Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vesnické prázdniny: hody 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Ze sálu přišla, v doprovodu nějakého mladého chlapce se stále hezky tvrdým pérem, školnice. Usmála se na mě, ale hned se i zamračila. Svého partnera poslala někam napřed. Přišla za mnou, naklonila se na mě, až jí téměř vypadly kozy a povídá. Co ty trencle! My jsme tu všichni nahatí a ty co? Nějaká výjimka? Okamžitě! Trencle dolů! Učinil jsem tak rád a úplně v pohodě. Nemyslela to nijak zle samozřejmě a ani mě se nijak nedotkla. Navíc se mě zeptala, jestli mě neva, případně proč, sedím tady. Lidé si totiž vždy berou ručníky sami. Trochu jsem se zastyděl. Ale pod dojmy z okolí,.... Odpověděl jsem, že mě baví dívat se na močící ženy. Trošku se zarazila, ale pak povídá "..proč ne!?". A prej, že i ona jde čůrat, jestli se chci také dívat. Polkl jsem. Zjistil jsem za tyto dny i poslední minuty, že mě vzrušilo o hodně více vidět močit někoho, koho znám. Byť jen vzdáleně. Samozřejmě jsem kývnul. Ona se usmála, natáhla ruku a jako znalá, mě vzala za ruku trošku více dozadu koupelny. Poručila mě, lehni si na záda, neboj. Nebál jsem se,... Lehl jsem si tedy na záda na mokrou zem sprchy, paní knihovnice se rozkročila nad mým pindíkem a začala čůrat. Proud její moči dopadal na mého ztopořeného šulínka a rozstřikoval se po mém těle teplými kapkami. Prohlížel jsem si kapky zlatavé tekutiny, tekoucí ji po vnitřku stehen vychutnával si pohled na její pipinu. Hladil jsem ji po noze, kam až jsem dosáhl. Pomalu končila, poslední kapky padaly na moje přirození. V té chvíli zářivkové světlo svítící dosti nepříjemně shora do mých očí zastínil nějaký obrys. Poznal jsem, že to je žena. Ležíc na zádech jsem zaklonil hlavu, a spatřil nějakou paní, otočenou ke mně zády. Paní si mírně přidřepla, vyšpulila svůj zadek asi tak metr do mé hlavy a roztáhla si půlky od sebe. Měla takovou malou, kostnatou prdelku, zato mezera mezi stehny byla krásná a její pička byla nádherná. Zprvu jsem si myslel, že je to nějaká mladá dívka. Ale vzápětí jsem poznal...že to je žena vrátného JZD! Přesto že zepředu měla pipinu chlupatou a zaholenou, zezadu ji měla jako malá holka.

Zcela v klidu začala močit, kousek od mé hlavy. Bylo to neskutečné. Pysky se jí předklonem a roztáhnutím půlek hezky rozestoupily a nádherně odhalili růžový vnitřek. Zlatavý proud dopadal několik desítek centimetrů od mé hlavy na dlažbu a na můj obličej přistávaly malilinkaté kapky. Močila dlouze. Fascinován jsem opatrně vstal, s pérem trčícím jak anténa jsem se přiblížil, objal ji kolem boků a přitiskl se na jí zadek a stehna. Ani se nepodívala dozadu a dál močila. Na mě, na mého ptáka,.....nohy. Potom co proud zeslábl, pomalinku vjela pravou rukou mezi své nohy, uchopila moje trčící péro a jemně si mě vsunula do pičky. Zatočila se mě hlava. Pevně jsem jí objal boky, stoupl si na špičky a strčil jí ho tam co nejvíce. Neuvědomil jsem si, že pokud doma skáče na "mamutovi" můžu do ní bušit o sto šest. Přesto bylo zajímavé, že nebyla nijak široká, ne na první vnik. Nicméně, mě už dnes stačilo velice málo. Po několika desítkách přírazů jsem se do ní vystříkal, co to dalo. Ona se otočila, usmála, dala mi pusu a přešla k jednomu pánovi do sprchy se umýt. Tedy, myslel jsem si to zprvu. Pán ji něžně objal, ona jednu svoji nohu zavěsila za jeho ruku a pán ji začal normálně na stojáka šukat, aniž si vymyla moje semeno. Paní knihovnice už ve sprchách nebyla. Až později mě došlo, že se asi jednalo o malou pomstu za šoustání s jejím "mamutem".
Nicméně. Tímto jsem se jaksi tak uvolnil z funkce. Ručníky si lidé opravdu brali sami, já musel jen, zaběhnul odnést staré a přinést nové. Měl jsem tím víceméně volné ruce a mohl jít prohlédnout sál. Popravdě mě to ani předtím moc nenapadlo. Údiv, zážitky kolem a tolik nahých žen mě úplně dostaly. Mysl moc nefungovala. Osprchoval jsem se, tvář si opláchl proudy dopadající vody, nakonec puštěné studené, abych se vzbudil. No a pokukoval se přitom po usmívajících se maninách a ženských a nachystal se na vstup do sálu. Byl o takový ten pocit, kdy si myslíte, že se na Vás budou všichni dívat!
Nevím ani kolik už bylo hodin, typoval jsem, že už jsem tu asi dvě hodiny od začátku plesu, tedy něco po 22 hodině. Nevím. Přišel jsem k pultu v šatnách, kde dcera knihovnice právě chystala další ručníky, spolu s mým kámošem, který začal mít službu a oznámil jim, že se jdu mrknout do sálu. Oba jen kývli a dál dělali, co měli na starost. Já se otočil a pomalu se vydal za zvukem hudby.

Prošel jsem koupelnou a octl se velkých dvoukřídlých vratech sálu. Vlevo byla před podiem vyrovnaná na stolech tombola, na podiu, jsem si myslel, že hraje kapela. Nástroje byly však opuštěné a stáli opřeny o židle🡕 , na kterých původně seděli umělci. Muzika hrála ze zapojené audiosoustavy, reprodukovaně. Na podiu bylo přesto velice rušno, tedy spíše v té části za prostorem pro kapelu. Na zemi bylo položeno asi 15 žíněnek, a kolem zdí byly umístěny pohodlné sedačky. Ty teď byly dějištěm obrovské sexuální párty kde bylo přinejmenším 50 lidí všeho druhu a věku. Ze schodů z podia právě scházela tělnatější paní, poznal jsem jednu z manželek od komunistických papalášů a držela si pod bradou ruku. Obličej, pusu a ruku měla plnou semene. Mířila do sprch, k umyvadlu.

Shora z podia byl hezký pohled na celý sál. Muzika hrála střídavě pásma dechové i moderní hudby, na které dole na place lidé tančili jako o život. Střídala se živá a reprodukovaná muzika. Alkohol zde byl z domácích zásob, v rohu bylo ale okýnko, ze kterého nalévala paní výčepní doktorův "životabudič". Pochopil jsem, že pro teenagery byl nealko, dospělí si mohli zvolit i alkohol🡕 ickou variantu. Tu volili ale spíše ženy. Pro ně bylo pití červené, pro chlapy žluté. Měl jsem žízeň, tak jsem si šel pro jednu limonádu. Vystál jsem si fontu a dostal jsem svůj půllitr sladké tekutiny ve voskovaném kelímku. Nechutnalo to zle. Napojen jsem si začal vychutnávat detaily. Stoly v řadách vedle sebe sloužili jako víceméně jako švédská samoobslužná stan🡕 ice. Byly plné chlebíčků, vína, jednohubek, cukroví, řízků, salátu, okurků a kdoví čeho všeho. Normálně u nich seděli lidé, bavili se, pozorovali tančící páry, nebo si užívali sexu. Ten byl všude. Já jsem si sedl na kraj jednoho ze stolů, kde seděla i paní knihovnice a vedla družný rozhvor s nějakou paní. Znal jsem ji od nás z ulice. Byly zcela zaujaty debatou a občas vybuchly hrdelním smíchem. Oběma přitom bylo vidět hezky mezi nohy. Hned vedle nich bylo vidět muže té paní souložící s nějakou velmi mladou dívkou. Ani jsem si nevšiml, a vedle mě si sedla Růža. Ahoj, pozdravili jsme se. Přinesla mě jednu žlutou. Zeptala se, jak jsem tu už dlouho a jestli nejsem v šatně. Všimla si, že jsem zaujat souložící dvojicí a jen se pousmála, to je pan ( - cenzura – pracoval jako holič) "holič" s mojí spolužačkou Janičkou. Usrkával jsem limonádu a díval se, jak Janička přiráží s panem holičem. Neskutečně vášnivě se líbali. Jeho žena jej, stále v družném rozhovoru s knihovnicí, nezaujatě a jakby nezúčastněně, sem tam pohladila po noze a stehně. Sem tam pohladila i Janičku. Janička se zarývala nehty do zad a obepínala stehny pas jejího muže. Pán se náhle posadil obkročmo, Janičku nechal ležet zády na lavičce a pokračovali takto. Ještě několikrát se vzepjal, a velkými výstřiky pokropil děvčeti rychlým dechem se zvedající břicho. Janička vypadala jako v transu a jen ležela s nohami volně vyjícími dolů. Zajímavé bylo pokračování. Holič se totiž, se stále stojícím penisem, otočil k manželce, pleskl ji po zadku, ta se jen malinko ohlédla a vstala od stolu. K mému údivu se nechystala nikam odejít, jen se předklonila, opřela polovinou těla a lokty o stůl a vyšpulila zadek. Pan holič jen zapíchl své péro do manželky a pokračoval. Její prsy se hezky vlnily po stole, paní hezky držela. Pohledem na tuto scénu, možná i působením limonády, mě stál penis, jako bych před čtvrthodinkou ani nestříkal. Rozhlédl jsem se kolem. Za sebou u zdi jsem viděl, jak sedí paní vrátná a také se bavila s nějakým mužem. Měla jednu nohu chodidlem na židli🡕 , druhou normálně na zemi a mimoděk tak krásně vystavovala svoji pipinu. Asi nejde popsat všechno a všechny. Výhledy, průhledy, náhledy na všechny ty ženy, děvčata, dívky, paní a páry či skupiny.

A to velké i malé. Všiml jsem si, že za stoly zcela u zdí u topení jsou také v jedné řadě matrace🡕 a žíněnky. Šel jsem tam. Procházel jsem tedy kolem družících se nahých lidí a chtěl omrknout co se děje v tomto prostoru. Ještě dnes se mi zobrazují krásné scény. Pamatuji, si jak důchodkyně nechává hladit svoji kundu mladému, mírně obtloustlému klukovi, který většinu puberty trávil v knihovně. Mladík se nakonec hezky vystříkal na její prsa. Poté jen pokračoval k další důchodkyni a pak k další. Dámy ochotně vyhrnovali sukně🡕 a nechávali se hladit. U čtvrté z nich se mladík osmělil a dámu v letech, mající i přes nějaké to kilo navíc vylízal. Paní jen roztáhla nohy, sesunula se mírně ze židle🡕 , on si sedl pod ni a lízal. Zbylé důchodkyně mladíka hladili po vlasech, kolegyni po ramenou. Fascinovaně jsem hleděl na dvě rodiny (asi, neznal jsem je), které se milovaly každý s každým. Já bohužel neměl čas pozorovat všechno. Pamatuji si jen, jak jedna z maminek leží na zádech a na ní je nasazen jeden ze synků. Jestli její, nebo té druhé rodiny nevím. Byl to takový nohatý klučík s brýle🡕 mi, kterému radili oba dospělí, jak maminka, které měla široce roztažené nohy a on byl zasunutý v ní, tak i jeden z otců. Přemýšlel jsem, jestli je to synek a je poprvé v mamince, nebo si jej vzala do parády "teta" s manželem z té druhé rodiny. Bylo vidět, že si to synek užívá, a začíná s přirážením přidávat na rychlosti. I když mu dospělý muž radil, aby nebyl tak rychlý, tak se synek do maminky/tety vystříkal asi po dvaceti vteřinách. Byla to moc hezká blonďaté paní s velmi chlupatým, ale do trojúhelníku upraveným rozkrokem a krásně tvarovanými prsy. Vedle souložili druzí dva dospělí ze skupiny a jejich děti. Zaujalo mě milování dvou nedospělých teenagerů. Dospělí do toho bušili tak, že paní byla položena horní polovinou těla na sedáku židle🡕 a pán ji souložil zezadu. Jejich mladí vedle provozovali jinou polohu. Chlapec asi v mém věku ležel na zádech, na něm seděla jeho sestra nebo kamarádka ale tak, že jej doslova omotávala nohama i rukama. Prostě jakoby jej nikdy nechtěla pustit. Měla krásně prohnutá záda a moc hezky bylo vidět jejich spojení!

Pamatuji, si jak si na tancplace tancující učitelka klekla před svého žáka a úplně přede všemi, včetně jeho rodičů jej za chvilku vykouřila tak, že jí postříkal celou hlavu. Jestli to bylo součástí sázky nebo hecu nevím. Předcházel tomu to, že jak tancovali, nazí tělo na tělo, jemu hezky stál. Něco si stále povídali. No a ona se náhle jen tak zastavila, řekla "No a co?"....a zahájila kouření. A kolem orálně si užívající dvojice se vytvořil hezký kroužek a povzbuzovali je! Navíc není hezčí pohled než na ženskou v hezkých lodičkách, dřepící s koleny široce roztaženými od sebe.

Je těžké popsat, všechno to, co bylo na plese vidět. Klasicky se ale projevili i stinné stránky tohoto setkání. Tedy....každý dovedl využít situaci a tak nějak se i tradovalo po ty leta, co ples fungoval, že se dalo všechno vytěžit ve svůj prospěch. Tehdy jsem tu stinnost tak nevnímal, a nevěnoval jsem této stránce věci pozornost. Až o něco později, jako spoustu jiných věcí, jsem se dozvěděl, že maminky dokázaly přes skupinu papalášů prosadit děti do škol. Papapáši to vlastně i očekávali. Také jejich manželky očekávali povolnost většiny z mužů. Někdy musel za svoji ženu, či dceru celkem logicky zaskočit syn nebo manžel. V některých případech oba. Víceméně to bylo obecné tabu, o kterém všichni věděli, a nikdo se nad tím nepozastavoval. Chvilku co jsem papaláše pozoroval. Bylo vidět, jak přisedli dvě dámy i s dcerami k jejich stolu a něco si domlouvali, dokonce přišla i kompletní rodina, maminka, dvě dospívající dcery a otec se synem, který byl už po vojně🡕 . Všichni si sedli ke stolu, manželky funkcionářů u stolu neseděli. Po asi desetiminutovém rozhovoru, kdy si dokonce jedna z dcer sedla na stehno jednoho z pupkáčů to vypadalo na nějakou dohodu. Všiml jsem si, že proběhl i nějaký zápis do sešitu, který měli funkcionáři na stole. Mezitím se vrátili dvě z jejich manželek, a doposud o "tlačenku" prosící rodinka se začala zvedat a loučit. Nicméně se zvadli i dva soudruzi a celá skupinka odešla nahoru na ochoz nad sál. Zajímalo mě to, šel jsem tedy nenápadně za nimi. Cestou jsem se zastavil u baru pro jednu limonádu. Nahoře, kde bylo proti zářícím reflektorům sálu, víceméně intimní osvětlení, stálo méně stolů, zato zde byly pod okny sedačky a na zemi žíněnky. Celá skupina se přesunula až téměř dozadu, kde téměř nikdo nebyl, a oba soudruzi si sedli do sedaček. Kousek od nich ležela na zemi souložící trojice. Šlo o jednu z manželek toho papaláše. Její muž si sedíc v sedačce právě v klíně užíval kuřbu od matky a jedné z dcer. Druhý mecenáš si užíval to samé od další dcery. Paní funkcionářová, jak jsem si všiml, si plně užívala sex s otcem a synem, jeden ji šoustal zezadu, druhého kouřila. Sem tam si dvojici vyměnila. Rodina "platící" za vstup na studia dcerám mezitím šoustala s dvěma mecenáši. Tatínek se zezadu nasadil na maminku, ta stále i s dcerou kouřila jednoho soudruha. Jejich syn zezadu souložil sestru a ta se věnovala penisu druhého soudruha. Po chvilce se dcerky zvedly, otočili se na rozkaz svými zadky k papalášům a pomalu se nasadili na jejich ptáky. Matka dál souložila s otcem zazadu, jen se z klína papaláše, kde nadskakovala její dcera přesunula vedle a s hlavou zabořenou do sedačky hekala pod přírazy manžela. Bratr doposud souložící s dcerou, si po chvilce stoupl před ni a nechal se chvilku kouřit. Mezitím od manželky jednoho z papalášů, doposud souložící kousek vedle na žíněnce, vstali oba chlapi. Paní měla na zadku i na obličeji jejich semeno a ležela na boku, a jen oddechovala. Mladší, muž ale přistoupil k bratrovi, kterého kouřila sestra, poklepal mu na rameno a něco mu pošeptal. Mladík se otočil za sebe, něco se zeptal a pokrčil rameny. Vytáhl péro z úst sestry a s trčícím ptákem přišel k ležící soudružce. Ta se ani nepohnula, jen mu ukázala rukou, aby si klekl dozadu, tou samou rukou si roztáhla zadnici od sebe, mírně pozvedla nohu a nechala čerstvě do civilu převeleného vojáka zapíchnout jeho péro do ní. Pravděpodobně chtěla jen dodělat to, co nezvládli dva předešlí pánové. Myslím, že zvolila dobře, dva roky vojny byly znát.

Mladík pln síly píchal paničku, co to šlo. Pozoroval jsem dál i papaláše. S mladými děvčaty se to moc dlouho netáhlo. Navíc oba už dnes několikrát stříkali. Takže dcerky pleskly po zadku a řekli ať vstanou. Načež se oba postupně zvedli ze sedačky a přistoupili k souložícím rodičům. Maminka dcer ležela na sedačce na zádech a tatínek ji bral klasicky. Měla svá chodidla opřená o manželův hrudník a se zavřenými víčky si užívala jeho hluboké přírazy. První papaláš si stoupl nad její hlavu a ženu, o ničem netušíc postříkal jedním výstřikem a několika následujícími kapkami. Po několika sekundách následoval jeho kolega, který také vypudil už jen několik kapek. Zajímavá byla reakce ženy, na níž dopadalo sperma dvou soudruhů. Snažila se zakrýt obličej, ale pravděpodobně si uvědomila, kdo na ni stříká a i přes jakýsi odpor si nechala obličej postříkat. Mezitím, se od soulože zvedl i její manžel a těsně předtím, než dostříkal poslední soudruh, si stoupl vedle něj a několika opravdu obrovskými výstřiky si také (pravděpodobně poprvé v životě) ulevil na obličej svojí ženy. Ta jen držela, zalepenýma očima se nemohla dívat a tak ruce nechala v napůl strnulé póze vzdoru na místě. Bylo vidět, jak má odporem zkřivený obličej. Nicméně manžel si dokonce ve stavu takové blaženosti dovolil obejmout papaláše, který se jen usmíval a lehce nad scénou uznale pokyvoval hlavou. Tatík se dokonce dlouze oklepal a bylo vidět jak semeno kape na obličej ženy. Maminka jen ležela. Pak se jen zeptat na půl postříkané pusy něco jako "Už konec?..." a mezitím utřela prsty oči. Musela asi 3x, a semeno si utřela o prsa a posadila se. Obě dcery stojící opodál se hihňaly a se zájmem pozorovali matku. Ta mírně nasupeně lépe otřela sperma tří mužů z obličeje, a jelikož nebyl v okolí ručník, utřela si dlaně opět o prsa a boky. Vztekle pleskla manžela po zadku, až mu na bílé zadnici zasvítil otisk ruky, řekla mu "tato ty si takové prase...!" (pravděpodobně si tedy všimla i jeho) a vstala. Pravděpodobně se měla k odchodu, chtěla se umýt. Odcházela spolu s oběma soudruhy. Ještě se otočila na dcery a řekla jim, aby šli s ní do sprch. Otec se za nimi krátce podíval a jen se usmíval. Dcery se měli k odchodu za matkou, jen otec pronesl k jedné z nich "Marcelo pocem" a chytil ji za ruku. Dcera se pootočila a nenuceně přišla za ním a zeptala se co je? Marcela stojíc u otce, si nevšimla, jeho trčícího šulina, který jej usvědčoval, že má stále chuť souložit. Dcera ještě moc nechápala, ale otec ji posadil do sedačky. Dceru nechápajíc následně položil na záda, roztáhl jí nohy a majetnicky zasunul své péro do její chlupaté pipiny. Ta jen vyvalila oči, ale držela. Viděl jsem jak matka, poté co se krátce a rázně nadechla, udělala krok směrem k nim, chtěla něco říct,...ale skousla spodní ret, mávla naštvaně rukou, řekla "Tato, Ty,..."..... a s tichým huhňáním si nadávek pod nos odešla s druhou z dcer.

Otec souložící s dcerou se ohlédl za sebe, kde už silně hekala paní soudruhová. Uznale pokýval na syna, který se silně potíc, snažil uspokojit obtloustlou soudružku, stále ležící na boku. Ten už pomalu končil, kaluž poševních šťáv stékající po zadku soudružky a tvořící vlhké kolo pod souložící dvojící svědčila o tom, že ona také. Nakonec syn, pravděpodobně předtím vidíc co udělali soudruzi, několikrát tvrdě přirazil, vzal ptáka do ruky, obešel ležící soudružku a celou dávku jí nastříkal zboku na obličej. Paní jen ležela a nijak to neregistrovala. Nadržený otec už při pohledu na své děti moc nepotřeboval a po pár prudkých přírazech vytáhl ptáka z dcery, posunul se jí k obličeji a stříkal podobně intenzivně jako na manželku. Dcera měla obličej a vlasy plné semena. Mé péro stálo v té chvíli zase jako svíčka. Pomalu jsem si jej honil. Syn, dcera i otec prošli pomalu kolem mě, ani mně nevěnovali pozornost. Já se odvážil si jít prohlédnout manželku papaláše ze všech stran. Vzrušovalo mě, jak ji několik mužů použilo a ona tam ležela jen tak, postříkaná. Opatrně jsem poklekl zazadu u jejího zadku. Pohladil jsem ji. Ani si toho nevšimla. Přejel jsem po jejím zadku a díval se na to, jak jí z pukliny mezi nohama vytéká šťáva. Opatrně jsem naklonil a podíval se v detailu. Měla hezky zduřelé pysky, nádherně mokré sliznice. Dotkl jsem se její pipiny. Mírně sevřela půlky zadku a vzrušeně vydechla. Nic více. Osmělil jsem se a její mokrou kundu pohladil dlaní a potom hřbetem ruky. Paní vydala sten a mírně nadzvedla nohu. Jako při předchozí souloži. Na nic jsem nečekal, a začal jí rejdit v pipině prsty, hladit jí dlaní. Nechal jsem si zduřelé pysky mokré šťávami klouzat mezi prsty, mačkal jsem jí poštěváček, nabíral tekutinu z ní vytékající, vracel ji zpět a roztíral po jejím přirozením, strkal jí tam prsty a vzrušoval ji. Komunistka jen odfukovala a hekala. Moje ruka byla ale menší než u dospělého muže. Proto jsem cítil, že mohu zkoušet i více prstů. Navíc byla mokrá a roztažená neskutečně. Ve chvíli kdy jsem v ní měl tři prsty se s prudkým hekáním otočila na záda a silně roztáhla pokrčené nohy. Naskytl se mi krásný výhled na její kundu. Ona sama si jen roztáhla pysky a čekala. Dál jsem se tedy začal hrát, jeden prst, druhý, třetí a postupně jsem hladil vnitřní stranu její pochvy. Přidal jsem čtvrtý prst....stále bylo dost místa, tak jsem za divokého honění mého ptáka do ní strčil ruku, tedy pěst. Jezdil jsem jí v té její díře, ona si ji roztahovala a já si divoce honil. Bohužel jsem nepoznal, jestli se udělala, ale hýkala u toho a tekla teda fantasticky. Mě to strašně vzrušilo a těsně předtím, než sem se udělal, jsem si stoupl k její hlavě a postříkal jí celý obličej. Sám jsem se divil, kde se to ve mně vzalo, ale několik mohutných cákanců jí skončilo na obličeji a v puse. Já jsem už na nic nečekal, a pomal jsem vstal, ze stolu sebral moji (asi moji už sem si nepamatoval, kam jsem ji odložil) limonádu, na ex dopil zbytek a žízniv si utíkal pro další. Po tomto zážitku jsem si sednul s novým pitím dole, vedle důchodkyň na lavičkách a pozoroval plesající lidi.

Části povídky

🕙 Přidáno 17.5.2022

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

prc (2022-05-18):
Zajímavé, skoro až hezké, ale je tam nesrovnalost, řekl bych. V předchozích dílech se při příchodu všichni svlékali a teď zase?

Anonymek (2022-05-31):
Prosím pokračuj!