Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Setkání v dešti 4 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Následující týdny mě čekala fáze dobývání která spočívá v mnoha aktivitách například návštěvy divadel nebo kina kde se dá pod rouškou tmy uloupit pohlazení nebo nesmělý polibek. Dále pak společné procházky a snášení pohledů nadržených samců na moje lízátko. El se stávala postupně součástí mého života a já se těšila až její nesmělost vůči lesbické lásce roztaje jako státní rozpočet pod taktovkou ministryně Dluženy.

Podzim se přehoupl do Zimy a my se s El chystaly na wellness pobyt do hor. Ubytovaly jsme se v krásném hotýlku u sjezdovky a večer jsem naplánovala zapálit v krbu oheň a k tomu si dát dobré víno které bouří krev a bystří smysly.

Zapálila jsem oheň který začal vytvářet na stěnách zajímavé odlesky. Oblékla jsem si svoji nejvíc sexy hedvábnou košilku která v recenzích v obchodě dostala pět pusinek z pěti a ze sklenkou vína jsem čekala až se moje láska vysprchuje po celodenním lyžování kde jí to v přiléhavé kombinéze🡕 ohromně slušelo. Moje kráska vyšla ze sprchy a její božské tělo bylo zabalené jen v hebké osušce. Usmála se a nevědomky si olízla své plné rty nalila si víno a sedla si vedle mě na medvědí kůži před krb.

Naklonila se ke mě a smyslným hlasem mi zašeptala do ucha "Hrozně bych tě chtěla miláčku” a já se zachvěla vědomím věcí příštích. Otočila jsem se a pomalu se k sobě přiblížily naše rty viděla jsem jí na očích že se i trochu bojí tak tedy moje dobývání bylo úspěšné dokázala jsem v ní zažehnout touhu po poznání lesbické lásky. Naše rty se střetly začaly jsme se líbat nejdřív něžně jako když se ochutnává sladká jahoda ale po chvilce se nás zmocnila vášeň a chtíč a svět pro nás dvě přestal existovat. Od líbání jsem se pomalu přesunula na krk a její spanilou šíji chtěla jsem líbat a mazlit se s jejím celým tělem a ani kousek nevynechat. Moje zkoumání jejího těla provázel její zrychlený dech a vzdechy slasti které ve mě ještě více probouzely chtíč. Měla dokonalá menší prsa a její bradavky stály v pozoru a třásly se na moje laskání. Hrála jsem si s nimi a občas jsem i něžně skousla její bradavku a jako odpověd mi bylo její "Ach”. Položila se mi na medvědí kůži a já se trpělivě věnovala jejímu pevnému bříšku a postupovala jsem k její vyholené a už značně mokré pičce, lízátku, jeskyňce. Byla přímo přede mnou ten nejkrásnější útvar ve vesmíru okolo něho se všechno točí a dokáže neuvěřitelné věci a já se do něj zabořila a jazykem jí přejížděla po pyskách chutnala mi po mládí a kráse. Bože ještě teď když to píšu vlhnu a cítím na jazyku chuť její šťávičky a v hlavě ozvěnu jejích vzdechů z extáze. Povedlo se mi jí přivést k takovému orgasmu že sténala a její tělo se prohnulo jako luk a vyčerpáním se stulila do klubíčka. Přitulila jsem se k ní k mojí lásce a do ouška jí šeptala slova lásky a něhy.

Víkend nám utekl ve společné náruči jako voda a z hotelového pokoje jsme už odcházely jako pár ruku v ruce a při pohledu do zrcadla nám to moc slušelo. Políbili jsme se a usmály se na sebe.

Části povídky

🕙 Přidáno 16.2.2024
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Majkl (2024-03-23):
Krásný příběh, uplne sem to hltal, klidne bych bral pokračování! :)