Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Story 15 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Zatím jsem Vám vždycky vyprávěl o zážitcích týkajících se pouze mojí rodiny. Tentokrát to ale bude maličko jiné. Tenhle zážitek byl totiž tak pěkný a hlavně tak nečekaný, že se o něj musím s Vámi podělit. Neděle. Ach jo, mě se nechce vstávat, pomyslel jsem si, když mě v osm hodin probudil budík. Většina normálních lidí sice tento den v týdnu spí, jak se jim zachce, ale na mě čekají turisti.

Ale raději to vysvětlím. Před pár lety jsme ve škole dostali nového učitele na češtinu a dějepis. Takový mladý kluk, ještě zapálený do svojí práce, který měl spoustu pochopení pro nás, teenagery. Měli jsme napsat nějaký sloh o zajímavém místě našeho města a já si vybral zámek, vzdálený asi 10 kilometrů. Když ty slohovky opravil, zavolal si mě k sobě do kabinetu, já samozřejmě netušil, co může chtít. Řekl mi, že na tom zámku sám dělá po víkendech průvodce a chlápek, který ho střídá, s tím chce praštit. Takže jestli bych neměl zájem takovou věc zkusit. Mimojiné by z toho kápla i nějaká ta koruna. Tak jsem si řekl, že za zkoušku nic nedám a kývl jsem mu na to.Ze začátku mě to docela štvalo, protože jsem se musel naučit spoustu historických a uměleckých fakt a informací, které mě až do té doby vůbec nezajímaly. Když jsem si postěžoval mamce, tak se jen smála a ukázala mi slovník anatomie, který se musela kdysi naučit nazpaměť ona. Takže jsem teď většinu nedělí trávil vyprávěním historek a historických zajímavostí turistům. Ale protože mám dobrou paměť a taky protože hraju v divadle, nedělalo mi to nakonec takové problémy, jak jsem si ze začátku myslel. Nejdříve jsem pouze poslouchal výklad pana učitele, abych přesně věděl, co a jak a pak jsem to zkoušel sám. Zprvu tedy pod jeho dozorem. Ale netrvalo dlouho a mohl jsem to dělat sám, bez dozoru. Samozřejmě to vyžadovalo nějakou zodpovědnost, takže jsem se v předcházející den nemohl nějak moc ožrat. A potom mě taky čekala cesta tam a zase zpátky. Většinou bylo pěkné počasí, takže jsem jako dopravní prostředek používal kolo. Do budoucna jsem plánoval, že si udělám řidičák na motorku a budu jezdit na ní. Tam se vyskytnul trochu problém v podobě mamky. Ta byla proti, pokaždé když jsem to zmínil, začala vyvádět. Táta mi ale slíbil, že přinejhorším si papíry udělám za jejími zády a on ji pak už nějak přemluví. Popravdě mi i teď čas od času půjčil tu svoji. Dříve jsme jezdili k jednomu známému, který měl větší soukromý pozemek. Ten byl oplocený, takže tam nikdo nemohl a měl tam vyasfaltované cesty. A tam jsem se naučil jezdit na motorce už někdy ve čtrnácti letech. Bohužel asi před rokem mě kluci překecali, abych si ji tak trochu vypůjčil. A jeden z nich se na ní vysekal. Nebylo by to nic hrozného, kdyby někdo z kolemjedoucích řidičů nezavolal policajty. Ty samozřejmě nenapadlo nic lepšího, než zavolat mým rodičům. Oběma. Takže to nezůstalo bez následků. Ale táta to bral naštěstí s klidem a i teď mě někdy nechal, abych se projel, když nebyla mamka doma. Ale moje vlastní motorka, to byl zatím pouze sen a plán do budoucna. Prozatím jsem se musel spoléhat na kolo. Ale když bylo venku krásně, tak to nebyl žádný problém, protože na kole jsem vždycky rád jezdil. No a když pršelo, tak jsem mohl jet autobusem. Ze začátku jsem trochu litoval, že jsem na to kývl, protože neděle byly tím pádem z větší části nepoužitelné.

Ale brzy jsem si zvykl a ještě jsem byl rád za přivýdělek. Musel jsem tedy vstávat už kolem osmé hodiny, protože do deseti jsem musel být na místě. Byl jsem pěkně rozlámaný, protože jsme dlouho do noci zkoušeli s Evou různé blbosti. Vedle postele jsme si dali notebook a do googlu zadali heslo kamasutra. Vyhodilo nám to spoustu různých odkazů, kde byly popsány všelijaké pozice. Většinu z nich jsem vůbec neznal, pouze některé jsem viděl někdy v nějakém pornu. Ségra na tom byla o něco lépe, znala jich ze zkušeností víc než já, ale taky byla překvapená, co všechno lidi nevymysleli. Takže jsme se pár hodin slušně bavili. Popravdě nám největší fušku dalo se do většiny těch krkolomnějších poloh v první řadě vůbec dostat. Ohnout všelijak ruce, nohy, záda... některé nám daly pořádně zabrat. Ale taky jsme se přitom docela slušně zasmáli. Nakonec jsme propletení, unavení a spokojení usnuli. Eva a Denisa jako obvykle ještě spaly, Kamila už měla za sebou svoje ranní kolečko a čerstvě vysprchovaná seděla u televize a na ČT4 sledovala tenis. Nasnídal jsem se, sbalil si věci a skočil na kolo. Na místo jsem dorazil asi půl hodinu před otevírací dobou a už tam stálo několik lidí. Kvůli začátku prázdnin jsem očekával, že bude lidí víc než obvykle, takže se jednotlivé prohlídky budou muset o něco urychlit. Naštěstí šlo všechno jako po másle a pomalu se blížila čtvrtá hodina, kdy prohlídky končily. Po posledním kolečku jsem ještě rychle prošel všechny místnosti, jestli někde někdo nezůstal.

A v jednom salónku jsem si všiml jisté postavy. Stála před obrazem a prohlížela si ho. Když jsem přišel blíž, poznal jsem celkem mladou holku, která byla v předposlední skupině, kterou jsem prováděl. Promiňte, slečno, ale už to tady zamykám. Takže jestli tady nechcete zůstat přes noc, tak budete muset odejít. Holka se na mě otočila a omluvně se usmála. Pěkná zrzka, s maličkými pihami rozsetými po celém obličeji a se zelenýma očima. Nezlobte se na mě. Já totiž sama trochu kreslím a olejomalby mě moc zajímají. Byla moc pěkná, tak proč bych si s ní nepopovídal? Chvíli jsem jí vykládal, všechno, co jsem si o obrazu pamatoval. Něco o autorovi, o majitelích, o jeho historii. Ještě jsem si něco i domyslel a ona mi visela na rtech a poslouchala každé moje slovo. Pak jsem se zarazil a zeptal se jí - Máte se jak dostat domů? Teď pojede autobus do města o půl pátý a další až v šest hodin. Moje otázka zůstala viset ve vzduchu, protože dívka se mě začala vyptávat na další informace. Asi se má jak dostat domů, takže už jsem to více neřešil. Znovu jsem jí vykládal, co jsem věděl a ona mně dychtivě poslouchala. Pokaždé, když jsem se na ni podíval, se slabě začervenala a uhnula pohledem. Tak mě napadlo něco na ní vyzkoušet. Pojď za mnou, ještě je tady něco, co by se ti mohlo líbit. vyzval jsem ji a rovnou jsem jí začal i tykat. Zvědavě mě následovala do dalšího pokoje, kde sice nebyl žádný obraz, pouze velké zrcadlo. Zvědavě se na mě podívala a čekala, co jí pěkného povím. Traduje tady taková pověra, že když se dva políbí před tímhle zrcadlem, tak budou mít tři roky štěstí. To je přece blbost! oponovala mi se smíchem. Já si to sice taky myslel, ale krůček po krůčku jsem přistupoval k ní.

Líbila se mi a chtěl jsem zkusit, co všechno je ochotná udělat. Ale třeba to blbost není, každá báchorka je založená na kousku pravdy. začala se opět chichotat, ale to už jsem stál téměř u ní, přitáhl ji k sobě a políbil ji. Nejprve vykulila oči a snažila se mi vytrhnout. Pevně jsem ji chytil kolem pasu a rukama sevřel maličký a roztomilý zadeček. Jazykem jsem se dobýval do jejích úst a ona se opravdu po chvíli přestala bránit. Pootevřela rty, čehož jsem ihned využil a zaútočil na růžový jazýček. Stále jsem mačkal ty pevné půlky a ona mohla cítit, jak se mi kalhoty🡕 napínají v místech, kde se probouzel můj od rána nepoužívaný ocas. Když jsme se od sebe odtrhli, první její otázka zněla - Máš kondomy? zeptala se věcně. Docela mě zaskočila, protože takový návrh jsem nečekal. Doposud jsem totiž vždycky chodil s holkami, co byly mladší než já a které ještě měly strach ze sexu. Mně to taky vyhovovalo, protože jsem byl takový trochu romantik. Vodit se s nimi za ruku, vysedávat v kině a chodit do cukráren. Takže kondomy byly tak trochu zbytečné. Zklamaně jsem zakroutil hlavou. Sorry, to mě nenapadlo, já to mám radši bez nich. Jediné holky, se kterými jsem se doposud vyspal, byly moje tři ségry. Mamka je už mezi třináctým a čtrnáctým rokem vzala ke gynekologovi. Všechny tři tedy braly prášky a ani v tomto případě nebylo kondomů třeba. To ale týhle holce přece nebudu vykládat! Nevadí, já určitě nějaký mám. odpověděla mi, shodila ze sebe batoh🡕 a začala se v něm přehrabovat. Vytáhla peněženku a z ní kondom. Se smíchem se mě zeptala - Říkáš tři roky štěstí, když se tady budem jen líbat... A když si tady zamrdáme, tak to dopadne jak? No nezjistíme to, dokud to nezkusíme!, zazubil jsem se. Opět jsme se začali líbat a já ji pomalu svlékal. Měla krásnou postavu.

Sladká prsíčka, štíhlé tělo, ploché bříško, malý zadeček, dlouhé nožky. Zůstaly jí jen bílé tenisky. Moc se nebránila, a když byla nahá, začala svlékat na oplátku ona mě. Přetáhla mi triko přes hlavu a jedním zkušeným pohybem mi stáhla kalhoty🡕 i trenky, takže jí před obličejem zapružil ztopořený klacek. Rukou ho objala u kořene a žalud si zastrčila mezi rty. Druhou rukou mě chytla za koule. Cumlala mě jako lízátko a slaboučce do mě kousala. Pak začala silněji sát. Můj kamarád měl celý den na vzpamatování a doplnění zásob, tudíž netrvalo dlouho a v koulích mi začalo cukat. Ona mě za ně stále držela, takže to musela poznat. Kam to chceš? zeptal jsem se zadýchaně. Faciál znáš? vzrušeně zasténala. Jasný, to by neměl bejt problém! mrknul jsem se na ní a začal si honit těsně před jejím obličejem. Měla ústa zvědavě pootevřená a tiše vzdychala čekajíc na moji dávku. A nemusela čekat dlouho. Ten pihami posetý obličej brzo zkropila sprška bílých a horkých kapiček, které se jí zachytávaly na řasách, stékaly po tvářích a po nosíku a některé si našly cestu i do úzké skuliny mezi rtíky. Vstaň, ať ti to můžu oplatit. požádal jsem ji. Než se mi péro znovu postaví, bude to chviličku trvat a ta chvilička se dá vyplnit například lízáním kundičky. Což je činnost, která mě nesmírně baví. Třeba moje ségry jsou víc než ochotné roztáhnout nožky, abych jim mohl lízat kundičky. Holka vstala, ale držela nohy těsně u sebe. Jakoby nechtěla. Roztáhni trochu nohy. Neboj se. Bude se ti to líbit. přesvědčoval jsem ji. Víš, já nevím. Jako normálně šukala jsem už. To jo. Ale ještě mě nikdo kundu nelízal. Oni kluci nechtějí a já nevím, co mám čekat. Tebe kluci nechtěj lízat? Tak to jsou pořádný blbci! Takovou pěknou kundičku! Ty mi ji fakt chceš vylízat? No jasný. Je to super.

Sice jsem zatím lízal jenom tři kundičky, ale žádná z těch holek si nestěžovala a moc se jim to líbilo. A ty všechny kundičky navíc krásně voněly a byly moc sladký. Kdybych jí ještě řekl, čí kundičky to byly, určitě by vyděšeně utekla. Stále si sice nebyla úplně jistá, ale maličko rozevřela nožky a odhalila mi růžový poklad. Měla krásně sevřenou pochvičku, která byla porostlá jemnými zrzavými chloupky. Cítil jsem z ní nejistotu, proto jsem ji stále uklidňoval. Kdyby se ti to nezdálo, tak mi řekni a já přestanu. přikývla hlavou a zavřela oči v očekávání. Už jsem se dále nerozmýšlel a ústy se přitiskl k té skvostné pičce. Líbal jsem její vnější závojíčky a kmital přes ně jazykem. Z dívčiných úst se začaly linout slabé vzdechy a nožky se jí začaly nezřetelně chvět. Proto jsem se přesunul přímo na lákající štěrbinku a začal se do ní dobývat jazykem. To je krása! Lízej mě! Lízej mojí píču! Lízej jí! Tahle holka byla docela sprostá, což mě svým způsobem docela vzrušovalo. Připomínalo mi to sex s Evou, ta je ale většinou takhle sprostá, až když se dostane do varu. Rukama jsem rozhrnul její kluzké rtíky, abych si usnadnil přístup k tomu růžovému pokladu. Jazyk jsem zabořil hluboko do té krásné kundičky a nosem se přitom třel o vystouplý poštěváček. Teď jsem byl moc rád, že mi Eva, Denisa i Kamila dávaly tipy na lepší lízání, které jsem teď zcela využil. Olizoval jsem chvíli klitoris, chvíli jsem cucal stydké rtíky, potom jsem vklouzl jazykem zpátky do té horké prcinky. A znovu a znovu. Nohy se jí chvěly čím dál tím víc a dech se jí krátil. Rukama mi sevřela hlavu a silně ji tlačila proti své tekoucí pochvičce. Ještěěěě!

Vraž ten zkurvenej jazyk do mý kundyyy!!!! Vylízej mi mojíííí pííííčuuuu!!! Ne tak silně, udusíš mě! snažil jsem se jí varovat, ale nebylo to nic platné. Vzpomněl jsem si na něco, co jsem minulý večer udělal Evě. A nyní jsem to zopakoval. Mezi rty jsem vsál zduřelý poštěváček a začal ho slabě okusovat. Jeden prst jsem si namočil do dívčího nektárku a začal s ním přejíždět přes sevřenou zadní dírku. S Evčou jsem se sice včera dál nedostal, protože ona o análu nechtěla ani slyšet, ale tahle holčina jen zavrtěla zadečkem, čehož jsem ihned využil a začal ho vsouvat dovnitř. Jóó, to je vono!!! Strč mi prst do prdele!!! Vraž ho tam!!! Sotva jsem do ní zasunul první článek prstu, touha s ní už silně cloumala a orgasmus se blížil. Jazykem jsem dráždil špičku poštěváčku a prst jsem zasunul hlouběji do dívčina maličkého zadečku. Začala hlasitěji sténat, a když jsem se do ní začal dobývat druhým prstem, celá se roztřásla. Kurva, kurva, kurvááááááá!!! Po chvíli se sesypala na zem a jen tichoučce oddychovala. Ocas se mi mezitím znovu postavil a já byl připravený jí předvést svoje další schopnosti. Roztáhl jsem ji trochu nohy, klekl si mezi ně a chtěl ho do ní zasunout. Počkej, počkej! zarazila mě. Shýbla se pro balíček s kondomem, rozbalila ho a bleskurychle mi ho natáhla na penis. Ujistil jsem se - Můžem? Můžem! Zajel jsem do ní. V tom okamžiku jsem si uvědomil, proč většina lidí tvrdí, že sex s kondomem není doopravdy sex. Chvíli jsem do ní přirážel, ale brzo mě to přestalo bavit, protože jsem si to zdaleka tak neužíval. Ona měla zavřené oči a slabě oddychovala, takže jsem nechtěl přestávat. Počítám, že jsem ji mrdal několik minut, ale bylo to takové nemastné neslané. V duchu jsem opět vzpomínal na včerejší večer a na sex bez kondomu.

To byla jediná věc, díky které mi zatím neklesl. Ještě jsme nějakou dobu šukali a ona se nakonec udělala, ale já byl celou dobu duchem mimo. Když se trochu vzpamatovala, zeptal jsem se jí - Hele, s gumou to chceš kvůli čemu? To nebereš prášky, nebo nechceš něco chytit? No, jen nechci mít parchanta. Jinak jsem úplně v pohodě, žádnou sračku nemám. Aha. Protože mě to s kondomem nebaví. Tak co to zkusit jednou bez gumy? No já nevím... Já fakt nechci mít děcko. Tak buď ho můžu vytáhnout... Ne, na to bych se nechtěla spoléhat! Vždyť tě vůbec neznám! No jo... nebo... zarazil jsem se. Napadlo mě zkusit s ní anál. Nebo co?zeptala se zvědavě. No zkoušelas to někdy do zadečku? Jen vykulila oči. Ne, do prdele mě ještě nikdo nešukal. Jen jsem o tom slyšela od kámošek, ale nezkoušela jsem to. A chceš to zkusit teď? Já to sice dělal jen s jednou holkou, ale tý se to moc líbilo. Víš, co a jak? Přece ti říkám, že už jsem to dělal! OK. Pusť se do toho, tygříku! Při tom oslovení jsem jen obrátil oči v sloup a zakroutil hlavou. Ale pustil jsem se do toho, přesně jak navrhovala. Stejně jako jinde i v sexu je základem dobrý mazání a kdo maže, ten jede. A zvláště pak u análního sexu. A jediný lubrikant, který byl tak jaksi po ruce, byl dívčin poševní nektárek. Takže jsem se moc nerozmýšlel a začal ho soukat do mokré kundičky. Co to, do píče, děláš? Tam ne! Ne! Co to dělám? Co myslíš?! Asi by nám to mělo mazat, ne? Aha. No dobře, ale dávej si bacha. O mě se neboj, já s tebou taky nechci mít děcko. To by tak bylo, kdybych udělal stejnou chybu, jakou udělali máma s tátou. Sice nám tvrdí, že žádná chyba nejsme, ale já tomu moc nevěřím. Zaprvé mamka byla ještě na střední škole a za druhé jsme se narodili ani ne pět měsíců po jejich svatbě.

No ale to jsem rychle pustil z hlavy a vytáhl ptáka z útulné kundičky. Jen na chvilku a přisunul jsem ho k dívčině zadní dírce a začal slabě tlačit. Napadlo mě, že bych měl prvně použít prsty, ale když tak pěkně maže, tak se do ní třeba vejdu i bez toho. Tlačil jsem na její sevřený zadeček a dlaní jsem jí začal dráždit kundičku, aby se trochu uvolnila. Neboj se a povol. Silně jsem na ni tlačil a špička žaludu se po chvilce opravdu dostala dovnitř. Oba jsme přitom vzrušeně vydechli a já se zeptal - V pohodě? Jen přikývla hlavou a trochu se chvěla. Tak já chvíli počkám, až si zvykneš a pak budeme pokračovat. Dobře, to by bylo super. zašeptala. Jednou rukou jsem stále hladil uzounkou a mokrou kundičku, druhou jsem přejížděl po dlouhých nožkách a líbal jsem ji zezadu na krk. Můžeme pokračovat? zeptal jsem se po chvíli. Opět místo odpovědi pouze přikývla, takže jsem pomalu začal pohybovat boky a pronikat penisem hlouběji do panenské prdelky. Sténala bolestí, ale když jsem se přestal hýbat, sama se na mě nabodávala, takže jsem ji opět začal pomalu šukat. Bolest z jejího vzdychání byla postupně nahrazována vzrušeným rozkošným sténáním. I na mě to silně působilo a taky jsem silně oddychoval. Tak co, líbí? Jo, jo. Pořádně mě mrdej. Vymrdej mi prdel, je to úžasný! Chytil jsem ji za boky, přesunul se do pozice doggie style a začal ji tvrdě a rychle šukat. Hlasitě křičela a opakovala jen - Mrdej mě, mrdej mě, mrdej měěě!! S tím jsem neměl žádný problém, to mi docela šlo, takže jsem ji šukal, co mi síly stačily. V této poloze jsem ji mrdal dost dlouho. Než jsem konečně pocítil přicházející orgasmus, ona už se několikrát udělala. Na to jsem ale moc nekoukal a šukal jsem ji pořád dál a dál. Prdelka už byla krásně roztažená a pěkně to v ní klouzalo.

Mám to pustit do tebe?Jo, mrdku jsem v prdeli nikdy neměla, tak si to musím taky vyzkoušet! Usmál jsem se pro sebe, sebral poslední zbytky sil a tvrdě a hluboko jsem mrdal tu krásnou prdelku. Srdce mi prudce bušilo a těžce jsem oddychoval. Konečně jsem pocítil známý pocit v koulích a sperma se hnalo ze mě ven a plnilo dívčin kulatý zadeček. Úplně hotový jsem z ní odpadl a svalil se na záda. To bylo něco! prohlásil jsem, když jsem se konečně rozdýchal. To teda bylo. Jen se teď týden ani nevyseru! Přitom jsem musel vyprsknout smíchy. Pomalu jsem se zvedl, našel kalhoty🡕 a na mobilu zkontroloval čas. Bylo už tři čtvrtě na šest a poslední autobus odjíždí za čtvrt hodiny. Svojí společnici jsem na to upozornil a ta začala okamžitě panikařit. Rychle na sebe začala házet oblečení, se spodním prádlem se vůbec nezabývala a jen si ho nacpala do batohu🡕 . Já se taky rychle oblékl a oba jsme utíkali k autobusu. Moc lidí už nejelo, takže brzo i ona nastupovala. Těsně předtím mě objala a ještě jednou jsme se políbili. Pak už musela opravdu nastoupit. Sledoval jsem jí, kam si sedne, ona si vybrala sedadlo u okna. Snažila se ho otevřít, ale nešlo jí to. Chvíli s tím zápasila a pan řidič už začal autobus startovat. Konečně se jí to povedlo - Díky moc za tu soukromou prohlídku, bylo to super! Jo, bylo to super a nemáš vůbec zač! usmála se a autobus už se začal rozjíždět. V tom jsem si uvědomil, jednu důležitou věc. Jak se vlastně jmenuješ? zavolal jsem na ni. Zavolala něco zpátky, ale řidič zrovna šlápl na plyn, takže její hlas ke mně vůbec nedolehl. Cože? Neslyším tě? volal jsem zpátky a rozběhl se podél autobusu. Alena. Já jsem Alena. A ty? Autobus už se vzdaloval a já jsem stále běžel a křičel svoje jméno.

Slyšela ho? Slyšela? Poslední, co jsem zahlédl, byla její ruka vystrčená z okna a mávající mým směrem. Pomalu jsem se vrátil zpátky k zámku, ještě jednou jsem zkontroloval, že všechno je na svém místě a zamkl jsem. Celou cestu domů jsem si přehrával v hlavě ten incident. Uvidím tu holku, Alenu, ještě někdy? Rozhodně mi byla velmi sympatická a taky se s ní skvěle šukalo. Jak jsem se blížil domů, tak mě začaly popadat výčitky svědomí. Až dodneška jsem zatím vždycky šukal jen se ségrama. Takže jsem se cítil, že jsem je tak trochu podvedl. Dorazil jsem domů, plný rozporuplných pocitů. Na gauči v obýváku seděla Eva, jen v kalhotkách a líbala se se svým klukem, Michalem. To je takový velký maník s vyholenou hlavou, který v ní má jenom piliny. Vedle sebe měli flašku vodky, která byla skoro prázdná. Jé, sorry. Otočil jsem se ve dveřích a okamžitě jsem vycouval. Docela se mi ulevilo. Eva se očividně nehodlá se svým klukem rozejít a tak není žádný důvod, proč bych se měl cítit blbě kvůli tomu, co se mi dneska stalo. Jak jsem byl zpocený z jízdy na kole, raději jsem hned skočil do sprchy. Když jsem vylezl z koupelny, akorát jsem se potkal s Michalem, který byl na odchodu. Ty vole, taky ses musel vracet. Měl jsem ji parádně rozdělanou! A ty nám do toho vlezeš a všechno zkazíš! Debile! vyjel na mě. Byl z něj celkem cítit chlast. Hele, já jsem tady doma, a když se ti to nelíbí, tak je to tvůj problém a ne můj! bránil jsem se. Aby ses neposral, kazišuku! dodal ještě a odcházel pryč. Zakroutil jsem nevěřícně hlavou nad tím, že Evča musí chodit s takovým idiotem. Vešel jsem opět do obýváku. Eva si na sebe už stačila natáhnout tričko, zrovna dopíjela vodku, a když si mě všimla, začala se culit a chichotat. To je takovej čurák! Jak s ním můžeš vůbec vydržet? zeptal jsem se. No to víš... A začala škytat. Od tebe se toho teď moc nedozvím, viď?

Pokusila se o odpověď, ale nepovedlo se a dál jen škytala. Zasmál jsem se a přešel k televizi. Vedle DVD přehrávače ležela flashka, tak jsem ji vzal, zastrčil do portu a zapnul jsem DVD i TV. Flashka byla Evči a měla na ní několik sérií Family Guy. Zapnul jsem náhodný výběr a svalil se vedle Evy na gauč. Byl tam zrovna díl, kde se Brian chce vyspat se svojí novou holkou, kterou potkal v knihovně a Stewie se ho snaží přesvědčit, aby na to nespěchal. Zrovna při scéně, když Stewie sedí na stromě oblečený jako sova, se Eva začala strašně smát a napodobovala scénu - Hů Hůůů, dont do it, Brian, Hů Hůůů! To je jako, když si nám sem vpadl ty. Jo, to jsem se měl taky převlíct za sovu, co?To bych tě chtěla vidět! smála se dál. Povalila mě a sedla si obkročmo na mě. S Michalem jsem si ani nezašukala, tak si teď zašukám s tebou! Počkej, já se na to chci dokoukat. Eva uraženě našpulila pusu. Když budeš dávat televizi přednost před holkama, tak skončíš sám a v domově důchodců si budeš honit ptáka. To by tě zabilo těch deset minut čekání? To by ses divil! Sestřička byla očividně pěkně nadržená, protože má tenhle seriál stejně ráda jako já, a málokdy by sledovaní téhle kreslené blbůstky vyměnila za něco jiného. Tak já nevím, třeba mi můžeš vykouřit. Chceš?, navrhl jsem jí. Eva se ušklíbla. A ty přitom budeš koukat na televizi? Jo, už jsem ti jednou řek‘, že to chci dokoukat! No dobře, co mám s tebou dělat... stáhla mi kalhoty🡕 a chvilku si hrála s mým ocasem, než ho začala olizovat. Ačkoliv se nějakou chvíli docela snažila a šlo jí to krásně, junior byl stále měkký a povadlý. Jindro?! zeptala se po chvilce. Co je? Tys s někým šukal? Jak to sakra poznala? Přece jsem byl ve sprše? Jak to víš? Jseš můj bráška, přece! zazubila se na mě.

Přešel ji zájem o moje péro, ale začala ze mě tahat informace. Kdo to byl? Povídej, přeháněj, moc mě to zajímá! Zapauzoval jsem seriál a všechno jsem jí řekl. Celou dobu mě napjatě poslouchala. A to nemáš ani telefonní číslo? Jenom křestní jméno? Přesně tak. Přitom byla taková pěkná. A mě debila nenapadlo se jí na to zeptat dřív! Zklamaně jsem jí odpověděl. Eva se ke mně přitulila, dala mi pusu na tvář a řekla mi - To nic, máš přece mě a Denču a Kamču. Takový tři kundičky jako máme my jen tak na ulici nenajdeš! A na nás se budeš moct vždycky spolehnout! My tě budeme mít rádi, ať už se stan🡕 e cokoliv! A seš přece suprovej kluk, nějakou skvělou holku, která tě bude mít ráda, určitě jednou najdeš!

Co to zase děláš, zlato? ptala se Tamara manžela. Celá čtveřice vyrazila toho dne do Říma podívat se na známé památky. Už měli za sebou Pantheon, Forum Romanum a baziliku sv. Petra. Mířili právě k poslední části své cesty po antice a po historii, ke světoznámému Koloseu. Cestou si koupili slavnou italskou zmrzlinu a pěkně si ji vychutnávali, jenom Richard stále něco vyťukával na svém smartphonu.

Prosím tě, ani se neptej. Kluk dal někomu moje soukromý číslo a teď se s ním domlouvám co a jak. A nepočká to? Kolikrát v životě ještě uvidíme Řím? Můžeš mu odpovědět večír. Já vím, já vím. Ale ten chlápek je neodbytnej. Teď mi píše, že už je na cestě k nám. Cože? Kdo za náma přijede? zapojila se do konverzace Zuzana, Richardova mladší sestra. Ale nic, Zuzí, vysvětlovala jí Tamara, to má zase pracovní záležitosti. Jindra dal někomu jeho číslo na mobil a ten někdo teď je na cestě k nám domů pro nějakou smlouvu nebo co.Aha, tak to nic. Já myslela, že sem k nám přijede ještě někdo. A zase si dál hleděla zmrzliny. Zuzka Hladíková, relativně mladá holka byla docela výjimečná. V dnešní době se všichni žení a vdávají obvykle až po třicítce, ale ona se vdala již ve dvaceti. Hlavním důvodem ale nebylo jako v případě jejího bratra a švagrové nečekané těhotenství, ale spíš rodinná tradice. Jejich rodiče se taky brali velmi mladí a jejich další sourozenci jakbysmet. Takže jí to nepřišlo nijak divné. Spolu s manželem Alešem bydleli ve vesnici, kde se oba narodili. Dojížděla za výdělkem do města, pracovala jako úřednice na pracáku a Aleš byl instruktor v autoškole. Tento mladý pár ještě neplánoval děti, chtěli si nejprve užít a poznat svět, než se konečně usadí. Richard s Tamarou, ačkoliv byli asi jen o deset let starší, si také chtěli užívat a poznávat svět, ale fázi s výchovou dětí už měli skoro za sebou. Což koneckonců nebylo vůbec na škodu. Děti už jim pomalu dospívaly, zatímco oni byli ještě relativně mladí a oba měli dobře placenou práci. Sice už pomalu začínali šetřit na vysokoškolské studium svých potomků, ale to ještě nebylo na programu dne. Měli tedy příležitosti, jaké má v dnešní době málokdo. Většina jejich známých totiž právě zakládala rodinu, což znamenalo, že měli obvykle malé děti, které vyžadovaly velkou pozornost. To ale manžele Winterovi netížilo, tohle už měli za sebou a navíc si to absolvovali způsobem čtyři v jednom. Bohužel spousta lidí pro ně neměla moc pochopení a viděla jen ty světlé stránky jejich života. Když se přestěhovali do svého současného bydliště, měli už našetřené nějaké peníze, takže si mohli dovolit pěkný dům. Navíc oba dva měli dobře placenou práci. To jim spoustu lidí závidělo a jen málokdo věděl, čím si museli oba projít, než se odstěhovali z Prahy. Výchova čtyřčat byla velice náročná a navíc zpočátku Richard studoval na architekta a pak i Tamara studovala lékařskou fakultu, což jsou docela těžké obory. Takže Richard se musel sakra snažit, aby vydělal dost peněz pro celou rodinu. Ještěže jim pomohli staří Winterovi, jinak by to určitě nezvládli. Život pro ně tedy byl těžký a stavěl jim do cesty spoustu překážek, ale měli jeden druhého a měli čtyři skvělé děti, pro které chtěli oba dva jen to nejlepší. Před několika lety konečně splatili hypotéku na dům a mohli si dovolit trochu víc utrácet. A protože oba dva razili heslo - Lepší je, co znáš, nežli to, co máš, hlavní požírač peněz tvořily různé dovolené. Ta současná byla taková klidnější, hlavně k relaxování. V Itálii moc blondýnek není, proto na sebe Tamara (přírodní blondýna) i Zuzana (přebarvená blondýna) přitahovaly docela pozornost. Párkrát je dokonce někdo zastavil a na něco se jich ptal.

Ovšem jazyková bariéra byla docela velký problém. Nejlépe italsky uměla Tamara, která díky studiu i docela slušně ovládala latinu, ale stejně jí to moc nepomohlo. Eva, její dcerka, měla za sebou pár let italštiny a rodičům ochotně vysvětlila některé základní fráze a slovíčka, která by se jim mohla hodit. Ale Richard se tomu většinou jen smál a říkal, že on se domluví třeba rukama nohama. Tamara se ale Evči vyptala na vše možné a teoreticky něco malinko věděla. Jenomže když na ně místní spustili tu svojí hatlamatilku, stejně nerozuměla ani slovíčko. Nezbývalo jim tedy, než používat angličtinu a němčinu. Ale místní přízvuk silně poznamenal i tyto jazyky, proto jim dalo pěknou fušku se na něčem domluvit. Teď tedy naše čtveřice kráčela po ulici a bavila se o všem možném. Tamaru ještě napadlo. Hele, napiš ještě dětem, ať vědí, že tam někdo přijde. A pozdravuj je ode mě. Dobře, dobře. Ale stejně, už jim muselo stačit, že si jim tam poslala svojí matku. Beztak tam celou dobu jen proseděla u televize a koukala na ty svoje Esmeraldy.” Pořád je to reálnější, než na co koukáš ty, brácha. Ty tvoje scifi blbosti!” popichovala ho Zuzana. Ale Richard se hned začal bránit. Hele hele, zklidni hormon, holčičko! Doctor Who není žádná scifi blbost, ale správnej britskej seriál, kterej má pořádnou tradici! A něco se v něm děje, narozdíl od těch debilních telenovel!” Tak jí to nevyčítej, nemá celý dny nic na práci, tak kouká na seriály. Až ty budeš v jejím věku, tak už budeš beztak dávno pod drnem, protože se někde zabiješ, ” povzdechla si Tamara. No nevím miláčku, ale myslím, že to budu já, kdo ti jednou bude nosit kytky na hrob.” Už tě vidím, ” sarkasticky poznamenala Tamara. Takovéto vzájemné popichování na téma, kdo z nich dřív umře, začalo, když Tamča na škole pitvala mrtvoly.

A pokračovalo to a už to neskončilo. Ale nikdy to však nemysleli vážně. Dneska se musím starat o děti a na starý kolena se budu muset starat o tebe.” Ty se musíš starat o děti? zeptala se Zuzana, vždyť už jsou skoro dospělý a postaraj se o sebe snad sami. Richard se pro sebe zasmál, protože věděl, co bude následovat, ale vytáhl mobil a začal psát SMS. Jak se někdo navážel do toho, že děcka už jim dospívají, manželka se začala úporně bránit. Nepřipouštěla si, že by si bez ní její děti poradily. A měla pořád obrovský strach, že se jim něco stan🡕 e nebo že je v nejhorším případě navždy ztratí. Měla jednu obzvlášť ošklivou vzpomínku, a vždycky se celá roztřásla, když si na ni vzpomněla. Proto pro ni bylo těžké užívat si dovolenou bez dětí. Naštěstí Richard věděl, co na ni platí. Byla velký blázen do fotografování a doma měli spoustu alb plných různých fotek. Nejvíce to byly fotky se čtyřčaty, ale ráda fotila i přírodu nebo architekturu. Na současné dovolené se chovala téměř jako japonští turisté a paměťová karta jejího foťáku už byla z poloviny plná. Dospělý, nedospělý, pořád jsou to moje dětičky! bránila se Tamara. Chtěla si užívat dovolenou, ale tohle téma probouzelo její mateřský pud a pak vždycky litovala, že opět jeli bez dětí. V duchu se jí vybavily čtyři rozesmáté obličeje a ona malinko zavrávorala. Tamaro, ale vážně. Jednou opravdu vyrostou a pravděpodobně se od vás odstěhujou. A nemusí to trvat moc dlouho. Hele, když jsi ty byla v jejich věku, tak už jsi byla těhotná. Co když se některá z vašich holek nechá zbouchnout? A co pak budete dělat s dítětem? Potrat? zeptal se jí Aleš. Ona se na něj prudce otočila. Zničehonic ji popadla obrovská zlost a z očí jí sršely blesky. Jako dětská doktorka měla nesmírně ráda malé děti, potraty bytostně nesnášela a dělalo se jí z nich zle. O tom mi nemluv! Nikdy! zasyčela na něj, já se o svoje holčičky umím postarat!

Aleš překvapeně vykulil oči. Tamaru sice pár let znal, ale aby takhle prudce zareagovala, to nikdy nezažil. Naštěstí se do situace rychle vložila Zuzka a Aleše odtáhla stranou. Oba páry se oddělily. Winterovi šli pomalu první a několik kroků za nimi je nesměle následovali Hladíkovi. Aleš se nechápavě ptal Zuzky - Nevíš, co jí je? Zuzka jen zakroutila hlavou - Nevím. Ale brácha mi jednou říkal, ať se s ní radši o dětech nebavím. Že je na to hodně citlivá. Já tomu moc nevěřila, ale asi na tom něco bude. To si se mnou ještě tenkrát nechodil, ale když si ji Ríša vzal, tak bydleli nějakej čas u nás, víš? A protože její matka se s ní nějak odmítala bavit, tak byla strašně psychicky na dně a upnula se na svoje děti. Tenkrát strašně často brečela. Vůbec nevím, kde vzala tu sílu dát si přihlášku na vejšku. A udělat jí! A co ty bys na jejím místě dělala? Já bych asi zůstala doma s těma děckama. Hele, ale slib mi, že až budeme mít vlastní, že mi neuděláš taky čtyřčata. To bysme asi nezvládli! To je ještě daleko... zasmál se Aleš. Tamara se chytla Richarda za ruku a opřela se o něj. Předchozí rozzuření rychle vystřídal smutek. Zlato, povídej mi něco. Klidně nějaký nesmysly, jen mi něco povídej. A co bys chtěla slyšet?Cokoliv. Třeba mi povídej o Římě. Přece ses tak strašně těšil. Jak uvidíš ty antický památky. Moc dobře manžela znala a věděla, že toto je jeho oblíbené téma. Kromě různých extrémních sportů a všelijakých videoher ho jako architekta nesmírně fascinovaly všelijaké stavby. A speciálně ty z období starověku. Hned se toho chytil a začal Tamaře povídat všechny různé zajímavosti, které si pamatoval ze studií nebo je vyčetl z různých knížek....a nejvíc mě na tom všem fascinuje, že to, co tenkrát postavili, dodnes stojí. A většinou skoro v původním stavu. Vezmi si, jak je to dneska. Postaví se dům a za několik desetiletí už je nepoužitelný. Nebo ta naše D1.

Nejdražší v Evropě a nejvíc na hovno. A my tady koukáme na dva tisíce let starý stavby. Není to úžasný? A pamatuješ, jak jsme byli před půl rokem v Egyptě? Třeba ty sloupy v Luxoru jsou ještě dvakrát tak starší!... Tamara si výlet do Egypta moc dobře pamatovala. Protože ho celý sama naplánovala. Kdyby totiž nechala Richardovi volnou ruku, určitě by se chtěl například potápět se žraloky a to by asi psychicky nevydržela. Už manželův monolog téměř nevnímala a jen se toulala ve vzpomínkách na jarní prázdniny a na Egypt. Ubytovaní byli v Hurghadě, v jednom z velkých měst na pobřeží Rudého moře, kde si celá šestičlenná rodinka užívala první tři čtyři dny sluníčko a moře. Potom je čekal několikadenní výlet, který v sobě obsahoval cestu do chrámu v Karnaku, do údolí Králů, pak jednu noc strávenou v poušti u beduínů, následně cesta do Káhiry a do Gízy. Což znamenalo přetrpět spoustu hodin v autobuse. Cestovní agentura jim cestu zpříjemňovala tím, že stevardka po celou cestu vykládala o Egyptě. O jeho ekonomice, o lidech a místních zvycích a náboženství, o tamní kuchyni, o Sahaře a dostalo se i na historii. Tam se samozřejmě nemohlo zapomenout na faraóny. Protože prý měli božský původ, museli si udržet čistou linii, takže potomky spolu mohli plodit pouze členové královské rodiny. Tamara seděla v autobuse vedle Denisy, která když to slyšela, musela se okamžitě ujistit. Mamí, co tím vlastně myslela? Tím udržením čistý linie? Chápu to správně, že spolu měli děti pouze příbuzní? Tamara už dětem dávno vysvětlila, že děti nenosí čáp a vrána a pouze dcerce přikývla. Jasně, Dení.

Prostě spolu měli děti otec a dcera, bratr a sestra, matka a syn, bratranec a sestřenice. Taky jich byla většina pěkně zdegenerovaných. Kdyby byli zdegenerovaný, tak by přece tak dlouho nevydrželi u moci, nemyslíš? Na tom něco bude. Ale stejně je to špatně. Není to dobrý pro geny těch dětí. Když mají oba nějakou dědičnou chorobu, která může být pouze recesivní, to znamená, že se nemusí u těch rodičů projevit, tak to dítě ji může mít s daleko vyšší pravděpodobností. Z přednášek o genetice, která ji bavila a docela jí šla, si toho i po letech ještě spoustu pamatovala, takže dokázala Denise bez zaváhání vysvětlit, jak moc je toto špatné. Ta ale jen pokrčila rameny. No jo, ale když vydrželi tak dlouho. Třeba se jim to i líbilo. A dneska už by s tím nebyl problém, když máme ty kondomy... a po očku se podívala na bráchu. Tamaře tento letmý pohled samozřejmě neušel a trochu se zatřásla. Snad si Denča nedělá zálusk na Jindru? Rychle změnila téma rozhovoru. Už se těšíš, až uvidíme pyramidy? To bude něco, na co určitě do smrti nezapomeneme! To víš, že jo, mamí. Moc se těším! Prej je postavili podle nějakýho souhvězdí, a jak od tý doby uplynulo čtyři tisíce let, tak je na nich vidět, jak se Země posouvá. Denisa dál básnila o pyramidách a Tamara si oddechla, že se jí snad povedlo odvést pozornost dcery někam jinam od takových nebezpečných myšlenek. Později toho dne byli v Údolí králů. Místo, kde je pohřbená většina faraonů. Bylo to tam také velmi zajímavé, ale Tamaře mimojiné utkvěla v paměti ještě jedna jiná věc. Eva, jednovaječné dvojče Denisy, ji chytla za ruku a zeptala se jí - Můžeme si popovídat, prosím? Tamara se na ni usmála - To víš, že jo. O čem bys chtěla mluvit? Víš, mami, mě zaujalo, jak v tom autobuse mluvila ta stevardka o těch faraónech. Ano? znervózněla Tamara a sevřela silněji Evinu ruku, jasně si pamatujíc na rozhovor s Denisou.

Ty se museli mít krásně, viď? Takových sluhů, teda otroků. Mohli si dělat, co jen chtěli. Tamara si oddechla. Už se bála, že bude muset i s další dcerou probírat téma incestu, do čehož se jí ani trochu nechtělo. Co že sis tak oddychla? Je ti taky takový teplo? zajímala se Eva. Jo, Eví, je mi strašný horko. Hele, Denisa a Kamila s tátou už nejsou vidět. Tak počkáme na Jindru, ten ještě zůstal u Tutanchamona, a pak je doženeme.Ty jo, bejt z rodiny těch faraónů, tak by musel mít brácha dítě se mnou, s Denisou nebo s Kamilou. Šokovaná Tamara se na Evu prudce otočila - Evo, že se nestydíš! Ale ta se na ni jen zazubila - Anebo i s tebou. Takový věci jsou protizákonný! odsekla jí. Evča se jenom culila - Prosím tě, mamí, já si jen dělala srandu! No proto! zavrtěla Tamara hlavou a zlehka plácla Evu přes zadek. Neustále ji udivovalo, že jednovaječná dvojčata Eva a Denisa mají strašně podobnou povahu a myšlení. Ale že během jednoho dne od obou uslyší o incestu, to by ji nikdy v životě nenapadlo. Miláčku, vnímáš mě? vytrhl ji ze vzpomínek Richard. Promiň, promiň. Já jen vzpomínala, jak jsme byli v Egyptě. Zvládnou to bez nás děcka sami? Ale, co by to nezvládli! Na motorku jsem si dal zámek, tak se nemůže vůbec nic stát, zasmál se. Tamara se opět zachvěla. Tu motorku mu vůbec neschvalovala, tvrdila mu, že se na ní jednou zabije. Nejhorší ale bylo, že asi před rokem, když byli oba v práci, se jim ztratila. A pak je volala policie, aby si přijeli pro synáčka. Ten si ji totiž ‚vypůjčil‘ a s několika dalšími kluky se na ní projížděli za městem. No a jeden z nich, Lukáš, se s ní vyboural. Naštěstí se mu nic nestalo, jen lehký otřes mozku. Jeho rodiče jim oběma, Richardovi i Tamaře, strašně vynadali. Od té doby se na to spíše zapomnělo, ačkoliv pár sousedů si z toho dosud dělalo srandu. Ale myšlenka na to, že se jí syn mohl zabít, Tamaru čas od času děsila.

Pomalu dokončovali prohlídku hlavního města Itálie a blížil se večer. Cestou autem zpět do místa, kde byli ubytovaní, strávili všichni relativně ticho. Z Tamary bylo totiž stále patrné napětí a nikdo ji nechtěl provokovat, tak všichni raději mlčeli. Ta poznala, že všichni jsou nervózní hlavně kvůli ní, takže po příjezdu se omluvila, že jí není dobře a šla si raději lehnout. Zbylá trojice se ale ještě na spaní necítila. Otevřeli si víno a bavili se o tom, co by chtěli ještě podniknout. První láhev brzo padla a už se otvírala druhá. Po druhé a třetí už to bylo znát. Hlavně na Zuzce, která byla vzrůstem menší, takže brzo začala blábolit nesmysly a smát se každému slovu. Netrvalo dlouho a začala si stěžovat, že je jí strašně vedro. Tak si sundej triko, navrhl jí Aleš. Ta se jen usmála a přetáhla si triko přes hlavu. Na Aleše a Richarda zasvítila dvě krásná kulatá jablíčka. Zuzka se usmála a promnula si prsa rukama. Já bych si zakouřila, povzdechla si. Aleš se zazubil, s kapsy vytáhl cigaretu, zároveň si rozepnul kalhoty🡕 a přistoupil k ní. V jedné ruce cigareta, ve druhé tuhnoucí čurák. Můžeš si vybrat, smál se. Zuzka na nic nečekala, bez rozmyšlení klekla na zem, chytla tlustou kládu do ruky a plynulými pohyby ho rychle přiváděla ke stříkání. Chtěla si kouřit, ne? upozornil ji. Soráč, já se nechala unést. Rychlým pohybem si zastrčila manželův klacek hluboko do úst. Zuzana moc dobře věděla, co má dělat a jazykem kmitala po špičce rudého obra sem tam. Richard zatím stále pouze pozoroval sestru a švagra a zatím se k nim nechtěl přidat. Raději vytáhl ptáka s kalhot a pomalu si ho honil. Společně s Alešem už Zuzanu kolikrát šukali, takže věděl, že se dočká. Netrvalo to dlouho, Zuzka si vytáhla manželův penis s úst a řekla Richardovi - Co si tam tak soukromničíš, brácho? Pojď mě radši líznout!

Nadzvedla zadeček, aby jí mohl stáhnout sukni🡕 , a okamžitě se vrátila ke kouření. Richard k ní zezadu přistoupil a rychlým pohybem jí stáhl naráz sukni🡕 i malé krajkové kalhotky. Zuzka nedočkavě zavrtěla zadečkem, když ucítila na kůži jeho horký dech. Chvilku jí rukama pouze masíroval krásně kulaté půlky, než konečně přejel prstem přes hladovou a rozevírající se dírku. Zuzka měla stále zavřené oči a vertikálními pohyby hlavou uspokojovala Aleše. Navíc mu ještě rukou masírovala koule, takže on se taky zmohl na pouhé sténání. Richarda pohled na sestřiny dírky velice vzrušoval, takže ho popadlo obrovské nutkání zabořit do jedné z nich ztopořeného ptáka. Vylízat ji může někdy jindy. Popadl ji za boky a zvedl je výš, aby k ní měl snazší přístup. Ona ihned pochopila, co se děje a přešla z pokleku na všechny čtyři. Richard toho okamžitě využil a zarazil tvrdého ptáka hluboko do nabízené pičky. Cítil, jak se Zuzčina kunda rytmicky stahuje a krásně ho masíruje. Její štíhlé tělo se mírně třáslo, jednak díky alkoholu🡕 , ale hlavně rozkoší. V této pozici vydrželi pěknou dobu, hlavně proto, že oba muži měli k Zuzce snadný přístup a ona si ani nijak nestěžovala. Změna nastala, až když oddechující Richard upozornil - Už budu stříkat. Nebyl totiž tak zvyklý na Zuzčinu pičku jako Aleš. Ten jí pravidelně projížděl, takže ji vydržel šoustat velmi dlouho, než ji nakonec vystříkal. Zuzana si na moment vytáhla penis z úst - Vyměníte se? poprosila. Chlapi se usmáli, ale v okamžiku se prohodili. Richard věděl, jak moc jeho mladší sestra miluje sperma a že si nenechá ujít příležitost k jeho polykání. Jakmile zastrčil ptáka do horké tlamičky, ucítil mrštný jazýček, olizující sladký nektar z kundičky.Už to bude? zeptala se ho, když si na vteřinku vytáhla tvrdý ocas z úst.

Richard pouze přikyvoval hlavou a hluboce oddechoval. Zuzka si povytáhla penis z ven z pusy, takže uvnitř zůstal pouze obrovský žalud, a rychlými a zkušenými pohyby rukama začala honit toho macka. I Aleš zrychlil svoje přírazy do těsné a hladové kundičky a dvojitá dávka horké smetany se pomalu, ale jistě blížila. Richardův penis konečně začal stříkat a vyplňoval sestřina ústa bílou lávou. Ta sladkou tekutinu s chutí polykala, a když všechno skončilo v jejím bříšku, pořád se olizovala až za ušima. Richard se unaveně svalil do křesla a opět pouze pozoroval souložící manželskou dvojici. Bylo na nich poznat, že jsou pěkně sehraní, protože sexu se určitě pravidelně věnovali. Aleš stále klečel za Zuzanou a rychlými a prudkými pohyby ji pořádně protahoval kundičku. Pot se z nich řinul a oba divoce oddechovali, dokud se Zuzčina kundička nesevřela vlivem přicházejícího orgasmu. Aleš z ní okamžitě vyjel a vrazil do stahující se štěrbinky dva prsty, kterými ji přivedl k vyvrcholení. Potom si klekl nad její obličej a začal si honit péro. Když Zuzka konečně otevřela oči a uviděla tvrdý ocas, neodolala a zastrčila si ho do svojí hladové tlamičky. Netrvalo dlouho a druhá dávka jí zkropila jazýček. Richardovi se při sledování sestry a švagra opět postavil, proto navrhl - Zuzka očividně nemá pořád dost, nedáme sendvič? Tak začněte, až se mi postaví, tak se přidám, souhlasil Aleš. Zuzka ani neodpověděla, jen se těšila, jak jí tvrdé čuráky vyplní obě hladové dírky. Máme něco na namazání? zeptala se. Hned jsem zpátky. zněla Richardova odpověď. Vyběhl do kuchyňky, popadl nějaký olej a běžel zpátky. Okamžitě si všiml, že Zuzka se dala do probouzení Alešova ocasu, přičemž zaujala pozici, při které opět klečela na všech čtyřech a měla krásně vystrčený a přístupný zadeček. Toho se nedalo nevyužít. Přiklekl za ní a začal ji promazávat citlivý análek.

Slabě zaúpěla, když cítila, jak se do její prdelky prodírají bratrovy prsty. Nejprve ukazováček poté prostředníček a prsteníček. To už byla dost roztažená na to, aby se do ní vešlo i něco lepšího než jen prsty. Richard si ještě několika pohyby rukou namazal i ptáka a začal ho opatrně zasouvat do těsného zadečku. Zuzka si klekla a rukama si silně roztahovala půlky, aby do ní byl snadnější přístup. Hele švagříku, lehni si na zem, Zůza se na tebe posadí a nakonec do ní zajedu já, navrhl Aleš. Oba dva souhlasili a v okamžiku ležel Richard na zemi s ptákem hluboko v Zuzčině zadečku, přičemž ona se tiskla zády k jeho hrudi. Objal ji rukama a začal si pohrávat se dvěma kopečky, které se pravidelně s jejím dechem zdvihaly a klesaly a které byly ozdobené dvěma krásně tvrdými bradavkami. Zuzka slabě sténala, když na prsou cítila bratrovi ruce a začala kroutit pánví, aby se tvrdé kopí dostalo ještě hlouběji do jejího roztouženého těla. Konečně po několika minutách snažení byl Richardův celý penis zabořen hluboko v rozkošné úzké prdelce, což oběma způsobovalo obrovskou rozkoš. Místností se rozléhalo sténání. Aleš viděl, že Zuzka má jednu dírku plnou, takže nastal čas, kdy se zaplní i kundička. Poklekl mezi roztažené nohy ležící dvojice a přiložil ztopořený klacek k prázdné, ale vlhké pičce. Jseš ready, Zuzí? zazubil se na ní. V odpověď mu přišlo zasténání - Vraž ho do mě! Máš to mít! A zarazil tvrdého ptáka hluboko do manželčiny horké pochvičky. Ze Zuzaniných úst uniklo hlasité zasténání. V krvi alkohol🡕 , v kundičce manžela a v zadečku bráchu. Její drobné tělo se celé chvělo chtíčem a vášní. Taková rozkoš pro ni nebyla běžná, obvykle si museli vystačit sami s Alešem. Teď v sobě cítila dva ocasy, které dělila pouze tenká přepážka. I Richard si tuto trojku docela užíval. Sestru neviděl zase tak často, takže byl rád, že si s ní mohl teď pořádně užít.

A když už trojka, tak měl radši složení dva chlapi - jedna holka. Ne, že by byl bisexuál, to ne. Spíš, že dvě holky vyžadovaly obrovské nasazení a stálo to spoustu energie, takhle si mohl v klidu užívat a nebyl po tom tak moc unavený. Svaly Zuzanina zadečku ho teď nesmírně silně masírovaly a kvůli přítomnosti dalšího penisu v kundičce se normálně úzká prdelka zdála ještě těsnější. Protože ležel na zemi, neměl moc manévrovacího prostoru, proto pouze ležel a užíval si nádherné spojení. Navíc cítil, jak v těsné kundičce klouže sem a tam Alešův penis. Ten byl na Zuzčinu kundičku zvyklý, nebylo dne, kdy by ji aspoň jednou neprojel. Trojky měl taky rád, jen by radši preferoval místo Richarda jeho manželku. S tím se však nedalo nic dělat. Proto se snažil užít si, co jen to šlo. A že to nebylo vůbec špatné. Přítomnost dalšího penisu v těle jeho manželky měla za výsledek to, že kundička byla daleko těsnější než jindy. Zprvu byli přírazy obou pánů do těsných dírek poněkud náhodné a nesynchronizované, ale brzy se ustálil pravidelný rytmus a celá trojice prožívala nádherné chvíle. Richard stále objímal Zuzku a svíral v dlaních pevná ňadra, zatímco Aleš ji držel za boky a tvrdě do ní zajížděl. Ona se jen svíjela a sténala, toužíc po větší a silnější rozkoši. Pot se ze všech tří jen lil, tep se jim razantně zrychloval a vzduch se plnil typickým pachem sexu. Nejrychleji se ke stříkání blížil Richard. Krásný zadeček jeho sestry byl pro něj moc a ta úžasná těsnost ho neskutečně rychle přiváděla k orgasmu. Z úst mu vycházely jen nesrozumitelné zvuky, když začal zrychlovat své přírazy proti Zuzaně, následované sprchou horkého semene, které stříkalo v jejím análku a vyplňovalo jí střeva. Oba dva, Aleš i Zuzka, cítili proud spermatu, a když ochablý penis opustil úzký zadeček, Aleš toho okamžitě využil. Zvedl jí do náručí, poponesl o kousek dál, lehl si na zem a posadil si manželku na sebe.

Tvrdý pyj se během vteřiny vrátil zpátky do horké a vlhké štěrbinky, kterou před několika okamžiky musel opustit. Nyní spočívala veškerá iniciativa na Zuzce. Ta si to plně uvědomovala a krouživými pohyby pánví zvyšovala napětí a vzrušení svoje i Alešovo. Vášnivě sténala, když cítila, jak se manželův monstrózní penis noří hlouběji a hlouběji do jejího roztouženého těla a roztahuje jí kundičku. Netrvalo dlouho a orgasmus zachvátil Zuzčino touhou a vášní posedlé tělo. Prudké nabodávání se na Alešova čuráka udělalo své a sama se svíjela v krásné křeči. Přitom se svaly v kundičce neuvěřitelně silně stáhly a ta masáž byla moc i na Aleše. S hlasitým výstřikem vykropil tu pulsující pičku svojí další dávkou. Oba dva se svalili vedle sebe na zem a snažili se popadnout dech. Po několika minutách se ztěžka zvedli a dopotáceli se do svojí ložnice, kde okamžitě usnuli. Naproti tomu Richard je opustil ještě předtím, než se oba udělali. Chtěl se ještě vysprchovat a začal hledat ručník. Když jej ale našel, dostal lepší nápad. Jsou přece v Itálii, tak proč si místo sprchy radši nezaskočit k moři? Je to asi půl kilometru, takže by to nebyl žádný problém. Rychle se převlékl do plavek, popadl osušku a vyběhl směrem k pláži. Bylo už kolem půlnoci, takže malé městečko, kde byli ubytovaní, bylo již úplně liduprázdné. Během chvíle dorazil k vodě, kde se zastavil a tiše poslouchal zvuky moře. Pravidelné narážení vlnek o pobřeží, následované ústupem, znovu a znovu. Klidná, pokojná, uklidňující a nádherná píseň, ve které spousta umělců hledala a hledá inspiraci. Richard tam tak stál, díval se do temných vln a přemýšlel o svém životě. V mládí měl spoustu tužeb a cílů. A spousty z nich i dosáhl. V mnoha se dostal i dál, než původně zamýšlel.

Po nelehkém dětství stráveném na venkově se dostal na vysokou školu, ČVUT, a protože byl vždycky pracovitý a svědomitý, nebyl pro něj problém ji zvládnout. Po dokončení školy si myslel, že už na něj někde čekají, ale šeredně se zmýlil. Když konečně dostal práci, dělal něco úplně jiného, než si představoval. Problémy se na sebe vršily, jeho nadřízený něco podělal, svedl svoje chyby na něj, takže nakonec musel Richard z práce odejít. Po několika letech si sice zjistilo, že to nebyla jeho chyba, ale to nikdo nevěděl a nikdo ho nechtěl kvůli špatným referencím zaměstnat. Až po odstěhování z Prahy se vše otočilo. Vstoupil do jedné menší firmy a šéf mu po pár letech nabídl jednu z vedoucích pozic, pokud si dálkově dodělá nějakou školu v oboru řízení lidských zdrojů. To pro něj nebyl problém, takže za pár let dostal daleko lepší místo a ještě si za jméno mohl připsat titul MBA. Richard se nadechl a začal si protahovat svaly, aby byl schopen něco uplavat. Přitom se jeho myšlenky p

Části povídky

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Incest, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře