Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znám ho dlouho 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Netuším, jaký výraz jsem měla ve tváři, lidi vycházející spolu s námi z kina jsem nevnímala, s každým krokem se stupňovalo mé napětí a s neuspokojenou touhou jsem očekávala další průběh. Pršelo. Byl to ten krásný letní déšť, kdy se vám chce zůstat stát, zvednout hlavu k nebi a nechat ze sebe smývat všechny starosti. Chvíli jsme stáli a nechali déšť, aby nám promáčel košile. Bez ohledu na kolemjdoucí mi rukou zajel pod mokrou košili a zcela veřejně mi začal laskat prsa.

Bylo mi úplně jedno, že se lidi po nás pohoršeně dívají, projížděly mnou vzrušující vlny a do rozkroku se vracela bolestná touha. Stála jsem se zavřenýma očima a přála si cítit v rozkroku horký ztopořený úd.

Vzal mě za ruku a vedl pryč. Ulice byly díky dešti téměř prázdné. Strhl mě do průjezdu, přimačkl mě čelem ke zdi, zezadu se ke mně přitiskl a rukou mi zajel do kalhot. Přejel mi přes klitoris a zajel až do vagíny. Spustil vodopád milostných šťáv, cítila jsem blížící se orgasmus, ale než jsem si uvědomila, co se děje, zase ruku vyndal a slastně ji olízl. Chtěl jsem jen ochutnat, smál se. Zjevně se bavil mým drásajícím roztoužením. Nedokázala jsem myslet na nic jiného než na sex. Procházeli jsme kolem rozestavěného domu obehnaného lešením. Pojď, podíváme se na svět trochu z nadhledu, sdělil mi svůj plán. Byl podvečer, na stavbě už nikdo nepracoval a vypadalo to, že dům je prázdný. Vystoupali jsme do posledního patra a otvorem připraveným pro okno jsme vylezli na lešení. Stál za mnou, ruce pod mou košilí na mých prsech, která lehce hladil a jakoby nic komentoval vše, co vidí z té výšky. Mně bylo úplně jedno, co vidí. Chyť se a podívej se dolů. Odevzdaně jsem se oběma rukama chytla lešení nad hlavou a naklonila se dolů. V tu chvíli jsem byla opět připoutána. Venku, v dešti, na lešení. Stahnul mi kalhoty🡕 a hodil je do místnosti za námi, roztáhl nohy a konečně jsem se dočkala. Cítila jsem, jak do mě jeho klacek konečně vniká. Zasunul a nehýbal se. Rukama mě pod košilí držel prsa. Alespoň trošku kdyby se hnul!!! Když jsem se zkusila pohnout, bolestivě mě štípl do bradavek. Takhle jsme stáli asi 10 minut.

Pak mi odemkl pouta🡕 a přikázal, abych se šla obléknout. Vlezla jsem tedy zpět do rozestavěné místnosti a rozhlížela se po kalhotách🡕 . Než jsem je stihla zvednout, srazil mě na kolena, převalil, přimačkl k zemi a konečně naplnil mé očekávání. Na zemi mezi cihlami a pytly cementu mě brutálně znásilňoval ze všech stran a nenechal mě vydechnout. Žádné hlazení, žádné laskání, jen brutální sex. V jeho očích se objevil dovný zlý výraz - Křič, zavelel. Facka. Říkám křič. Začala jsem nahlas vzdychat. To je málo, buď pořádně vulgární, mrdej mě, šukej mě - chci to slyšet. Poslechla jsem a vysypala ze sebe vše hrubé, co mě napadalo. Souložili jsme takhle asi hodinu...Byla jsem naprosto vyčerpaná.

Když se udělal po třetí, jeho zlý výraz zmizel. Jazykem se zabořil do mé semenem zalité kundy a udělal mi to tak, že jsem věděla, že tohle není poslední výlet do neznáma...

Části povídky

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: BDSM

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře