Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dva roky s dominou 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

U bočního vchodu jsem jí pustil aby mohla odemknout. Bylo mi to divné že jsme nešli hlavním vchodem , ale po čase jsem se už nikdy nedivil. V předsíni si sundala kožich a šla dál. Otevřela další dveře a rozvítila v malém baru. Já si zatím sundával bundu🡕 a přemýšlel jak to na ní navléknu. Vstoupil jsem za ní a byl jsem překvapen , přede mnou se otevřel pohled na malý vysoký bar za kterým stála ona a už dávala dva šál🡕 ky pod presovač, před barovým pultíkem čtyři barové vysoké židli🡕 čky, v pravo od baru Kožená dvě křesla , stolek a veliká Kožená sedačka.

Celá místnost jen beton, dřevo, kov a kǔže. Osvětlení zajišťovaly bodovky s regulací světla. Ted svítily velmi málo a vytvářely zajímavou hru stínů . Mě už fakt stál a cítil jsem jak už jsem celej oslintanej ve slipech. Přistoupil jsem za ní za barem a chytil ji kolem pasu a svým trvdým penisem jsem se přitiskl k jejímu zadku. Trochu se zavrtěla v mém klíně a tím jen zvýšila můj tlak v kalhotách🡕 , zavrčela klídek, dej ty ruce hezky pryč a běž si sednout na židli🡕 čku. Nerad jsem ji poslechl, obešel jsem bar a sedl jak poručila. Káva se dovařila a jedna přistála přede mnou. Obešla bar ke mě do předu, napila se že své kávy , otočila se ke mě zády a já měl možnost zase posoudit její obepnutý zadek v kožené sukni🡕 . Masíruj mi ramena. Začínal jsem tušit že dnešní noc bude výjmečná. Moje ruce ji uchopily na ramenou a mé prsty pomalu jezdili po ramenou a její pevné krásné šíji. Pohla hlavou že strany na stranu a bylo cítit jak se uvolnila. Moje ruce pomalu přejeli do předu na její kozy schované v podprsence a pod halenkou. Ještě ne řekla a její ruce ty moje posunula zpět na ramena . Sesunul jsem se židli🡕 čky a přitáhl jsem si ji do klína. Ten můj klacek se ale opravdu už začal hodně vzpouzet. Rozepni mi sukni🡕 , byl to příkaz o kterém se nedalo vůbec pochybovat. Moje ruka našla jezdce zipu a pomalu jsem a ním jel dolů k jejím oblinám. Zvuk zipu mě fakt rajcoval.

Sukně se začala otvírat a moje druhá ruka zajela pod ní a obejmula madam kolem boků, cítil jsem její teplé tělo a prsty sjely mezi nohy, kde byly cítit její saténové kalhotky. Po pravdě byla už trochu vlhká a kalhotky to nedokázaly zakrýt. Její stehna se malinko roztáhly a můj prstík projel její šťerbinku , maličko se prohla a jeji klín v kalhotkách vyšel memu prstu vstříc. V tu chvíli mi projelo hlavou jaké to bude super píchání se starší ženou. Už jsem přestal přemýšlet a jen se soustředil na to abych ji šoustal. Její koženou šatovku jsem z ní pomalu stáhl ke kotníkům, stála přede mnou jen kozačkách, punčochách , které končily širokým lemem kousek od její kundy která začala vlhnout víc a víc a v bílé halence. Najednou se otočila a řekla klekni si a lízej mě. To mě trochu zaskočilo přece jen jsem ji nechtěl lízat kundu která byla nějakých osm hodin v kalhotkách pod sukní. měl jsem v úmyslu jí ho tam vrazit šoustat vystříkat.

Části povídky

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: BDSM

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře