Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dva roky s dominou 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Asi jsem zaváhal, protože svůj příkaz opakovala klekni si a lízej. Trochu nemotorně jsem před ní poklekl, ona vystoupila ze sukně🡕 malinko roztáhla nohy od sebe. Uchopil jsem ji oběma rukama okolo stehen a pusou jsem se jí přitiskl mezi stehna a můj jazyk začal lízat její né úplné voňavé a suché kalhotky , po pravdě nebylo to úplně příjemné. Chuť kalhotek slané hořké trochu nakyslé nic moc. Jí se to zřejmě ale líbilo protože začala vlhnout víc a víc.

Její ruce si sundaly halenku a na světlo vykoukly její trojky kozy v bílé podprsence. Nevím jak dlouho jsem jí lízal ale najednou zavelela pojď za mnou. Chytla mě za vlasy postavila mě a vedla mě pryč z baru. Z baru jsme vyšli na chodbu v které bylo několik dveří. Otevřela nejbližší vlevo. Vstoupili jsme do velkého pokoje, cvakl vypínač a místnost zalilo světlo že slabých elektrických svíček. V celém pokoji byla jen veliká postel ale opravdu veliká, která měla mohutná kovová čela. Celý pokoj byl temně fialový a černý ad doplněný lepeným zrcadlem na stropě. Byl jsem fakt mimo něco takového jsem nečekal. Začala mi svlékat sako. Tak dělej do naha mě pobídla. Činnost jsem zrychlil až jsem zůstal jen ve slipech. Ona si mezitím lehla na postel jen v kozačkách, kalhotkách, punčochách a podprsence. Co ty slipy řekla jsem do naha , moc se mi nechtělo už mě fakt tvrdl a byl celej ulepenej. Tak dělej, slipy spadly k nohám. Tak pojď a pokračuj v lízání, zněl krátký příkaz. Došel jsem k postely a pomalu jsem se přesunul mezi její nohy které pokrčila v kolenou a pořádně roztáhla od sebe. Její kalhotky se jí zařízly do její kundy. Co mě překvapilo bylo lakové prostěradlo které jsem do této chvíle nikdy neviděl . Příjemné hladké lesklé prostě zvláštní. Polštáře a deky🡕 měly saténové červené povlečení. Jak v bordelu. Její ruka mi hlavu zatlaćila do jejího klína. Začala se malinko kroutit ale nevydala ani hlásku . Sundej mi kalhotky zazněl povel. Její kalhotky skončily na podlaze. Můj jazyk se zabořil do její hladké kundy a střidavě obdělával její díru a její poštěváček, který si ona začala sama honit. Ten můj nebožák začal dělat na prosteradle flek a jen to že jsem ležel na břiše zabránilo tomu že bych vystříkl. Po chvilce mě chytla za vlasy a zátahla mě na sebe. Svoji pravou rukou mě chytla za ocas a vrazila si ho do své kundy. Z jejich úst vyšel první vzdech. Oči se divně leskly , ticho v pokoji prořízl její příkaz mrdej mě ale pořádně. To mi fakt nemusela připomínat. Jo snažil jsem se abych ji udělal a SaM sebe taky což mi šlo určitě dobře. Ocas mi kmitání v její kundě a ta mazala jak osmnáctka. Blížil jsem se k okamžiku kdy jsem se chtěl vystříknout a moje vzrušení se stoupalo k vrcholu a její kundička začala s každým mím pohybem mlaskat. Jako kdyby to poznala shodila mě ze sebe. Lehni si zavelela , shodila podprsenku a nabodla se na můj ocas. Chytla mě za ruce dala je za hlavu a rozjela jízdu. Když jsem se blížil k vrcholu přestala, jednou rukou zašátrala za mou hlavou a než jsem stačil cokoliv udělat namejch zápěstích zaklapla masivní pouta🡕 z kovu a řetězu který končil za čelem postele.

V tu chvilku mě zvadl a já se jak blbec zeptal co to děláš??? Vzala můj povadlý ocas do ruky trochu ho pohonila a vrazila si ho do své kundy. Naklonila se nad moji hlavu jen řekla drž hubu a dělej a zkus se vystříkat tak uvidíš. Chtěl jsem jíještě něco říct ale její boky kroužili na mém ocasu a já cítil jak mi zase tvrdne v její kundě. Její kunda se trošku stáhla , ona měla zavřené oči. Tak dělej ty kurvo a mrdej pořádně už budu, jsem na ni vykřikl v tom jsem ucítil jak mi něco teče po koulích a stehnech , ještě dvakrát se zhoupla a i já jsem se udělal a do ní jsem stříkal a plnil tu její kundu. Teprve teď jsem pochopil co je to mokrý orgasmus. Bylo to neskutečné. Její ruce se opíraly o moje prsa, otevřela oči , já ji řekl byla jsi báječná kurvičko chci ještě. Chvilku se na mě dívala asi dvakrát možná třikrát i vícekrát přirazila a já cítil jak to v ní čvachtá moje semeno a její šťávy byl jsem v extázi . V tom mi přiletěla facka z jedné strany a z druhé strany až se mi zatmělo před očima a já si uvědomil že mám ruce v poutech za hlavou a nemůžu se bránit. Plnou vahou na mě seděla nemohl jsem se hnout a ona se naklonila a řekla " mě budeš oslovovat madam nebo paní, budeš mi vykat a už nikdy mě nenazveš kurvou jinak si ani neumíš představit co s tebou udělám". Než jsem stačil odpovědět slezla že mě a otočila se a nasedla svojí kundou na můj obličej a jen zavelela hezky mě olízej do čista . Přiznám se že se mě zvedal žaludek její šťávy tekly a mím semenem do mé pusy a fakt se mi dělalo zle. " aspoň vidíš jaké to je když to chcete po nás" a znovu dosedla. A já lízal a sál jak oživot.

Hezky jsem ji očistil a když byla spokojená slezla. Můžete mě odpoutat madam t, to už jsem jí oslovil tak jak chtěla ale já chtěl hlavně pryč. Její odpověd byla krátká až ráno. Potřebuji na záchod, podívala se na mě a odpověděla můžeš pod sebe prostěradlo to nepropustí a peřiny do těch se to vsákne akorát budeš spát v mokru. Vzala peřiny a přikryla sebe i mě malinko mě obejmula " a drž hubu a usni ráno budeme brzo vztávat" chvilku jen tak ležela pak mě odkryla vyhoupla se na mě. Taky se mi chce a začala močit na můj zvadlej ocas . její teplý chránily tekly pode mě . Pak slezla tak si to užij a zase mě přikryla a trochu se ke mě přitulila . Za chvilku jsem to nemohl vydržet a začal jsem chcát i já do peřiny a pod sebe . Jen jsem cítil, jak ležím v mokru a ona jen se usmála a řekla vidíš, že to jde. Nemohl jsem usnout, ale nakonec jsem usnul. Ráno mě probudila úplně nahá. Někdy během noci si sundala kozačky a i punčochy. Ruce jsem měl ztuhlé, jak jsem je měl celou noc v poutech za hlavou. Nadzvedla peřinu a sedla si na mě. Můj ocásek začal tvrdnout. Jen se usmála a začala na mě čůrat. Přeci jsi si nemyslel, že bych s tebou píchala . A pak mi vysvětlila, kdo je, co je a co s ní můžu zažít, pokud k ni někdy přijdu. Napsala mi svoje telefonní číslo a zastrčila do saka . Pak jen řekla na baru máš kafe a pití , na chodbě je koupelna, tam se můžeš osprchovat a až budeš odcházet, tak za sebou zavři je tam zvenčí koule. Teď tě odpoutám a můžeš jít . Naklonila se na de mne a řekla bylo to fajn mě se to moc líbilo ahoj. Pouta cvakla a já měl volné zápěstí. Než jsem ji stačil chytit, zvedla se ze země, sebrala svoje věcí a odešla.

Já se zvedl , rozhlédl jsem se po pokoji , sebral věci a odcházel jsem do koupelny. Ještě jednou jsem se rozhlédl po pokoji a řekl jsem si že se sem chci ještě vrátit. V koupelně jsem se osprchoval, oblékl jsem se u baru si vypil kávu🡕 a vykouřil cigaretu, dnes tam byl popelník. Asi jich bylo víc přemýšlel jsem. Pak jsem se zvedl prošel jsem vchodovými dveřmi ven. Zavřel jsem dveře a odešel k autu, nastartoval jsem a odjel. Takhle jsem poznal dominu se kterou jsem pak prožil dva skoro tři roky. Musím říct že žádná to nemá napsané na čele a pro mě který do té doby zažil jen vanilkový sex to byl začátek věcí které jsem si neuměl ani představit. A hlavně by mě nenapadlo že mě to bude vzrušovat a že to budu pos zbytek života potřebovat.

Části povídky

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Orál, Piss, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře