Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dva roky s dominou 9 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Krystína se vrhla na zem a sklonila hlavu a chytla madam za nohu. Než stačila cokoliv říct madam ji odkopla a došla až ke mě. Bez slov jsem dostal takovou facku že se mi zatmělo před očima. Z ruky mě vypadla hořící cigareta na zem a mé vzpupné sebevědomí mizelo nenávratně pryč. Z barové židli🡕 čky jsem se svezl dolů na nohy jak žok. Pleny mezi nohama nebyly zrovna to pravé ořechové pro mojí rovnováhu.

Co to tady provádíš. zavrčela madam. Mlčel jsem jen jsem si dal ruce v poutech před obličej. Ty neumíš mluvit? Padla z její strany otázka.

Pak už vedla jen monologo tom jak mi nepovolila kouřit a už vůbec né pít její luxusní whisky. Popadla mě za kroužek v obojku a táhla mě chodbou do mučírny. Pley mezi nohama mi vadily při chůzi a byl jsem rád že jsem se nerozplácl na dlaždičkách jak žába. Zuzana chytla Krystinu za vlasy a vlekla ji po čtyřech za náma. Madam otevřela dveře a rozsvítila tlumená světla po stěnách. Přivlekla mne pod hák na kladce zahákla řetěz mezi pouty na hák a vytáhla ho na horu až jsem stál skoro na špičkách. Chudák Krystína dostala na ruce rozporku a za tu byla vytažena další kladkou vedle mne, jen nebyla tak napnutá ale to se mělo vzápětí změnit. Pohled na krystínku byl fakt úžasný, černé kotníčkové kozačky na jehlách, saténové šatičky v kombinaci černé a růžové barvy pro služebnou s volánky a přes šaty🡕 růžová zástěrka. Zuzana ji připla pouta🡕 na kotníky a začala ji za kruhy v podlaze roztahovat nohy až už Krystína na jednou nestála na zemi ale vysela na rukou a mrskala se a začala natahovat. Zuzana bez řečí vytáhla ze skříně nafukovací roubík vrazila jí ho do pusy a zajistila za hlavou páskem🡕 . Pak jí ho pomalu začala nafukovat až jí málem udusila a vyvrátila čelisti. Se zalíbením se dívala na své dílo. Pak uchopila zip který s charakteristickým zvukem na zádech otevřela od krku až do pasu kde jí končil. Šaty ji shrnula do krajů a odhalila celá záda. Madam si sedla do křesla a zeptala se mě " o čem si naše hrdličky povídali"? Já mlčel, Zuzana uchopila dlouhý bič a přetáhla jím Krystínu po zádech a ta jen zavila. Její křik krásně ztlumil roubík v její puse. Moje reakce byla jestli to už trochu nepřeháněj. Výsledek bylo snad pětšest ran doprovázené tlumenými zvukovými projevy Krystíny. TAk znova o čem jste se bavili? To jsem pochopil že musím mluvit pravdu a vše se ve mě vzepřelo. Tak jsem jí řekl že tady končím a že na konci týdne se odstěhuji. Madam pokynula Zuzaně a tá jí podala bič a sama odkráčela dveřma pryč. Madam se posatvila za Krystínu a asi desetkrát ji přetáhla se slovy co si vůbec dovolila jít za mnou dolů a jak tože jí to nenahlásila. Její tělo se na háku kroutilo co to šlo ajejí křik teď už nepřestával a tvořil souvislý monotóní zvuk. Madam přestala a došla si vyměnit bič za menší velikost. To jsem netušil co bude následovat. Madam napřáhla a její přesně mířená rána mezi nohy Krystíně přistála skrz rozkrok od zadu do předu až na její kundičce. Aní její kalhotky jí nemohly zachránit od bolesti. Pak následovala další a další ani nevím kolik joch bylo ale když se bolestí počůrala a její moč tekla proudem po jejích nohách madam přestala. V tu chvíly se vrátila Zuzana zpět a něco držela v ruce.

Už jsem to nemohl vydržet a chrlil jsem ze sebe něco hodně peprného. Madam vzala balíček od Zuzany a začala mi s ním mávat před očima. Tohle jsou tvoje fotky a ty si rozmysli jestli v pátek odejdeš nebo zůstaneš. Jinak si tvé fotky budou moci prohlédnout v práci a samozřejmě i tvá milovaná žena. Pomalu mi je ukazovala a já pochopil že jsem si pěkně zavařil jen jsem ještě nevěděl na jak dlouho. Ve vzteku který ve bublal jsem řval něco o děvkách, kurvách atd. Madam se jen ušklíbla a se slovy já věděla že se domluvíme vrátila fotky Zuzaně. Uchopila bič a její rána byla mířená na můj rozkrok. Balík plen fungoval jako tlumič dobře lepe než za mlada noviny ale jen chvilku a když začala s pravidelnou přesností trefovat moji skrytou klec tak to oprasvdu bolelo začal jsem řvát pak jsem se pochcal do plen a pak jsem omdlel. Na jak dlouho nevím, ale když jsem se probral ležel jsem na podlaze a řetez ktarý spojoval okovy na mých zápěstí byl zkrácen na minimum. Od oka na krku vedlo vodítko, které držela madam v ruce a škubal s ním. To je dost že jsi se probral to by pro dnešek stačilo. Jdeš spát aby jsi si to mohl ještě jednou celé promyslet. Krystína se Zuzanou už byly pryč. nějak jsem se postavil bolel mě celj penis a nakonec jsem byl rád že mám pleny. šouravími kroky co bolest a pleny dovolily jsem vyrazil za madam do svého pokoje. TAk jak jsem byl v černém overalu a s balíkem plen v rozkroku jsem si musel lehnout na postel. Madam mi ruce připoutala za hlavou k posteli a se slovy za to dnes co jsi předvedl budeš spát áž do rána už mokrejch plenách tak si to užij a odešla. ZA chvilku přišla ZUzana s vlaškou a dala mě napít. bylo toho snad litr najednou. Bylo mi těžko a nazvracení ale musel jsem to vypít. Pak zhasla a odešla a nechala mě mejm myšlenkám. Rychle jsem se ještě jednou vyčural do plen aby se mi trochu ulevilo a usnul jsem vyčerpáním prostě vším naprosto hotovej.

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Orál, Piss

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře