Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dva roky s dominou 7 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Nevím jak dlouho jsem spal , ale byl jsem ráno docela hotovej. Vzbudil jsem se a neměl jsem vůbec ponětí kolik je hodin. Najednou se otevřely dveře a v nich stála ona. Její postava se rýsovala ve dveřích proti slabé mu světlu. Vypadala jak bohyně a ve mě se praly pocity nechuti k ní a k céelemu tomuhle stavu a na druhou stranu neskutečný chtíč. Její ruka nahmatala vypínač . Světlo bliklo a ona ho ztlumila na minimum. Ona se v přítmí místnosti pomalu rozešla ke mě. Její prsa se rýsovala pod látkou a jako kdyby na mě volala vem si nás do ruky.

Došla k mému lůžku a sedla si na okraj a elegantně přehodila nohu přes nohu a její dlouhá košile se svezla po stehnech na okraj a odhalila její výstavní nohy až nad boky. Můj penis se chtěl probrat ale pleny mezi nohama v kombinaci s vlhkem tomu bránili. Bez jediného slova odhrnula peřinu a poplácala mě po kalhotkách. Cítil jsem jak bych se chtěl po ránu vymočit, ale ani nevím proč jsem chtěl vzdorovat tomu abych se počůral. Naklonila se nade mnou a její prsa se dotýkala mé hrudi. Tak jak jsi se vyspal, zašeptala otázku ale nečekala odpověď, teď tě odpoutám a sundám ti kalhotky. Ty vstaneš a uklidíš si svoje věci z tašky do skříně a pak půjdeme dolů do baru dáme si ranní kávu🡕 a pak se půjdeš osprchovat a udělat celkovou hygienu . V ruce se jí objevil klíč a odemkla mi pouta🡕 na rukou od řetězu, kterým jsem byl připoután za hlavou k čelu postele. Mohl jsem je dát konečně dopředu a trochu se protáhnout. Postavila se a čekala až vztanu. To ovšem nebylo vůbec jednoduché. Vycpané kalhotky mě bránily abych se posadil. Neohrabaně jsem se otočil na břicho můj penis se zabořil do mokrých plín které už nebyly tak jemné jako když mi je oblekli.

Byly trochu tvrdé a hlavně těžké močí. Když mě viděla jak jsem neohrabaný začala se usmívat. Počkala až jsem se doslova zkulil z postele. Zjistil jsem že se nemůžu postavit a jedině jak se můžu pohybovat je po čtyřech jako malé dítě. Lezl jsem po čtyřech k mé cestovní tašce. Jak jsem se začal pohybovat nutilo mě to čím dál víc k močení. Každý to přeci známe ranní čůrání. Po chvilce jsem to vzdal a pustil to už jsem to přestal zadržovat. Ten pocit ta úleva, pleny zase o něco ztěžkly. Ona to poznala, její noha v sandálku na jehle se ze zadu začala jemně dotýkat kalhotek . Věděla že tak to budu ještě pokračovat. Přistoupila ke mě ze zadu a řekla, teď ti sundám kalhotky. Ruce povolily kšandičky na sponu donutila mě lehnout na záda a já cítil jak mi moč zase ztéká mezi nohama až k análu. Její ruce pomalu ztáhla kalhotky . Po celé noci jsem mohl dát nohy k sobě tedy aspoň trochu a mohl jsem se postavit . Začal jsem se batolit po pokoji a uklízel si věci do skříně. Její oči mě pozorovaly a bylo vidět že jí baví sledovat jak se batolím jak mimino s velkou hromadou plín mezi nohama. Všechno mě to táhlo mezi nohama. Neumím říct kolik jsem toho za noc do plín načůral ale celej ten balík mě táhl k zemi. Když jsem uklidil věci do vyčleněné části skříně, vyrazili jsem spolu do suterénu do baru. Ve světle baru byla fakt nádherná a já ji chtěl. Musel jsem si sednout na barovou židli🡕 čku. Pleny se mi přimáčkly na tělo. Můj penis a koule se třely o mokré pleny a já začal zjišťovat že to není úplně špatné a začal jsem mi pocity že mě to vzrušuje i kdyz jsem se tomu bránil. Z kávovaru donesla dvě kávy . Můžeš si zakouřit. Vytáhl jsem z krabičky cigaret jednu a zapálil si. Stoupni si, její pokyn byl jasný pomalu jsem se sesunul ze stoličky a postavil jsem se jak mi moje věci mezi nohama dovolily. Stál jsem s nohama od sebe kouřil jsem a popíjel kávu🡕 a ona mi svojí rukou jezdila mezi nohama a vtlačovala plýny mezi nohy. Jak se mi začaly třít mokré plínky o penis a koule začalo mě to vzrušovat.cítil jsem jak by se mi chtěl postavit ale nejde to.

Pracovala velmi intenzivně a já byl tak vzrušenej že jsem přestal i tahat cigaretu která zhasla. Cítil jsem jak se udělám aniž by mi stál. Trošku zapulzoval a já cítil jak že mě teče semeno . Ona to taky věděla a jen to okomentovala slovy to jsem tě krásně podojila. A teď se běž umít a kalhotky plínky dej do pračky Zuzana je výpere. V koupelně jsem se svlékl a hodil mokrý věci do pračky. Bylo mi to nepříjemné, ale časem jsem si zvykl. Osprchoval jse se a vrátil se k madam k baru. Na baru ležel kroužek a u něj nějaká kovová klec. Nechápal jsem na co to je. Madam mi nařídila se rozkročit zkontrolovala penis a začala mi tahat koule. Když mi je vytáhla dostatečně , nasadila za ně kroužek pak vzala klec plácla mě přes penis který ač byl vystříkanej se začal stavět. Klec navlékla a přes očko prostrčila kroužkem a zajistila zámečkem. Můj penis byl uvězněnej v kleci která bránila jeho ztopoření. Madam se usmála , moc ti to sluší, to teď budeš nosit každý den aby jsi náhodou neměl nějaké úmysly. Nechceme od tebe nic chytit kdyby jsi ho náhodou neudržel v kalhotách🡕 . Tak tohle je prevence. Chtěl jsem něco říct ale její zvedlá ruka mě zastavila. Teď se seber a jeď do práce a dej vědět kdy přijedeš domů. Ano madam . Po pultu baru ke mě přisunula klíče od domu. S houpajici kleci jsem odešel na horu do svého pokoje. Ustrojil jsem se a odešel k autu. Klec mě vzrušovala ale penis byl uvězněn dokonale. Začínal jsem tušit co budu celé dny zažívatCelý dne mě provázel pocit kdy se můj penis chtěl stopořít ale klec ho dokonale držela v zajetí. Bylo to zvláštní ale celý den jsme byl v pernamentní vzrušení které ale nikdy nedostoupilo vrcholu. Při pohledu na jakou koliv pěknou ženu jsem chtěl ale nic jen jsem cítili jak mi vlhnou slipy. Celý den bylo utrpení nemohl jsem se soustředit.

Představa že to takhle bude celý den pořád a další dny jsem byl docela rozhozenej. Odpoledne jsem se poslal madam sms v kolik se vrátím domů, dál jsem si jistou časovou rezervu abych se vyhnul problémům s pozdním příchodem a tím dát madam důvod mě potrestat. Před domem jsem zaparkoval auto a docela jsem se těšil jak se vykoupu a madam mi sundá tu věc co mám mezi nohama. Otevřeĺ jsem vchodových dveře. V domě bylo ticho a tma , jako kdyby nebyl nikdo doma. Ve vší tichosti jsem vklouzl do svého pokoje. Na lůžku ležel vzkaz. Vykoupat a pak přijď dolů. Rychle jsem se osprchoval a hodně jsem se snažil trochu umít svůj penis, co klec dovolila. Začal jsem sestupovat po schodech do suterénu k baru. Rychle jsem si zapálil a přemýšlel jsem co bude. Z dveří na konci chodby se ozval výkřik, co se tam asi děje. A znovu, vzrušilo mě to, ale klec byla pevná a malá. Zamáčkl jsem oharek v popelníku a pomalu jsem kráčel na konec chodby. Vzal jsem za dveře a otevřel jsem je. Otočila se na mě , ty neumíš klepat. Popadla bič , ke mě a klekni. Líbej mi nohy. Padl jsem na kolena a bič mi přistál na zádech. Její nohy byly v kotníčkových botách a její nohy zdobyly síťové punčochy které končily v horních partiích stehen. Její kožené šaty🡕 obepínaly její krásné tělo a zdůraznily jjejí výstavní křivky. Na kladce vysela Zuzana, její nohy byly upoutány do kruhů na podlaze. Nohy roztažené od sebe. Viděl jsem její kotníky v okovech jak sebou jen škubají. Mezi nohama byl stojan který byl zakončen kovovým dildem a ten měla Zuzana zaražený v análu. Madam mě za vlasy přitáhla k jejímu rozkroku. Lízej a pořádně. Vraž jí tam dva prsty a hezky jí šukej. Moje prsty začaly kmitat v její velký kundě a jazyk jí u toho lízal pošťeváček. Její pysky okroužkované na mě působily jako magnet. Madam tom vše sledovala.

Jako kdyby to věděla vykřikla dost. Přestal jsem asi chvilku před jejím orgasmem. Jen tiše zavila. Madam mě postavila , na prstě se jí houpal klíček od mé klícky. Se sundáním si dala na čas. Rukou mi ho masírovala. Povolila kladku a Zuzaně pomalu klesly ruce před obličej. Madam vytáhla z análu dildo a Zuzana jen hekla. Tak pojď a vraž jí ho tam a pořádně ji šoustej a pěkně se do ní vystříkej. začal jsem přirážet a ona jí bičem přetáhla přes prsa která vysela nad korzetem. Pobízela mě k větší intenzitě. Zuzana jen vzdychala trochu jí to asi bolelo ale držela. Já ji držel za boky a moc se mi to začínalo líbit jak nechce ale musí. Začínalo se mi rosit čelo a Zuzana už křičela. Madam jí přestala švihat přes prsa. Mě to vůbec nedošlo nechtěl jsem jí způsobit bolest ale chytil jsem jí za kozy. Bolestí začala křičet a vyhrkly jí slzy. Já v tu chvilku začal stříkat do jejího análu. Ještě dvakrát nebo třikrát jsem přirázil. Vytáhl jsem ho z jejího análu a sledoval jak moje semeno se objevilo na kraji análu. Madam jí povolila okovů na nohách a nechala jí dát nohy k sobě. Její krásný velký zadek se leskl mím potem. Madam jí odputala ruce z kladky. Tak a teď mu ho hezky očisti. Zuzana vytřeštila oči. Tak dělej nebo ti mám zase pomoct, vyštěkla madam. Zuzana klekla , uchopila mého miláčka a začala mi ho lízat a kouřit a zase lízat aź jsem ho měl pěkně očištěný. Když mi Ho začala znovu kouřit, na nic jsem nečekal ani jsem nežádal o povolení, chytil jsem ji za hlavu a zastrčil jsem ji penis hluboko do pusy. A ješťe jsem se vzepjal k jednomu výstřiku. Zuzana se zakuckala ale vše spolkla.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Piss, Erotické pomůcky, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře