Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znám ho dlouho erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Znám ho dlouho, je to milý inteligentní muž projevující zájem o své okolí, mající pochopení pro ostatní, je velmi emfatický a zdá se i citlivý. Strávili jsme spolu mnoho chvil povídáním o mnoha věcech. .. Vytušil z toho mnohé. ..

Jednou večer mi zavolal, že má vstupenky na premiéru filmu, zda bych s ním nechtěla jít. Pozvání jsem ráda přijala. Před kinem jsme stihli dát kávu🡕 a příjemně si popovídat, nálada byla veselá a uvolněná, hodně jsme se nasmáli. Film, na který jsme pak šli, asi nebyl žádným velkým trhákem, protože kino bylo téměř prázdné. Zavedl mě do oddělené lože pro VIP hosty, usadili jsme se, sál potemněl a začaly se promítat upoutávky a reklamy. V té chvíli mu něco upadlo na zem. Prosím tě podívej se u tebe na zem, jestli to není někde pod tvojí sedačkou, poprosil mě. Svezla jsem se pod sedadlo a šmátrala po zemi okolo sebe. V tu chvíli po mně skočil a hbitým pohybem mi přivázal roubík. Než jsem se stačila vzpamatovat, měla jsem ruce pouty přicvaknutá nad hlavou k noze sedadla. Sklonil se ke mně a zašeptal - Bude se ti to líbit, neboj se. Zamrazilo mě, ale současně jsem začala pociťovat příjemné vzrušení. Pomalu mě začal líbat na krk a rukou zajel pod košili🡕 . Nedotýkal se žádných intimních míst, jen mě hladil po břiše, bocích, těsně nad páskem🡕 kalhot, které později rozepnul a sundal. Po asi půlhodinových mukách, kdy bych dala cokoliv za pořádný sex, se konečně lehce dotkl mé bradavky. Celé tělo se mi prudce napjalo ve slastné křeči. Jak sakra mohl odhalit moje sklony??? Pak si nade mnou klekl, rozepl si kalhoty🡕 a začal masturbovat - lehce, dráždivě, nikam nespěchal. Trpěla jsem jako zvíře.

Snažila jsem se zvednout hlavu, abych alespoň okusila chuť jeho penisu, ale nedosáhla jsem. Nohy jsem přitiskla křížem k sobě, co nejvíce to šlo a třela o sebe stydké pysky, zatínala a povolovala svaly v rozkroku. Když si toho všiml, okamžitě mi roztáhl nohy od sebe. Nesměla jsem se ani hnout. Přiblížil se hlavou k mému klínu, ale do zalité vagíny mi jen dýchal a velmi zřídka se špičkou jazyka dotkl mého nenasytného klitorisu. Pak mi vyhrnul košili🡕 , lehce olízl obě vztyčené bradavky a dokončil svoji masturbaci. Celý klín jsem měla rozbolavělý touhou, podbřišek mě skutečně fyzicky bolel potřebou uspokojení. On si ale klidně sedl zpátky na sedadlo a sledoval končící film. Při závěrečných titulkách mě odemkl a nechal obléct. Byla jsem jako smyslů zbavená, bolest sice už polevila, ale roztoužená vagína se ještě neuklidnila. Chytl mě mezi nohama - Pojď, půjdeme se projít, ještě jsme neskončili. ..

Části povídky

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře