Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vzpomínky na Rusko 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Alexej mi zatelefonoval na mobil a řekl , abych jel do Trojické ulice taxíkem a taxikářovi řekl, že chci odvézt k lázním (baně) , hned vedle bani je vchod do klubu. Tam mám říci jméno a heslo. Vzal jsem balíček s dózami gelů do taštičky. V recepci mi objednali taxíka, který za chvilku přijel. Řidiči jsem udal ulici a řekl, že chci k lázním. "A kde máte věci do bani ?" zeptal se. Řekl jsem, že mám všechno dostat. Zakroutil hlavou a už neříkal nic.

Vystoupil jsem přímo před vchodem do lázní. Venku postávali muži s velkými taškami. Vešel jsem dovnitř a rozhlížel se, asi jsem byl nápadný, protože z kasy vyšel vytáhlý mladík v plášti a ptal se, zda chci dovnitř. Řekl jsem, že ještě nevím, že jsem v bani ještě nebyl. Vykřikl někam dozadu "Vaňka, idi sjudá" (Vaňko, pojď sem). Vyšel ven z kasy a řekl, že mi baňu ukáže, potom si mohu koupit vstupenku, budu-li chtít. Kolem nás vcházeli muži s taškami. Vešli jsme do prostorné haly, kde mne omráčilo úžasně vlhké horko a hluk . Vše bylo hrozně ošuntělé a zdálo se mi, že i špinavé. Také mi vadil zápach , který se v takových to špatně udržovaných prostorách vyskytuje. Na pravé straně byly šatny, kam muži se zavazadly směřovali. Nalevo byly prostory odkud se valila pára a hlomoz. Vzadu byly dřevěné lavice, kde posedávali muži všeho věku, někteří nazí, jiní zabaleni do ručníků nebo velkých osušek. Průvodce mne vedl do šatny, kde otevřel jednu skříňku, pokynul, abych se zul, vyndal pas tové pantofle a půjčil mi je. Odložil jsem si tašku, muž skříňku zamkl a vydali jsme se přes halu do parní lázně. Vešli jsme někam dovnitř a hned na mne udeřilo šílené vedro a pára, neviděl jsem nic. Až po chvilce jsem začal vnímat a něco vidět. Několik nahých mužů sedělo na lavicích, někteří leželi na lehátkách a druzí je šle🡕 hali takovými košťátky z březových větví. Neuvěřitelně při tom hlomozili. Na moment jsem v mlze zahlédl jak na jednom lehátku🡕 leželi dva mladí muži v těsném objetí, pomalu kopulovali , třetí starší muž stál nad nimi, jednou rukou masturboval a druhou mrskal hlava nehlava souložící pár březovou metlou. Že by nějaké "sado maso"? No erotika byla to poslední, na co bych v takovém prostředí pomyslel. Vzadu stál velký zarostlý chlap , držel dřevěné vědro a poléval vodou rozpálené kameny. Vždy se vyvalil oblak horké páry a zahalil prostor, takže viditelnost byla nulová. Začal jsem se dusit, byl jsem mokrý jako myš. "Jdu ven" oznámil jsem. Vrátili jsme se přes halu do šatny. Muž mi vysvětloval, že ruské baně se musí přivyknout. Uznal jsem, že v mrazivých moskevských zimách je to dobrá prevence.

"Odkud jste a kde jste se naučil tak dobře rusky"? Řekl jsem mu to, jen ať prý zase přijdu. Poděkoval jsem, dal jsem mu několik krabiček cigaret a odešel na ulici. Bože, kam mě to ten Alex zatáhl, pomyslel jsem si. Kousek dál jsem objevil další vchod, na kterých byla malá mosazná tabulka s nápisem "Častnyj klub" (soukromý klub). To bude asi ono. Zmáčkl jsem tlačítko zvonku, za okamžik se z mluvítka ozvalo "familija, lozung" (jméno, heslo). Řekl jsem to a dveře se otevřely. Vešel jsem dovnitř. V chodbě stáli dva dvoumetroví polonazí hromotluci v černých uniformách z černých kožených pásků a kovových doplňků , u pasu s pouzdry, snad byli i ozbrojeni. Usmáli se se a pokynuli, abych šel dál a "minutočku" počkal. Jeden se otočil a volal mobilem. Zahleděl jsem se na jeho obnažené mohutné hýždě a chlupatá svalnatá stehna, to jsou ale vazby! S tím bych se nechtěl dostat do křížku! Přirození měl napěchováno v koženém vaku mezi řemínky. Ten druhý strážce mi otevřel dveře a když jsem procházel, nastavil nahý zadek a zvolal "chlop" ( plác ). Tak jsem ho plácnul na obě pěkně tuhé půlky, když o to stál. Ocitl jsem se v malé útulné hale. Vešli dva mladíčci, jeden plavovlasý, druhý černovlasý a snědý. Byli nazí až na malou žlutou bederní zástěrku vpředu. Usmívali se a sdělili mi, že jsou mí průvodci v klubu. Gospodin (pan) Alexej mne očekává za půl hodiny. Otevřely se dveře a vešla žena oslnivého zjevu, ruská blondýna s dlouhými vlnitými vlasy, oblečená do černých přiléhavých šatů s velikým dekoltem a nádherným poprsím. Mezi vskutku bujnými ňadry měla na řetízku zavěšen velký briliant, který házel třpyt na všechny strany. Vzpomněl jsem na starý Felliniho film Dolce vita , kde hrála plavovlasá Švédka Anita Ekberg, to byl ten typ. Usmála se a altovým hlasem mne přivítala jako "direktor" a spolumajitelka klubu. Řekla, že je velice poctěna, že mne mohla na doporučení Alexeje poznat a že často jezdí do Karlových Varů a že má v naší zemi několik přátel. Poděkoval jsem a řekl, že jsem netušil, že v tomto klubu se vyskytují tak krásné ženy. Smála se a odvětila, že ona chodí do zase do jiných klubů, kde jsou také muži, ale poněkud jiného ražení. Chlapec jí podal krabičku, ze které vyňala oválný štítek zlaté barvy. "Přilepte si jej na rameno, v našem klubu se obtížně pozná, který nahý muž je V.I.P. ". Popřála mi hezký pobyt, vztáhla ruce na nahé zadečky chlapců, pohladila je, poplácala a odešla. Chlapci pokynuli, sešli jsme po schodišti se zrcadly do šatny. Každá skříňka měla zrcadlo, křesílko a stoleček. Chlapec vyndal ze skříňky velikou bílou osušku a plastové sandály. Svlékl jsem se , chlapci mi pověsili oděv i spodní prádlo na ramínka. Na levé rameno mi přilepili zlatý štítek.

Předal jsem jim balíček pro Alexeje. Přehodili přes mne osušku a společně jsme došli do sprch. V kabinách nikdo jiný nebyl. Průvodci se nabídli, že mne umyjí a osprchují. S díky jsem odmítl, odložil osušku a vstoupil do proudu teplé vody. Chlapci se otočili a čekali. Zadíval jsem se na jejich oblé chlapecké hýždě, no nebudou špatné až zmužní. Natáčel jsem se různě pod sprchou a omýval se voňavým sprchovým gelem. Zpozorovali, že jsem hotov a přiběhli s osuškami. Nechal jsem se od nich třít do sucha a vnímal, jak si dávají záležet s vysoušením hlavně mého rozkroku a zadku.

Vyšli jsme nahoru po schodech a vešli do haly, která byla dost prostorná a členitá. U sloupů se zrcadly stály stolky s občerstvením, porůznu zde byly umístěny pohovky a křesla, připomínalo to prvotřídní hotelovou halu jen s tím rozdílem, že zde seděli nebo postávali pouze muži, většinou mladšího vzezření. Někteří měli přes rameno přehozeny osušky na způsob řecké tógy, jiní byli zcela nazí. Někteří měli na rameni bleděmodré nálepky, jednoho jsem zahlédl s nálepkou zlatou, jako jsem měl já. Sem a tam procházeli mladí chlapci se žlutou bederní rouškou🡕 , obsluha pro ostatní. Uvědomil jsem si kontrast tohoto luxusního prostředí s baňou od vedle. Na stěnách visela plátna ve zlatých rámech s erotickými homosexuálními antickými náměty. Na první pohled bylo zřejmé, že jsou to originály. Z haly bylo možno vstoupit do dalších místností či zařízení.

Procházel jsem s chlapci přes halu. Jakmile některý muž zahlédl můj zlatý štítek na rameni, uctivě zdravil. Nezbylo mi nic jiného, než se usmívat na všechny strany a odpovídat na pozdravy. Chlapci mi ukazovali různé druhy saun, bazénků, masážní salonky i malé privátní pokojíky. Součástí klubu byla i malá restaurace a různé salonky. Byl jsem překvapen nádherou vybavení. Průvodce řekl, že je ještě čas a že mohu, budu-li chtít, navštívit vířivý bazének s mořskou vodou, nedávno otevřený. Souhlasil jsem. Chlapci mne odvedli před vstup do bazénu a požádali, ať zde počkám, než se rozsvítí zelené světlo pro volný vstup. Postávalo nebo posedávalo zde již několik urostlých mužů různého věku, někteří nazí, jiní měli kolem pasu omotány osušky. Pohlédli na mě a když uviděli mou zlatou nálepku, dva pohotově vyskočili a nabízeli mi místo v křesle. S díky jsem odmítl, jakož i místo vpředu u vchodu. Po chvilce se rozsvítilo zelené světélko, otevřely se dveře a postupně jsme vcházeli do předsíně bazénu, odkládali osušky na věšáky a nazí se řadili za sebou. Pohlédl jsem na mladého muže před sebou a zatajil se mi dech. Na jeho dokonalé atletické postavě mne nejvíce fascinoval nádherně formovaný zadek. Naposledy jsem si takový viděl na řecké soše Apolóna ve vatikánských muzeích. Tehdy jsem zalitoval, že taková dokonalost mužského aktu je ztvárněná jen v bílém chladném mramoru. Nyní jsem měl před sebou znovu tu sochu antického boha, ale živou, s hebkou opálenou pokožkou, pod kterou se rýsovaly svaly jak z kánonu řecké sochařské modelace. Mladý muž přede mnou postupoval ke schůdkům do bazénu. Polokoule jeho hýždí se ladně pohybovaly v rytmu chůze.

Šel jsem za ním nespouštěje oči z té podívané. Pojednou se zastavil, zachytil nějakého chlapce před ním, jenž na schůdkách bazénu zavrávoral. Sehnul se a zadkem měkce narazil na můj penis. Ucítil jsem teplo a hebkost jeho pokožky a pevnost oblého zadku. Strnul jsem a cítil, jak můj úd začíná reagovat. Muž se po chvilince vztyčil, otočil hlavu a s úsměvem se omluvil. Bože, on má i klasický jemný řecký profil hlavy a prstýnky plavých kadeřavých vlasů! Usmál jsem se na něho, že se nic se nestalo. Sestoupil do vody a já hned za ním, abych hlavně skryl svůj polovztyčený pyj. Vířivý bazén s kruhovým půdorysem měl po celém obvodu stěny zabudovánu lavici anatomicky tvarovanou pro pohodlné sezení. Na stěnách místnosti byly skleněné mozaiky v helénském stylu s akty nahých mužů v nejrůznějších pozicích. Rozhlédl jsem se, kam bych si sedl. " Zděs ", ozvalo se vzápětí, to na mne volal ten ruský antický bůh. Posadil jsem se vedle něho , bazén se postupně zaplnil asi patnácti muži. Seděli jsme po krk v průzračné slané a teplé vodě, nahá těla byla přízračně osvětlena reflektory umístěnými pod vodou. Všiml jsem si, jak pyje i šourky mužů směřovaly vzhůru nadnášeny vodou. Světlo pohaslo, spustil se hukot a vzduchové bubliny prudce rozbouřily hladinu bazénu. Vyvěraly z mnoha otvorů v lavici. Pocítil jsem, jak nadnáší mé tělo, jak se prodírají mezi stehny nahoru a prudce narážejí do varlat a pyje. Zachvěl jsem se blahem. Ach to je ale intenzivní masáž. Slastně jsem roztahoval nohy a rozkrok nasměroval nad nejbližší otvor s vyvěrajícím vzduchem. Penis se mi prudce ztopořil a čněl vzhůru, omýván proudem vody a vzduchových bublin. Pohlédl jsem na ostatní, většina asi zažívala podobné pocity jako já. Opřeni hlavou o obrubu bazénku, s blaženými výrazy, někteří se zavřenýma očima. Jejich těla chvilkami vyplouvala k hladině a z vody se nechtěně vynořovaly a zase ponořovaly ztopořené penisy. Pohlédl jsem vedle a na okamžik spatřil stojící pyj toho božského mladíka, nebyl nadměrný, ale byl stejně krásný a dokonalý jako jeho hýždě. Po chvilce jsem ucítil, jak jeho noha překřížila moje stehna a dotkla se mého údu. Najednou něčí ruka pod vodou uchopila můj pyj a pevně jej držela. Netušil jsem, zda je to zprava nebo zleva. Sousedi se tvářili netečně, soustředěni na své tělesné pocity. Bublání se zmírnilo a hlas z reproduktoru něco pronesl. Nerozuměl jsem. Tázavě jsem pohlédl na svého krásného druha po levici. "Nemáme si jej honit", řekl s úsměvem. Neznámá ruka pustila můj penis. Po chvilce se voda zklidnila, ozval se gong a muži se vydali ke schůdkům. Viděl jsem, jak se postupně vynořují z vody jako Neptunové, s pyji dosud stojícími nebo již zklidněnými, sám jsem byl dosud vzrušený a aby ne, když jsem zase spatřil z vody se vynořující zadek a stehna s mokrou lesknoucí se pokožkou toho krásného boha přede mnou.

V předsíni už na mne čekali oba mladí průvodci s osuškou , přehodili mi ji přes ramena . Tvářili se, že nezaznamenali můj ztopořený úd a vedli mne do sprch. Vzrušení pokračovalo. Pokynul jsem jim, aby se sprchovali také. Chlapci odložili žluté bederní zástěrky a vstoupili se mnou pod růžici sprchy. Teplý intenzivní proud vody mě zaplavil a přiměl zavřít oči . Vnímal jsem jen dva páry chlapeckých rukou, které se mě zlehka dotýkaly a omývaly. Kroužily kolem bradavek, hladily vnitřní strany stehen i zadek, zajížděly mezi mé půlky hýždí. Prsty začaly jemně mnout má tuhá varlata a jiná ruka začala zároveň honit můj stojící penis. Dvě horká chlapecká těla se ke mě přitiskla, cítil jsem, jak své ztopořené pyje třou o má stehna. V náhlém přívalu intenzivní slasti, krajně vydrážděn předchozími dojmy jsem se temenem hlavy opřel o stěnu, přidržel se hladkých chlapeckých boků, tělo vypjal do oblouku a ejakuloval do teplého proudu sprchy. Po chvilce skončili orgasmem i oba chlapci, kterým jsem pomohl pohonit jejich štíhlé údy. Horká sprcha se změnila ve vlažnou, až chladnou , spláchla naše ejakuláty, zchladila naše rozpálená těla. Osušili jsme se navzájem, už bez vzrušivých doteků. Vzpomněl jsem si na toho kluka s postavou Apolóna. Kdo to je, zná ho i Alex? Chlapci si zase oblékli žluté bederní roušky🡕 , které jejich mladistvé zadky nijak nezahalovaly. "Pojďte prosím s námi , Alexej už na Vás čeká". Kráčeli jsme prostorem lázní, všude byli nazí muži nenuceně se pohybující. Mladí, starší, vysocí , menší, s penisy nejrůznějších rozměrů a tvarů. Někteří byli silně zarostlí, jiní naopak vyholení. Uvědomil jsem si, že jsem na nikom neviděl piercing, jen různá tetování. Jakmile zahlédli můj zlatý znak na rameni, rozestupovali se a s úsměvem mě zdravili, někteří mne přátelsky pohladili nebo pleskli po hýždích.

Chlapec zaťukal na dveře, na kterých byl nápis "častnoje" ( soukromé ), otevřel a já vešel dovnitř. Rozhlédl jsem se. V místnosti sedělo či postávalo asi deset mladých mužů a chlapců, někteří byli nazí, jiní měli přehozeny přes rameno osušku. Na první pohled mne zaujaly jejich hezké obličeje a krásná těla. Plavovlasí i černovlasí, bledí i opálení. Zřejmě šlo o nějaký výběr jako do soutěže🡕 . Interiér sálu byl přepychově zařízen . Vzadu byla umístěna veliká zvýšená polstrovaná plošina , podél stěn řada křesel a pohovek, stolky s občerstvením a nápoji. Na stěnách visely obrazy opět s erotickými náměty. Alexej vstal z křesla , odložil osušku a přivítal mne objetím a třemi polibky, jak je v Rusku zvykem. Přitiskl se ke mně, naše penisy se dotýkaly. Bylo to příjemné. Poodstoupil a tleskl. Sedící muži povstali. Alexej mne představil jako svého významného zahraničního hosta a řekl, že přítomní budou poctěni, budou-li se mi moci plně věnovat. Mladíci s úsměvem přikyvovali. Poděkoval jsem a muži se postupně začali představovat. Každý přistoupil, objal mne, přitiskl mne na své nahé tělo a třikrát políbil, jména mi po chvilce začala splývat. To se opakovalo asi desetkrát. Přistoupili jsme ke stolku, kde jeden z mých průvodců naléval do vysokých pohárů ruský sekt. Rozdal číše a připili jsme si na zdraví , vše proběhlo za veselého hlaholu. Alexej řekl , kde je Georgij?

Hned přijde, odvětil chlapec. Otevřely se dveře a k mému překvapení vstoupil On, ten krásný antický bůh z vířivého bazénu. Odložil osušku a přistoupil ke mě, objal mne pevně a polibek se třikrát opakoval. Pocítil jsem mrazení a slastný pocit z doteku jeho hebké pokožky a pevných paží. Jeho ruce sjely na můj zadek a přitiskl mne k sobě, penisy se měkce srazily a tlačily na sebe. Zmocnila se mne závrať. Trvalo to kratince, stěží jsem potlačil vzrušení. Připil jsem si s ním, stál vedle mne, stále s dlaní na mém zadku. Alex pokynul a všichni jsme si sedli do křesel a na pohovky v různých skupinkách či dvojicích. Mí průvodci zůstali stát u dveří. Zavolal jsem je a požádal o balíček, který jsem jim svěřil. Přinesli jej a já jsem ho předal Alexejovi. "Ach to je ta úžasná kluzká česká mastička", zvolal. "Takové se tady nedostanou", otevřel jej a lahvi🡕 čky s gelem postavil na stolek. Sedl jsem si na pohovku mezi Alexeje a Georgije.

Světla pohasla a prostorem se začala linout tichá relaxační hudba. Na prostranné lože vstoupila dvojice mladých urostlých mladíků , blonďák a brunet , osvítily je reflektory a začali se milovat. Díval jsem se na ně a najednou jsem pocítil, jak ruce mých společníků začaly hladit má stehna. Vzhlédl jsem a spatřil zářivé zelenomodré oči Georgije. Přiblížil se ke mně. Začali jsme se líbat, nejprve pomalu a váhavě potom se jazyky se začaly vášnivě dotýkat a potýkat. Alexej začal líbat mé bradavky, po chvilce se sehnul a začal mi kouřit penis, který se zase ztopořil. Hladil jsem jej po zádech, Georgije na hrudi. Vstal jsem, jeden pokračoval v kouření, druhý poklekl za mne, roztáhl mi nohy a jazykem sjížděl mezi půlky a ťukal něžně na mou dírku. Prožíval jsem vlny slasti. Poklekl jsem, obrátil jsem Georgije zády k sobě a před očima jsem měl jeho nádherný zadek. Začal jsem jej hladit, ohmatávat, roztahoval půlky a vášnivě líbat. Jazykem jsem zajížděl co nejhlouběji a dobýval se do je ho análu. Protáhl jsem ruku mezi jeho stehny, uchopil do dlaně varlata a začal je zlehka masírovat. Georgij sténal rozkoší. Zase jsem ho obrátil, uchopil za hýždě a nedočkavě vsál do úst jeho ztopořený penis. Ucítil jsem jeho žalud někde na mandlích a varlata na bradě. Začal jsem ho dlouze a pomalu kouřit a udával rytmus, který se stále zrychloval. Po chvilce se zastavil, vytáhl penis z mých úst a s výkřikem ejakuloval na mou hruď. Oba slízali semeno z mých prsou. Rozhlédl jsem se kolem. Na pohovkách i na loži se již milovalo několik mužů. Chytil jsem Alexe i Georgije za stojící penisy a odtáhl je na volné místo v loži. Byla to velká plocha s vyhřátou vodní matrací. Položili mne na záda a začali oba opět kouřit můj pyj. Lože se pomalu houpalo jako mořská hladina. . Po chvilce se jedna ústa přesunula na můj zadek, pokrčil jsem nohy a slastně prožíval ližbu varlat, druhý horký jazyk se dobýval do mé dírky. Cítil jsem, že dlouho nevydržím. Zadržel jsem je rukou a vztyčil se. "Chtěl bych Georgije", zašeptal jsem.

Georgij se položil na břicho a vystavil na odiv svůj úžasný zadek. Začal jsem ho hladit, roztáhl stehna. Tu se mne někdo dotkl Chlapec v zástěrce, která mu odstávala od ztopořeného pyje, mi podával gel. Nabral jsem trochu na prsty a začal mu potírat žlábek mezi půlkami , trochu se nadzvedl a ještě více roztáhl stehna, promázl jsem i svěrač, prsty zajel dovnitř. Georgij vzdychal vzrušením. Alex mi pomohl nasadit kondom a potřel jej gelem. Popolezl jsem po kolenou nad Georgijův zadek a přiložil žalud k dírce. Nalehl jsem na něho a penis jsem vsunul hladce do jeho útrob. Začal jsem pomalu přirážet, ucítil jsem prudké stahy jeho hýždí i svěrače. Postel se rozvlnila a vodní matrace🡕 ještě více umocnila naše pohyby. Tiskl jsem se břichem i hrudí na jeho záda a prožíval neskutečné vzrušení. Georgij sevřel stehna a stahoval hýždě. Vtom mne projelo horko, cítil jsem, jak několik horkých jazyků sjíždí po mých zádech až na zadek, zpomalil jsem pohyby. Něčí horký jazyk se dobýval do mého análu, jiná ruka laskala moje varlata. Jiný jazyk jezdil podle páteře nahoru a dolů. Zalila mne vlna neskonalého vzrušení a dnes už po druhé jsem prudce ejakuloval. Zůstal jsem ležet, prudce oddechujíc, na tom božském těle. Kéž by to trvalo věčně! Ruce i jazyky dále hladily a laskaly mou pokožku, vzrušení postupně opadávalo. Vyklouzl jsem z něho a dlouze jej políbil. "Tvůj gel je úžasný " , řekl. Poděkoval jsem všem okolním chlapcům za neobyčejné zážitky. Chlapec se zástěrkou mi sňal kondom a odvedl mne do sprchy, kde mne zase omyl a osušil. Vrátil jsem se do sálku, sedl si unavený a uvolněný na pohovku , vzal pohár se sektem a oddal se neskutečné podívané. Milostné hrátky většiny mužů pokračovaly v nejrůznějších pozicích a seskupeních. Místností se ozývaly vzdechy, duté nárazy i pleskání souložících těl. Tak se asi odehrávaly orgie ve starém Řecku nebo v Římě. A já jsem v Moskvě, vzdálen přes dva tisíce let od toho Zlatého věku. Zíral jsem na ta krásná dokonalá těla mladých mužů a chlapců. Kde se jich tolik nabralo? U nás se přece vyskytují ojediněle. Díval jsem se, jak Georgij souloží s Alexem. Alex ležel na zádech, nohy položené na ramenech Georgije. Ten klečel s roztaženými stehny před ním a divoce přirážel. Díval jsem se na jeho nádherný zadek s prudce se stahujícími a vibrujícími půlkami, vlnící se a měnící tvar s každým přírazem. Několikrát dovedně změnili polohu těl, aniž by pyj vyklouzl ze zadku partnera.

Chlapci v zástěrkách přistoupili a nabídli na podnosech vybrané lahůdky. Zatím jsem nechtěl. "Nechcete ještě šampaňské se žaludem"? zeptal se jeden. Nevěděl jsem , co to je, ale přitakal jsem. Odložil roušku, nalil sekt do sklenice , svůj ztopořený úd stlačil dolů a namočil do sklenky a opět jej vytáhl, tu jsem pochopil a jeho penis jsem si zavedl do úst. Chutnalo to náramně, studený nápoj a teplý žalud, to byla kombinace! Druhý chlapec přistoupil a pomalinku lil sekt na kořen pyje. Nápoj stékal tenkým proudem po údu do mého hrdla. Pomalu jsem polykal, majíce žalud mezi jazykem a patrem. Vypil jsem tak další pohár. Chlapci z toho měli velkou radost. Více jsem už nechtěl. Neuvěřitelné! Poděkoval jsem jim a šel se umýt. V koupelně ve sprchovém boxu souložili ve stoje ti muži, kteří začínali erotické hrátky, oba vyholení, voda crčela a jejich mokrá pokožka při pohybu těl odrážela zrcadlové reflexy. Zvali mne přátelsky, ať se k nim připojím. Poplácal jsem je po zadku a s díky odmítl, tak výkonný a neunavitelný zase nejsem.

Když jsem se vrátil, situace v sálku se poněkud změnila. Většina mužů již v klidu polehávala nebo posedávala, pár se jich ještě oddávalo milostným hrátkám. Někteří se u stolků občerstvovali nebo popíjeli "sekt se žaludem". Nálada byla uvolněná. Georgij s Alexem seděli na pohovce a hovořili. Přisedl jsem k nim, ptali se s úsměvem, zda jsem zatím spokojen. Upřímně jsem jim poděkoval a řekl něco v tom smyslu, že si takové pozornosti ani nezasloužím. Rozhovořili jsme se o tomto klubu. Dozvěděl jsem se , že je přísně výběrový a že si zvou jen své hosty. Není snadné se sem dostat. Členové a návštěvníci většinou pochází z bohatých rodin, "novych ruskych", jak se zde říká. Proto ten přepych a vybavení klubu. Ostatní se sem dostanou skrze krásu svých těl. Georgij se prý věnuje baletu. Více jsem se neptal, někdy je lépe nevědět, zvláště v dnešním Rusku. Alexej mne prý zahlédl v hotelové hale, na první pohled jsem se mu prý zalíbil, zvláště, když mu děžurná řekla, že jsem Čech a mluvím rusky. Způsobil malou závadu v pokojové chladničce a sehrál scénku se znečištěním džín. Nevěděl zprvu, jakého jsem zaměření, tak to prý zkusil. A co kdybych byl jiný ? Tak by se nic nestalo, oblékl by se a odešel a později mi třeba nabídl nějakou kamarádku "děvušku", zná jich prý spoustu. Ale opravářem ledniček není. Zasmáli jsme se tomu a zase si připili. Něco málo jsme pojedli, světla se opět ztlumila. Atmosféra byla skvělá, nálada vlivem sektu jiskřila.

"Davajtě, zahrajeme si" , někdo zvolal. Zatím jsem nevěděl, co se bude dít. Utvořily se opět skupinky a k mému překvapení zase začaly erotické předehry. Polibky, mazlení těl, doteky, osahávání erotických zón. Přistoupili ke mě oba chlapci, které jsem viděl souložit ve sprše a začali mne hladit, líbat a masírovat penis. Po chvilce jsem ztopořil, právě tak jako oni. Rozhlédl jsem se, muži a chlapci začali se řadit podle výšky, všichni se vztyčenými pyji. To byl pohled, jak odstávaly v různých úhlech od těla, některé byly rovné, jiné prohnuté jako luk, menší, větší, největší penis měl Alexej, který byl první v řadě. Při pohybu těl jako by mávaly na pozdrav. Alex zavelel "vpravo bok" , muži se zařadili za sebe, na další povel se zařadili na délku paže od sebe, "rozkročit"! Zůstali stát s nohama od sebe. Alex mě vyzval, abych vzal kondomy a lahvi🡕 čku s gelem a přistoupil k řadě. Pochopil jsem hned, co se po mě žádá. Přistoupil jsem k Alexovi , navlékl mu prezervativ , nakapal gel na prsty a potřel jeho mohutný ztopořený pyj. Sehnul se a vysadil zadek, namázl jsem mu rýhu mezi půlkami a dírku. Potom se vztyčil. A to se desetkrát opakovalo. Během malé chvilky jsem držel v ruce desítku stojících penisů a ohmatal desítku zadků. Bylo to neskutečné. Když jsem obsloužil posledního v řadě - byl to Georgij, byl jsem vzrušením bez sebe. Alex zavelel "sehnout a styk". Ohnul se jako první, muž stojící za ním postoupil vpřed a vsunul pyj do jeho roztaženého zadku. "Další!" Druhý muž nalehl na Alexova záda a další muž vsunul penis do zadku před ním. A zase to opakovalo až do desátého, kterým byl Georgij. "Vztyk a uchopit!" Řada těl se vzpřímila , ruce objaly pas předchozího. Těla jako by utvořila jednolitý celek. Vzpomněl jsem si na Stalinův pomník na Letné, kterému se říkalo fronta na maso. Alex vykřikl "šagom marš" ( pochodem vchod ) a ten živoucí blok se dal do pohybu za zvuku ruského vlasteneckého pochodu. Řada se v rytmu posunovala vpřed kolem sálku, tělo na těle , pospojována ztopořenými penisy v jeden celek. Při refrénu toho marše se najednou ozval sborový zpěv z deseti mužských hrdel. Ta přesná souhra pochodujících nohou a těl byla fascinující. Hleděl jsem na tu militantní erotiku jako ve snách. Zazněl povel "zastavit stát". Had z nahých těl se zastavil, "host se připojí". Můj ty Bože, určitě jim to zkazím ! Horečně jsem si navlékl kondom na stojící pyj a namazal jej gelem. Na povel se muži rozkročili a opět sehnuli. Přistoupil jsem za Georgije a vsunul svůj pyj do jeho nádherného zadku. Těla se opět vztyčila. Chytil jsem se ho v pase a dle povelu a zvuku hudby vykročil levou nohou vpřed.

Protože nemám vojenský výcvik, brzy jsem někomu šlápl na patu. Ale vyrovnal jsem to a pokračoval dál. Georgij pevně sevřel svěračem můj pyj, při chůzi se naše stehna o sebe třela. Vzpomněl jsem si na náš hit "Jede jede mašinka, kouří se jí z komínka ..." a chtělo se mi zahoukat. Oba chlapci v zástěrkách stáli a zírali. Zavolal jsem na ně, aby se připojili. Pohlédli tázavě na Alexe a ten přikývl. Odhodili roušky🡕 , nasadili si kondomy a použili gel . Alex nechal zastavit a vše se opakovalo. Sehnutý jsem cítil, jak mi mažou brázdu mezi hýžděmi i svěrač.

V mžiku se do mě dobýval žalud štíhlého chlapeckého penisu. Povolil jsem a prohnul se, abych mu umožnil snadný vstup. Jeho horký klín narazil na můj zadek. Hrudí na mě nalehl a chytil se mne za břicho. Pocítil jsem i náraz dalšího těla. Sevřel jsem svěračem jeho úd , zazněl povel a sunuli jsme se opět vpřed. Být v lisu mezi dvěma pohybujícími se horkými těly jako sendvič a mít v sobě při chůzi živoucí pyj a svůj penis vnořený v zadku jiného kráčejícího muže, to jsou přímo snové představy. Po chvíli zazněl povel "zastavit, pohov". Nastaly kopulační pohyby v rámci možností stěsnaných mužských těl. Dokonalost vojenské🡕 souhry byla ta tam. Řada se nepravidelně rozvlnila , bylo slyšet vzdechy, rychlý dech, tlumené nárazy těl. Pocítil jsem , jak se mi do břicha zaťaly prsty chlapce za mnou a ucítil v útrobách jeho horké semeno. Prudce oddechoval, tisknouc se hrudí na má záda. To mne tak vzrušilo, že jsem rovněž ejakuoval do zadku Georgije. Chvíli jsem setrval úplně přisátý na jeho pozadí ve ztrnulé nehybnosti, vnímal dýchání jeho hrudi, až jsem zaslechl povel "odstoupit". Řada se rozpadla zase na jednotlivá těla. Chlapec za mnou mi vřele děkoval, že jsem ho pozval do hry. Odebrali nám naplněné kondomy a všichni jsme se odebrali do společných sprch vedle sálku. Vlažná voda mě opět zklidnila , pouze má mysl byla ještě zjitřena předchozími zážitky. Tak to je také Rusko ! Kolik jeho tváří mi bude ještě umožněno poznat! V šatně jsem odlepil z ramene zlatý štítek , díky kterému jsem se mohl zúčastnit dění v klubu jako privilegovaná osoba a odevzdal jej s díky obsluhujícímu chlapci. Oblékli jsme se, rozloučil jsem se srdečně s přáteli Alexeje a domluvil jsem si schůzku v mém hotelu s Georgijem i Alexem na příští týden. Poprosil jsem, aby vyřídili pozdrav a poděkování i krásné ředitelce klubu.

Na ulici před lázněmi na mne už čekal taxík, který mne odvezl do hotelu. Svlékl jsem se, ulehl a za nedlouho jsem usnul , příjemně znaven duševně i fyzicky nevšedními dojmy a rozhodnut, že se tam opět vypravím.

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře