Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Setkání v dešti 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Cesta do práce mi trvala déle než je obvyklé a já se výjimečně těšila do svého malého kutlochu kde si dám nohy na stul a začnu si psát na svém telefonu s Božskou El. Moje přání ale nebylo vyslyšeno hned u vchodu čekala moje vedoucí z maďarským zájezdem ze spřáteleného Muzea hraběte Keletiho, který jsem měla provázet po našich sbírkách malířů 18 a 20 století. Každý obraz ve mě probouzel sexuální chtíč a já si potřebovala udělat pauzu na "Ódu pro dva prsty v dírce”. Zůstala jsem ale profesionálka a celou prohlídku se jen usmívala a zodpovídala erudované dotazy o způsobu malby a kompozici nakonec jsem to zvládla a pohledem vyhazovala jednoho Maďara za druhým až moje galerie byla prázdná tedy kromě hlídací paní Rambouskové.

Letěla jsem dolu ze schodů a v zápětí zapadla do své kanceláře tedy spíše cely dva kráte dva metry. Zamknula jsem a sedla si do svého křesla. Nastal čas si způsobit pořádné vzrušení. Ovšem nejdřív jsem vzala do ruky telefon a vizitku a napsala zprávu” Ahoj tady zachránkyně tvé hotovosti. Jak se máš?” ukázaly se dvě fajfky tak doručeno. Odložila jsem telefon na stůl. Udělala si pohodlí sundala kalhotky a podprsenku tu svazovačku mých krásných kopečků a začala si pomalu pravou rukou dráždit svoji nadrženou prcinku. Levou rukou jsem si přes tričko hladila prso. Nejraději mám kousání do bradavek ale nejsem fakír tak mi musí stačit mačkání. Pravou rukou jsem si pomalu přejížděla po kundičce a cítila jak mi luxusně vlhne prsty jsem zabořila hlouběji a celá místnost zavoněla po chtíči zvedla jsem ruku a začala si olizovat prsty na kterých ulpěla moje šťávička. Dneska jsem chutnala po dešti a nadrženosti. Nastal čas si přivodit orgasmus vlhka jsem na byla dost začala jsem si dráždit kundičku a přidávala na intenzitě. Pomalinku polehounku se moje tělo dostávalo do stavu kterému se říká malá smrt kdy neexistuje čas a ani prostor jen já a moje prsty v mé jeskyňce. Dech se zrychloval a moje vzdechy začaly být hlasitější a hlasitější už už to bude jen chvilku a muj mokrý orgasmus vystříkne ven.

PíP PíP zapípal telefon. Přes vzrušení nevidím kdo píše. El píše. Chvilku počká než si to přečtu jen okamžik sakra ale ne nepočká dnes se prostě neudělám. Za tohle zaplatíš ty zlodějko orgasmů zase jsem vlhká a neukojená...

Části povídky

🕙 Přidáno 15.2.2024
📂 Kategorie: Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře