Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dva roky s dominou 10 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Nevím v kolik bylo hodin ale probudilo mě nutkání čůrat , chvilku mi trvalo než mi došlo kde jsem a že nemůžu vstát a odejít normálně na záchod ale že mám pleny a musím do nich. Podle rady Krystýny jsem se lehce nad zvedl a pomalu to pouštěl tak aby mi to ztékalo mezi nohama až na zadek. Teplá moč se vsakovala do plen a v mém rozkroku jsem cítil příjemné teplo. Poznámka "vidím že ti to jde " mě probrala z polospánku. O stěnu u dveří stála ona. Černá dlouhá noční košile, nabíraná pod jejíma prsama a dlouhé rozparky po bocích až do pasu.

Na nohou pantoflíčky na jehlách. Ani v noci si je neodpustila. Přišla pomalu k mé posteli a pomalu odkryla peřinu. Dlouze se na mě dívala a pak si sedla na okraj postele a zeptala se. Tak už jsi se rozmyslel? A pokračovala že by byla ráda abych tady zůstal že si spolu užijeme spoustu zábavy že se mi to bude líbit. Jako kdybych potom co jsem viděl měl snad na výběr. Nevím možná pro svůj vnitřní klid chtěla slyšet že zůstanu. Jen jsem přikývl. Naklonila se na dé mne a dlouze mne políbila. Naše jazyky se setkali na půl cesty. Pak se ode mne odtáhla a její oči zářili . Její ruka vzala zip a pomalu s ním jela až dolů a pak druhý. Přední díl overalu stáhla ke kotníkům a dlouze se zadívala na plenkové kalhotky a začala mě hladit v rozkroku. Její doteky jsem cítil velmi vzdáleně. Její prsty nahmataly patenty na bokách kalhotek a pomalu je začaly rozepínat. Hezky lež a nehýbej se jinak nic nebude. To byl stručný a jasný rozkaz. Pomalu odklopila pleny a na světlo vlastně do tmy vykoukl to moje neštěstí v kleci. V její ruce se objevil klíček a zámeček na kleci cvakl a odskočil. Pomalu sundala z mého penisu klec a pak za Mejla koule na stáhla i kroužek. Konečně se mohl trochu narovnat. Její ruka ho pomalu uchopila a lehce něžně s ním mezi prsty pohla nahoru a dolu. Vůbec neřešili že je celej morem od moči. Pomalu mi ho začala honit a on začal tvrdnout. Opravdu to netrvalo moc dlouho a byl připraven na vše. Pomalu se zvedla a přesunula se na dé mne . Její ruce rozhrnuly košilku až odhalily její klín. Pomalu si námět sedla a velmi velmi jemně si ho zavedla do své kundičky. Nejdříve jen na kraj a tam si s ním trochu pohrála a pak ho zasunula hloubš. Ruce opřela o můj hrudník a pomalu se nadzvedla a zase dosedla. Nasadila pomalý rytmus a já se mohl zbláznit občas přidaly krouživý pohyb. Neskutečně mě rajcovala. Pak přidala a bylo poznat že už se blíží její vyvrcholení, jenže ze mě se už do ní hrnulo sperma. Nic neříkala jen zrychlila pohyb a její kundička začala vydávat mlaskavé zvuky a mezi mé nohy z každým dalším pohybem stékal proud mého spermatu a jejími kundími šťávami. Pak se najednou prohla a její stehna se trochu roztřásla.

Když vše pominulo naklonila se a dlouze mě políbila. Pak se ze mne pomalu vysunula a vzala pleny a pomalu mi je zase přetáhla zpátky. Cítil jsem je jak jsou mokré a studené. Dobré bylo že mi nedala zpět klec. Vše co jsme vyprodukovali společným úsilím při šoustání teď zůstalo v mém rozkroku skryto plenkami . Zacvakla kalhotky a lehce mě pohladila a poplácala. Během okamžiku jsem začal chcát. Studený pocit se zase začal měnit na teplo. Pomalu si vyhrnula košili a ukázala mi svůj vlhký klín celý ulepený od mého spermatu a jejich kundích šťáv. Jen poručila teď mě hezky očistíš to snad ještě zvládneš. Pomalu přibližovala svůj klín k mému obličeji a její příkaz tak lízej se nedal neuposlechnout . Můj jazyk se pomalu přiblížil k jejímu poštěváčku a pěkně začal olizovat ten krásný hrbolek. Pak zmizel v její díře a mě se zvedl žaludek a nebylo daleko k tomu abych začal zvracet. Když měla pocit že je už dostatečně čistá nechala si očistit i anál. Tam se nechala lízat děle pochopil jsem že ji to vzrušuje . Pomalu se seš unikla vedle mě na postel dala mi napít. Mysle jsem že teď odejde ale ona se zvedla a šla zhasnout a vrátila se ke mě a lehla si vedle mne. V ruce se jí objevil klíček a ona jen řekla povolím ti ruce tak ne že začneš vyvádět nějaké nesmysly. Zarachotil řetěz a já mohl dát ruce od sebe a do pasu. Přítulila se ke mě a svoji nohu pře hodila přes moji a kolenem se opřela do plen a přimáčkla pleny mě do rozkroku. Hlavu položila na moje rameno a ruku přehodila přezemě . Moje ruka nahmatala její prso a přes stén jsem cítil jak ji tvrdne bradavka. To jsem ti nedovolila ale cítil jsem z ní že jí to nevadí ba naopak jí to dělá dobře. Za chvilku jsme usnuli. Těsně než jsem usnul jsem věděl že tady zůstanu.

Části povídky

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Piss, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře