Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Setkání v dešti 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Nejdřív jsme si psaly obvyklé plky o modě, o kolezích, o Sexu ve městě, o práci a na jak jsou naši nadřízení nevýslovně nesympatičtí a zbytečně nás honí do práce když máme teď na práci si psát zprávy v telefonu a vzájemně se seznamovat. Den mi uběhl jak chrt na steroidech a večer jsem uléhala do postýlky s vědomím že druhá půlka nebude dlouho prázdná a studená. Převalovala jsem se a na budíku svítily červená čísla a nemilosrdně uháněla vpřed. V hlavě se mi usadila Ela a představa všeho co spolu můžou dvě krásné a nadržené dívky provádět jako vaření nebo bingwatching televizních seriálu za přítomnosti lahve🡕 vína a pytlíku mrkvových chipsu. Pomalu jsem usínala a moje horké tělo se začínalo uklidňovat dech se mi prohluboval a já konečně usnula přitulená k hebkému polštáři.

Ráno jsem se hned vrhla na telefon a svými pěstěnými prsty našla kontakt na svůj objekt touhy a vytočila jí. Po krátkém zazvonění se ozval ten sametový hlásek " Ahoj kočko” řekl a já už zase vlhla jak fanynka na koncertě Madony. "Ahoj nechceš dneska zajít na večeři kočeno?” Odpověděla jsem a v telefonu se ozvalo " Jasan večer budu fakt hungry mám samý meetingy ozvu se ti páčko” a zavěsila. Míchaly se ve mě dva pocity fakt jí chci ale ta mluva by potřebovala vybrousit. Ale co strčím ji do pusy jazyk a pak bude jen vzdychat slastí a rozkoší mám dost zkušeností z uměním lásky aby to bylo jak chci.

Zavolala jsem do práce že mám střevní potíže a začala se připravovat na rande. Nejdříve se musím zbavit nevzhledných chloupků na těle k tomu mi dopomáhej depilační přístroj. Pak si v župánku nalakovat nehty na temně rudou barvu která řekne " Chci to a nestydím se to přiznat”. A teď zbývá poslední věc vybrat spodní prádlo a vůbec obléknout se. A při pohledu na hodiny na to mám jen pět hodin no bude to těsně.

Za čtyři a půl hodiny při pohledu na ložnici by si asi každý pomyslel že tu prošel zloděj nebo Státní bezpečnost. Na posteli byla vyházená celá moje šatní skřín která zabírá podstatnou část mojí ložnice a já ve stavu paniky jsem měla oblečené šaty🡕 co jsem měla naposledy na maturitním plese. Bože já to nestihnu a budu vypadat jako adeptka na Hvězdnou pěchotu. Nakonec jsem si oblékla přiléhavé kožené kalhoty🡕 nahoru hodila topík s dece🡕 ntním výstřihem to vše přikryla módním kabát🡕 em na kterém jsem si vykasala límec na nohy vzala pevné boty z podpatkem přece jenom městské chodníky nejsou na lodičky a vyrazila do víru velkoměsta.

Už na mě čekala na Václaváku u koně a byla nádherná na sobě šedý kabát🡕 s velice zajímavým střihem který umocňoval její dokonalou postavu stála tam a její blonďaté vlasy se kterými si pohrával vítr byly naprosto božské a já se přistihla že chci ty její kadeře líbat a hladit. Uviděla mě a naše oči se potkali a zamavali jsme na sebe.

Šli jsem do útulné tiché restaurace kde nás pan vrchní usadil do boxu který nás odděloval od okolního šumu a my jsme si nerušeně mohly povídat. Jedno se musí nechat mladá generace se dokáže bavit a mít názor na cokoliv. Naše témata konverzace klouzala od vyloženě povrchních jako co sakra ty Kardasianky až po co ty chudáci delfínci kterým díky globálnímu oteplování je větší a větší vedro. Rande ubíhalo jako Zátopek v nejlepší formě a já poslouchala všechny ty plky a smála se jejím hláškám jen at je kočička spokojená a já se pak mohla napít jejího mlíčka z koziček co se rýsovali pod jejím upnutým svetříkem.

Jako kobra jsem čekala na vhodnou příležitost posunout náš vztah od povídání k letmým dotekům. Obě jsme už měli v sobě pár sklenek dobrého tichého vína které pan čišník nosil jak na zavolanou. Když mi El vyprávěla o svém rozchodu jak trpěla že jí ten darebák pomluvil na sociálních sítích že má liposukci a křivé prsty na rukou a ukazovala mi je v tu chvíli jsem zaútočila. ”Ty máš ale krásné prsty ten hlupák nemá pravdu” a vzala jsem je do svých rukou a pohlédla jí do očí. Tam jsem uviděla zmatek El ucukla s rukou a říká "Hele nejsi ty lesba” tak to mě musím uznat zaskočila a odpověděla jsem "A kdyby ano vadí to”. El se zatvářila zamyšleně a povídá " Ani ne a to mě jako balíš?” ”Ne chci poslouchat o tvém bývalém blbečkovi”pomyslela jsem si. Ale odpověděla jsem "Trochu ano ale jestli ti to je nepříjemné nechám toho co ty na to?” Na to se El usmála tak nějak rošťácky a povídá "Mě ještě holka nikdy nebalila ale víš co je to fakt hot” A něžně mě pohladila na ruce a mě se nahrnula všechna krev do tváře. El se zahihňala a nechala spočinout svojí ruku v mé bylo to magické propojení a v bříšku se mi začínaly probouzet motýlci.

Části povídky

🕙 Přidáno 16.2.2024
📂 Kategorie: Orál, Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře