Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dva roky s dominou 6 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Během vánoc jsem si vyměnil s mojí paní několik mailů v kterých jsme se nakonec dohodli že když budu pracovat ve městě tak nebudu bydlet na hotelu ale u ní.Vzhledem k tomu, že měla živnostenský list na ubytování tak i platby platila firma, tak že vše vypadalo skvěle. Tedy to jsem si aspoň myslel.Práce byla hned od půlky ledna tak jsem se měl nastěhovat někdy kolem patnáctého.Po telefonu jsem se domluvil kdy přijedu a už jsem se nemohl dočkat.

Doma jsem si jednu neděli zabalil věci a připravil na pondělní odjezd.Ráno jsem se rozloučil s manželkou a s dětmi a se slovy v pátek jsem doma jsem skočil do auta a odjel.K madam jsem měl dojet v pět odpoledne, ale jak to bývá v práci první den nešlo vše tak jak má být a tak jsem se zdržel a l madam jsem dorazil až v šest večer.Zaparkoval jsem před domem, vytáhl z kufru cestovní tašku s věcmi a vytazil k brance.Zmáčkl jsme zvonek a čekal co se bude dít.V brance se ozval bzučák a tak jsem zatlačil a branka se otevřela. Nad hlavním vchodem se rozsvítilo světlo a pootevřely se dveře.Vystoupaů jsem po pěti schodech ke vchodu a vkročil jsem do vnitř.Ťaludek jsem měl stažený a byl jse hodně nervozní. Dvaře se za mnou zavřely a ze stínu vystoupila ona.Jdeš pozdě, co si to dovoluješ, a na mé tváři přistála facka.Ty nemáš telefon, a druhá z druhé strany.Obě ruce jsem měl plné tak jsem se nemohl ani bránit , ale díky taškám jsem se nemohl ani pořádně uhnout. Tak to si nezvykej a na kolena a líbej mi boty.Teprve v reď jsem si ji mohl pořádně prohlédnout. Vysoké lakové kozačky na kovovém podpatku, černý lakový catsuit s dvoucestným zipem od krku ze předu až na zadeček, a lakové rukavice🡕 .Přes catsuit měla na sobě krátký červenočerný korzet, který ji dělal úplně vosí pas.Nechápal jsem jak v tom vůbec mohla dýchat.Zároveň ji ale krásně podpíral prsa a pod lakem se krásně rýsovaly její bradavky. Pustil jsem tašky a padl na kolena a začal ji líbat boty. V bundě a v jeansech to muselo být trochu komické. Po chvilce mě popadla za vlasy a smíkla se mnou tak abych se postavil.Tak dělej jdeme se rychle ubytovat a máme dnes ještě spolu práci.Sundal jsem si boty a vyrazil za ní.Z předsíně se vedly dveře do chodby kde do prava byly velké francouzké dveře do velkého obývacího pokoje, do leva dveře do jednoho pokoje, za ním do druhého a pak dveře do velké koupelny se záchodem.Proti předsíni se nacházely lomené schody do patra.Koupelna byla zatočená až pod schody.Otevřela první dveře a se slovy tady budeš bydlet rozsvítila v pokoji. Pokoji dominovala veliká postel z masivního dřeva stužená kovovými prvky.Přes jednu stěnu byla veliká vesta🡕 věná skříň do který jsem si měl dát věci co jsem si přivezl sebou a v druhé půlce spíš ve třech čtvrtinách byly věci které mi madam koupila a kterých jsem si dobu co jsem u ní bydlel.hodně užil.Teď jsem chápal proč jsem se měl doma změřit a poslat míry.Pravda je že spoustu věcí měla ještě přivézt protože se pro mě zhotovovaly na zakázku.Její příkaz do naha a do koupelny zazněl jak prásknutí bičem, věci si uklidíš potom.Neochotně jsem se svlékl a šel do koupelny a její klapot podpatků po dlažbě mě doprovázel. Rychle jsem se osprchoval a utřel.Otočil jsem se na ní a její oči si prohlíželi moje tělo.Ruce jsem si dal před zvadlého pindíka.Jen se usmála a už velela ruce před sebe.

Na zápěstích zacvakly široká kovová pouta🡕 která spojila krátkým řetězem.Okolo krku jsem dostal široký kovový obojek s několika oky a kovová široká pouta🡕 jsem dostal i koley dym kotníků. Ty byly spojeny delším řetízkem tak abych mohl dělat krátké kroky ale mohl jít po schodech. Na prostřední oko na obojku mě přes karabinu přicvakla kovové vodítko.Se zalíbením si mě prohlédla a zatáhla za vodítko tak jdeme.Šli jsem chodbou k předsíni kde jsem si až teprve teď všiml dveří které vedly do suterénu.Otevřela dveře a žačali jsme sestupovat k baru.Minuli jsme pokoj v kterým jsem s madam již dvakrát spal a zamířili jsme k dalším dveřím. Paní dveře otevřela a já jen koukal. Tuhle místnost jsem ještě neviděl.Byla celá vykachlíkovaná , v prostřed byl odtokový kanaálek ale jinak vypadala jak vyšetřovna u lekaře. V prostřed místnosti stálo něco co vypadalo jako ginekologické křeslo ale bylo daleko důmyslnější. Kdž do něj byla totiž osoba připoutána nemohla se v něm vůbec hýbat a madam si s ní mohla dělat co chtěla.V křesle ležela žena ve věku 40 plus tak že asi stejně stará jako madam.Tak to je Zuzana představila nas paní.Zuzana měla něco kolem 180 cm a byla byla docela mohutná ženská.Né tlustá ale mohutná.Silná stehna , velký zadek pětky přirozená prsa, blondýka s dlouhýma vlasama.Její nohy byly chyceny kovovými pouty v kotnících, pod koleny a přes stehna ke konstrukci, která jí je roztahoval do široka, tak aby byl zcela volný přístup k její kundičce a análu.Další kovový pás ji pouta🡕 l v pase.Zvláštní obojek ji držel hlavu zafixovanou v lůžku tak aby s ní nemohla hýbat ale ani otáčet.

Ruce byly na třech místech připotány poděl těla.Musím se přiznat že mě zcela fascinovaly její prsa která díky své velikosti byla trošku spadlá teď do stran.Vrcholky prsou zakončovaly obrovské tmavé bradavky.Něco takového jsem nikdy neviděl.Zkrz bradavky měla udělanej pirsing který dnes tvořily kovové kruhy.Její do hladka vyholená kundička byla uvězněna v plastovém válci který byl připojen na vývěvu. Její kundička celý válec zaplňovala a barva se z růžové změnila již na tmavě rudou.Na jejích piscích které teď ale neměli tvar pisků ale velké obliny byly vetknuty na každé straně tři kroužky a jeden nad poštěváčkem.Na kruzích na prsou byly přicvaknuty přes krokodýlky dráty které vedly do nějaké krabice s displejem a s nějakými čtyřmi otočnými ovladači.Další dva dráty vedly z od análu v kterém měla zastrčenej kovový kolík.Fascinovaně jsem na ní koukal.Vývěva přes spínač pracoval v určitých ciklech a jak jsem v zápětí pochopil ze dráty které vedly ze zařízení s displejem posílali do jejích prsou a análu elektrické impulsy.Zuzana byla už celá spocená a v puse měla nafukovací roubík který ji bránil aby hlasitě křičela.Paní se na mě otočila a řekla vidiš co jsi způsobil svým pozdním příchodem je tady už o hodinu déle.Asi tě nebude mít ráda. Když tu nejsem já budete poslouchat jí.Zuzana po mě metala blesky a já jsem pochopil že s ní asi kamarád nebudu.Tak ještě ti představím Krystínu. V koutku za dveřmi stála drobounká asi 170cm vysoká brunetka.Hnědé vlasy a dvojky prsa které zdobily malé bradavky a malé dvorce, které byly ještě tak dětsky světlé. Obojek kolem krku pouta🡕 na rukou a nohou.

Pirsing v pupíku, tři kroužky v její dětské kundičce a kostičky skrz bradavky a co jsem měl v budoucnu ocenit pirsing v jazyku.Můj penis se mi začal zvedat pod rukama.Dej ty ruce za hlavu.Moje ruce se neochotně zvedli a spojili se za krkem.Můj kámoš trčel do prostoru.Paní vypla vývěvu.Otočila ventilkem a z válce se ozvalo zasyčení jak se vyrovnal tlak.Zuzany pysky se však vůbec nezmenšily a ani barva se nezměnila.Paní sundala válec z její kundičky a odložila ho na stolek s vývěvou.Její prsty projely mezy pysky.Prst zakroužil na poštěváčku a Zuzana začala po chvilce hekat do roubíku.S rozšířěnými zorničkami jsem fascinovaně sledoval jak jí to madam dělá.Jěště nikdy jsem to neviděl na živo. Můj penis stál v pozoru abyl připraven na vše.Madam zavelela Krystýně ať mi ho hezky kouří ale že se nesmím udělat. Krystína okamžitě klekla a uchopila můj úd do pusy a začala ho sát, lízat a když cítila že už budu zmáčkla ho bolestivě u kořene a vše začalo na novo.Když se madam zdálo že je Zuzana dostatečně rozdrážděná tak mě chytla za vodítko a přitáhla mě mezi Zuzaniny roztažené nohy.Krystína na nic nečekala a zastrčila můj penis do Zuzaniny kundy. Byla celá mokrá a štávi jí tekly všude. Na pokyn madam jsem ji začal šukat. hezky mě pobízely ale ani moc nemusely.Snad během minuty jsem se do ní vystříkl. Madam to okomentovala slovy že to bylo tedy slabé a že budeme muset potrénovat.Vůbec jsem nechápal jak to myslela a le brzo jsem na to měl přijít.Krystína si však hned věděla rady vzala z druhého stolku robertka ke kterému vedly dva dráty.

Zuzana se začala vzpouzet co jí umožnilo spoutání a intenzivně hučela do roubíku.Krystínka se na ní podívala robertka ji vrazila do její nateklé kundičky a ač byl robertek velkej tak tam skoro celej zmizel.Pak otočila knoflíkem na přístroji a Zuzana se celá napnula a zahuhlala do roubíku a za chvíly znovu.Já jsem tam stál a sledoval jak jí v pravidelnejch intervalech projiždí tělěm elktrický impuls.Pohled na to jak sebou škubou prsa, pak anál a na konec její kunda.Asi po třech minutách se její tělo napnulo a kolem robertka vystříkla moč.Zuzana se zkroutila v rámci možností v křeči a začala chcát a bylo vidět že nemá daleko k omdlení.Madam přístroj vypla a vytáhla robertka z její kundičky.Jak s ejí uvolnili svaly tak se z ní moč nekontrolovaně řinula ven a tekla přes její zadek na podlahu a ztékala do kanálku.To si tady po sobě uklidíš zavelela Madam. Paní s Krystínou Zuzanu pomalu začaly odpoutávat a na konec jí Krystínka postavila na podlahu.Madam se otočila na mě a houkla tak nečum a pěkně si tam vyskoč.Asi se jí zdálo že mi to moc dlouho trvátak si pomohla bičem.Rázem jsem seděl v křesle.Ruce mi v mžiku přidělali do pout.Pak mě vzali za nohy a přidělali do konstrukce v roztažené poloze.Madam mi zdělila že dnes si mě oholí a že tak budu od teď pořád.V tu chvíli mi to došlo začal jsem řvát jak pominutej začal jsem jim nadávat že jsem ženatej a co řeknu doma.Jen se zasmála a řekla že to je můj problém.V puse mi skončil nafukovací roubík po Zuzaně.Můj řev a nadávky se změnili jen v tlumené huhlání. Madam něco dělala na stolečku a když se otočila zpět na mě v ruce držela anaální kolík z kterého vedly dráty do přístroje.Nechtěla jsem ti to dnes dělat ale protože jsi byl na mě s s ním zakroutilaprostej a nadával jsi tak začnem už dnes z poctivou výchovou.

Její ruka zmizela u mého rozkroku a já cejtil chladiví gel na konečníku.PAk zatlačila a kolík vniknul nakraj mého análu. Trochu s ním zakroužila.Pak znovu zatlačila a já cítil jak překonal odpor svěrače a v klouzl na svoje místo.Svěrače se stáhl kolem stopky a já věděl že ho nevytlačím.Hruška vevnitř mě prostě roztahovala.Poprvé v životě jsem měl něco v análu a madam to okomentovala děvčata právě jsem ho odpanila, a začala se smát.Pak však přišli další věci.Otočila knoflíkem a já citil jak mi do análu vystřelují elektrické impulsy, které měnili intenzitu tak frekvenci výbojů.Madam se podívala na Zuzanu která se pomalu vzpamatovala.Dám ti možnost ho odchlupit a jak to uděláš nechám jen na tobě.Zuzaně se zaleskly škodolibě oči.Vzala gel na holení a strojek.Pořádně mi ho namydlila a pak vzala strojek a začala mě holit.Řval jsem ale bohužel jen do roubíku a paní se jen usmívala a komentovala to jak v přímém přenosu.Když mě oholila strojkem tak mi setřelazbytek gelu a obě studovali výsledek.Madam řekla že to není ono že je to potřeba ještě upravit.Zuzana se otočila na madam a odešla ke skřínce na stěně ze které vytáhla depilátor. Madam se na ní koukla a jen řekla to bude ale hodně bolet víš žě se to tam takhle nedělá, no ale máš pravdu ty jsi kvůli němu také trpěla.Zuzana stále měla svoji kundu naběhlou a po stehnech jí stékalo moje semeno, které z ní stále vytékalo.Zapnula depilátor do zásuvky a začala mi s ním depilovat třísla, šourek i penis.A já řval a řval až jsem se z toho pochcal.Když skončila měl jsem celý rozkrok v jednom ohni.Madam vypla elktrošoky a brutálně mě vytáhla kolík z análu.Po tvářích mi tekly slzy bolestí a studem.Kolík byl celej umazanej a tak madam usoudila že je mi potřeba ještě vyčistit klystýrem střeva.Zuzana vzala sadu na klistýr a zavedla do mě sondu, pak do pytlíku na stojan nalila dva litry vlažné vody a uvolnila kohoutek.

Cítil jsem jak se mi plní střeva vodou.Poprvé v životě jsem něco takového zažíval a ještě takhle veřejně.Opravdu jsem brešel jak malý kluk.Děvčata se sebrala a odešla pryč a mě nechali s mími myšlenkami samotného.Cítil jsem jakse tlak ve střevech zvyšuje s ubívající vodou v pytlíku. Asi po půl hodině se pytlík do mě vyprázdnil a já cítil jak mám těžko v břiše.Cítil jsem se nafouklej jak balon. Po asi 40 minutách se otevřeli dveře a dámi byly zpět. Krystínka v šatech🡕 služebné, černej satén a čelenku ve vlasech.Prsa bez podprsenky se krásně prorýsovaly na látce a kotníčkové boty na jehlách jí dělali větší než ve skutečnosti byla.Zuzana v krátké vínové sukni🡕 a k ní měla černovínovej brokátovej korzet.Kozačky na podpatku jí udělaly ještě vyšší než byla.Mohutná stehna a větší zadek byly v kontrastu s vosím pasem, který vytvářel korzet.Její velká prsa se draly z výstřihu.Byla naprosti neskutečná jak z jiného světa.Kdybych měnebolelo celé tělo tak bych si to dokázal asi užít, takhle jsem jen odevzdaně koukal a měl jsem jediné přání, aby mě vypustili a nechaly mě odejít. Byl jsem rozhodnutej se odsud odstěhovat.Takhle jsem si to nepředstavoval.Zuzana si stoupla stranou a vytrhla mi z análu sondu, hodně jsem se snažil aby ze mě nic nevyteklo , ale nedalo se tomu zabránit.Během desti vtěřin můj svěrač povolil a ze mě začala stříkat taková dívná konzistence, Krystína ji hned hadicí splachovala do kanálku.Madam mi ještě pomačkala břicho aby ze mě vystříkly poslední zbytky.Cítil jsems se naprosto vyčerpanej.Krystína se Zuzanou mi uvolnily nohy a pak obě ruce a hlavu.

Dal jsem nohy na zem a posadil se na kraji křesla. Pouta na rukou spojili řetízkem a já neměl sílu se bránit. Teď se běž vykoupat, zavelela madam a sundala mi roubík se slovy že buď budu mlčet nebo ho dostanu zpět.Rychle jsem se osprchoval a šel k chodbou k baru.Krystínka stála za barem a řekla máš si dát kafe, zakouřit si a pak jít na horu do svého pokoje.Pomalu jsem usrkl kávy, zapálil si a opatrně jsem řekl tak tohle nedám.Krystínka se na mě podívala , ale jo, jde o prvních pět dní a pak už je to v pohodě.Já chci spát, abych to mohl vstřebat.Jo nespěchej dej si ještě cigaretu a půjdem na horu.Bylo mi divné že je takhle vstřícná.Odešli jsem na horu do pokoje.Tam už čekala madam a Zuzana.Paní ukázala na postel, kde bylo rozestláno.Lehl jsem si na záda podle pokynů.Zuzana ze skříně přinesla kus látky snějakými dětskými postavičkami.Madam mi zacvakla pouta🡕 na řetízek za hlavou.Pak rozdělala mastičku kterou už použila na mé jelita.Rozetřela mi jí po celém rozkroku až za anál.Zuzana rozdělala ten kus látky a on to není kus látky ale dětské plínkové kalhotky ale ve velikosti pro dospělé.Neměl jsem ani sílu se nějak bránit.Tak že když řekla zvedni se tak jsem se nadzvedl.Protáhla pode mnou kalhotky, srovnala mi muůj povadlej penis a přetáhla přední díl přes rozkrok a na bokách sjem slyšel jen cvakání patentků.Pak mě kalhotky srovnala.Ze skříně přinesla kalhotky z nějaké silné nepropustné celtoviny, které byly obarveny na černo.Rozložily je podemnou a vyskládaly na ně bílé bavlněné plíny.Vzpoměl jsem si na děti protože je také ještě měli.Když jich tam dali šest tak mě je protáhly rozkrokem a na patentky mě je zase zacvakaly.

Nohy jsem měl hodně od sebe ale na můj bolavej rozkrok to byl balzám. Madam vysvětlila že ještě dostanu takové vycpané kalhotky s kšandičkami.Navlékli na mě obrovské vycpané kalhotky, které mě držely nohy od sebe jako batoleti.Tak a teď se půjdeme najíst, teda ty ne ty v tomhle chodit nemůžeš, ale při troše šikovnosti můžeš lézt po čtyřech jako mimina.Řekl jsem že nemám hlad. Jak chceš.Zuzana mě přikryla peřinou, a všichni odešli. Zůstal jsem sám a přemýšlel jak dál.Asi za půl hodiny přišla Krystínka a nesla dvě lahve🡕 s dudlíky. To si snad děláš srandu né.Tohle vypij ať nemáš v noci žízeň a tady ti madam posílá sunar odpověděla.Jak jsem ležel s rukama za hlavou tak jsem musel uznat že ty dudlíky na vlaškách je docela prak🡕 tická věc. Když jsem to všechno vypil, Krystínka mě řekla až budeš chtít čurat tak se přetoč na záda jinak protečeš a budeš spát v do rána v mokru. A nebraň se tomu a učurávej postupně ať to plína stačí vstřebávat. Tak dík to jsi mě fakt pomohla. Tak dobrou noc.Naklonila se na de mě a políbila mě. Její jazyk zarejdil v mé puse. Já se na tebe přijdu v noci podívat.Dveře za Krystínkou zapadly a já osaměl se svými myšlenkami. Cítil jsem se unavenej, klín jsem měl v jednom ohni i když mastička od madam asi začala účinkovat a pálení a bolest začala ustupovat. V hlavě se mi honily myšlenky odejít odsud, ponížení které jsem nezažil, to už nebyla hra ale něco co jsem neuměl popsat. Začal jsem chápat jak to asi vypadá když má někdo rozdvojení osobnosti.

Dokud je chlap nadržený tak to vše vypadá jinak ale když u něj opadne to erotično a najednou je v realitě která se ale nemění a je stále v podřízené pozici, ne není to vůbec jednoduché. U mě se v té chvílce ještě projevovala ta skutečnost že jsem měl mezi nohama plíny a to mě ponižovalo tak že se mi fakt chtělo brečet , zase. Vůbec jsem neměl přehled o tom kolik je hodin, jen jsem odhadoval že by mohlo být tak něco kolem půl deváté. Únava mě ale začala zmáhat. Na radu Krystínky jsem ležel na zádech a čekal na to až se mi bude chtít na záchod. Nohy jsem měl od sebe a začínal jsem cítit třísla a další svaly o kterých jsem do donešního dne neměl ani potuchy že v těle vůbec jsou. Snažil jsem se je dát k sobě ale balík plín a vycpané kalhotky s kšandami🡕 mi je držely od sebe. Nechápu jak to můžou miminka vydržet. Nakonec jsem usnul. Nevím jak dlouho jsem spal ale najednou jsem se vzbudil . Na postely ve tmě někdo seděl, lekl jsem se a chtěl se posadit. Vůbec to nešlo ruce jsem měl za hlavou. Chvilku mi trvalo než jsem si uvědomil kde jsem a co prožívám. Moje oči zaostřily ve tmě pokoje. Oknem šlo trochu světla od pouliční lampy. Na postely seděla madam v bílozlaté noční dlouhé košily. Vypadala jak antická bohyně. Tak jak ti je, ale nečekala odpověď. Přišla jsem tě zkontrolaovat a dát ti napít. V její ruce se objevila lahev🡕 s pitím. Tak dáme miminku napít aby nemělo mimino v noci žízeň. Strčila mi dudlík před pusu, ale já ji měl zavřenou. Otevři jí a hezky to vše vypij a nenuť mě ať ti musím zase nějak ubližovat. Dobrovolně jsem otevřel pusu. Dudlík mi zmizel mezi zuby a začal jsem sát.

Neboj všechno se naučíš ani ti to nepřijde jen se musíš snažit dělat vše jako můj osobní otrok. Když s tebou budu spokojena umím být i vděčná a hodná je to jen na tobě. Vydržíš tady do konce týdne a pak když to nepůjde tak můžeš odejít, ale já ti věřím. Pomalu jsem dopil vlašku a cítil jsem jak jsem plnej . Musím říct že jsem měl žízeň tak že ten čaj s citronem co jsem vypil mi přišel vhod. Vidíš hodnej, jak ti to šlo. Na její tváři jsem zahlédl náznak úsměvu, její ruce odhrnuly peřinu. Koukala na kalhotky a mé roztažené nohy a já se styděl. Šluší ti to a já to mám takhle ráda. Její ruka mě hladila po kalhotkách a občas mě jen tak poplácala. Můj malinkej to vnímal velmi vzdáleně ale její ruka asi věděla co dělá. Její lehké dotyky ve mě začaly vyvolávat nutkání močit. Potřeba se vymočit stoupala a ona to věděla, a začala na mě mluvit , tak už hezky dělej a její prstíky zase poklepaly po kalhotkách. Kdybych mohl dát nohy k sobě asi bych to vydržel ale takhle s nohama od sebe jsem cítil že i když ležím což je pro močení nepřirozená pozice to dlouho nevydržím. Jen jsem si vzpoměl na Krystínku co říkala jak to mám dělat. Tak jsem pomalu si ucvrkl, po chvilce znova , cítil jsem jak mi moč ztéká mezi nohama k análu a vsakuje se do plínek. Pak znovu ale už to byl větší proud už jsem to nemohl vydržet. Madam se usmála , no vidíš jak ti to jde. Hezký teplý to si užívej. Můj rozkrok začal trošku pálit. Ještě jednou mě poplácala po kalhotkách naklonila se nad moje ústa a políbila mě. Tak ráno v šest tě příjdu vzbudit aby jsi to v pohodě stihl do práce. Zvedla se a odcházeli z pokoje. Fakt mě probudila. Cítil jsem vlhko na zadečku a na ledvinách tam kde končily plínky.

Znovu jsem se musel počůrat . Ten pocit mi začal dělat docela dobře. Když jsem si asi natřikrát ulevil byl jsem sice mokrej ale v teple a bylo to docela příjemný a tak jsem zase usnul. Nevím kolik bylo hodin ale probudil mě pocit že u mě zase někdo je. Krystínka seděla na postely a drzěla mi ruku na puse. Musíš šeptat nesmí nás nikdo chytit že jsem tady byla. Dala ruku pryč. Zajela mi rukou pod deku a prohmatala kalhotky s plínami. Tak to je dobré jsi mokrej ale neprotekl jsi. Ráno bude pohoda . Snažila se nahmatat můj penis ale jak sama říkal pod vrstvou to nejde. Mám prý moc plen. Chtěl jsem se jí zeptat jak tohle všechno ví ale ona se zvedla dala mi pusu a řekla až bude příležitost tak si hodně promluvíme. Tak hezky usni. Poklepala mě na kalhotky abych se prý ještě vyčůral a do rána mě už nic nevzbudilo. Ještě jednou jsem se donutil čůrat , pak mě přikryla a odešla po tichu do svého pokoje.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře