Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dva roky s dominou erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Musíme se vrátit o 14 let zpět. Jednoho prosincového večera jsem byl pozván na vánoční večírek jedné nejmenované firmy v jedné nejmenované restauraci v Praze. Večer byl velmi příjemný i dobře jsem se bavil a nic nenasvědčovalo že bych měl zažít něco co mi změnilo na dva roky docela zásádně život a po pravdě ovlivňilo mě to do dnešní doby. Kolem půlnoci jsem se rozhodl, že je toho akorát, vzhledem k tomu že jsem vůbec nepil, protože jsem měl v plánu ještě v noci jet domů.

Rozloučil jsem se s hostiteli a odešel k šatně abych si vyzvedl svoji zimní bundu🡕 . Paní šatnářka právě vydávala kožich jedné dámě. Nejdříve mě vůbec neupoutala vzhledem k tomu že mě bylo 33 a ač ona byla velice atraktivní tak přeci jen bylo vidět , že jí je něco kolem čtyřiceti let. Nic méně jako každý chlap jsem jí sjel očima a něco mě zaujalo. černé kozačky na jehlách, černá kožená šatová sukně🡕 ke kolenům a bílá halenka pod kterou se rýsovaly krásná prsa velikosti č. 3 v bílé podprsence. Vzhledem k její výšce 168 cm a útlému pasu to byla vržedná kombinace, která byla ještě zvýrazněna černými vlasy sestřiženými do účesu Kleopatry. Galatně jsem ji pomohl mlčky do jejího kožichu. Ona poděkovala a odešla k východu. Docela mě mrzelo že šatnářka moji bundu🡕 hledala docela dlouho takže jsem už nedoufal že ji doženu. když jsem otevřel vchodové dveře ve stála za nimi pod stříškou a mračila se na počasí které se během večera hodně změnilo. Padal sníh s deštěm a na dlažebních kostkách se utvořila klouzavá břečka a dáma evidentně přemýšlela jak půjde ke stan🡕 ovišti taxi, aby někde po cestě neupdla. Zastavil jsem vedle ní a nabídl jsem se že ji doprovodím kam bude potřeba a že ji schovám pod dešník, který jsem si prozíravě odpoledne vzal z auta na parkovišti. Dáma se na mě podívala a poděkovala za ochotu. Nabídl jsem ji rámě a vyrazili jsme směrem k parkovišti a stan🡕 ovišti taxi. Uličkou jsme kráčeli beze slov a já v hlavě si připravoval nějakou inreligentní větu na kterou bych jí nalákal k sobě do auta pod záminkou, že ji odvezu a cestou se uvidí. Nakonec ze mě vypadlo jednoduchá věta že ji svezu kam bude chtít. No prostě naprostá blbost jak od půberťáka. S odpovědí si dala trochu na čas, ale nakonec souhlasila že se nechá odvézt. Zase beze slov jsme došli k autu a já přemýšlel jak to sehraji abych se jí dostal pod sukni🡕 . Galantně jsem ji otevřel dveře nechal nastoupit. Auto jsem nastartoval a zapálil si venku cigaretu se slovy, že musíme počkat, než se ohřeje motor. Zkoumavě se na mě podívala, ale nic neřekla. Opřela se v sedačce a zavřela oči , nebyla sice opilá, ale z jejího dechu bylo cítit, že něco vypila, já stál venku a kouřil. Po cigaretě jsem nastoupil a požádal ji o adresu, abych ji mohl zadat do navigace. Pomalu jsme se rozjeli a já chtěl navázat konverzaci. odbyla mě, abych mlčel a řídil. Trochu mě to zaskočilo. Tak jsem zmlkl.

Po chvilce jsem se jí optal zda nechce se ještě zastavit na kávu🡕 . Otevřela oči a podívala se na mě odpověděla mi "jestli s ní chci šoustat, tak ať to řeknu na rovinu a nezkouším na ní ty laciné triky". Tak to mě opravdu dostala, nezmohl jsem se vůbec na nic. Zopakovala otázku a já byl rudej až na zadku. Vypadlo ze mě krátké ano a fakt mi vyschlo v ústech. Zase jsme mlčky pokračovali k ní domů. Když jsem po chvilce vstřebal, co se stalo, tak jsem začal zase asi něco blábolit. Zarazila mě a povídá mi "Ne nejsem kurva a už mlč, jo a až přijedeme ke mě, tak můj dům a moje pravidla, jasný". Následovala krátká moje odpověď a do konce cesty jsme již mlčeli. Nic, co se odehrálo v autě, mě jak tupce vůbec nic nenaznačilo. Když jsem zastavili u ní před domem, což byla mimochodem dvoupatrová prvorepubliková vila se sklepem, jsem ji zase otevřel dveře a pomalu jsme kráčeli k brance a po vnitřním chodníčku směrem k bočnímu vchodu vilky. V tu to chvíli jsem netušil jak často tudy budu chodit.

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: BDSM

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře