždět přes poštěváček. Udělal jsem to asi desetkrát a Růži maminka náhle silně vydechla. Uff. Jsi jemný a jde Ti to! Krása. Tu, řekla zastřeným hlasem, je dírka, ze které holky čůrají, ukazovala na malinkou dírečku pod poštěváčkem. A nakonec tu je kunda, pochva nebo píča, jak si určitě s kluky nadáváte. Že ano?! A oběma rukama si silně roztáhla pysky a ukázala otvor mezi nohama. Strč tam prst. Otočil jsem ruku dlaní nahoru a prostředníkem jsem pomalu vnikl dovnitř. Jel jsem bříškem prstu po jedné ze stran pochvy, až kam jsem dosáhl. Toto je prstování, o tom jsi už asi také slyšel ne?. Kývl jsem na souhlas, ale nevzpomínal jsem si, že by to některý z kamarádů vzpomínal. Kolik je Ti vlastně let? Zeptala se. Bude mi za týden dvanáct. Hmm, myslela jsem, že jsi starší.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Piss

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře